Imperium

Heroes V - dyskusja nt. nowego działu

Wpadł Ci w oko błąd? Czy czegoś brakuje? Masz ciekawe pomysły? To właściwe miejsce by dać o tym znać załodze serwisu Heroes 5!

TODO/Known issues:
- odnośniki w drzewkach rozwojów nie działają
- dodanie zrzutów ekranów
- dodanie nowych tekstów

Liczba modyfikacji: 3, Ostatnio modyfikowany: 6.01.2016, Ostatnio modyfikował: Hellburn


Worship me, and I may yet be merciful...
Then again, maybe not.

No więc ja nie mam zastrzeżeń co do orto itp. (no dobra, wkurza mnie, że przy aktywowanych zdolnościach jednostek czasami jest napisane ''zdolność aktywowana'' a czasami po prostu ''aktywowane'' i to raz z dużej litery raz z małej. Zdecydujcie się :P )
Mam za to jedno pytanie - Gdzie jest coś co ja nazywam ''słowniczkiem zdolności jednostek'' (If you know what i mean)? Wcześniej, przed ''ulepszeniem'' witryny był taki poddział w jednostkach - ''Zdolności Jednostek''. Ktoś wie gdzie to się podziało?

Słowniczek umiejętności stworów nie był planowany, ale może się pojawi przy okazji aktualizacji działu :).


Worship me, and I may yet be merciful...
Then again, maybe not.

Hellburn, mi chodziło o alfabetyczny spis wszystkich zdolności wraz z informacją, które jednostki tą zdolność posiadają :|

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 29.01.2016, Ostatnio modyfikował: Pan Lisz

Tak, wiem o co Ci chodziło. I nie wykluczam, że się to pojawi... ale nie wiem czy na pewno i kiedy.


Worship me, and I may yet be merciful...
Then again, maybe not.

Aha. Czyli słowniczek był ale teraz nie ma... Spoko :P

I jeszcze jedno: Poprawicie ten błąd co wcześniej tam wymieniłem?

To wszystko nie jest takie proste jak "kopiuj -> wklej". Żeby taki słownik powstał, to ktoś go najpierw musi spisać (kod strony), sformatować (żeby ładnie się prezentowało).
Podaną przez Ciebie niekonsekwencję również poprawimy.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 30.01.2016, Ostatnio modyfikował: Hellburn


Worship me, and I may yet be merciful...
Then again, maybe not.

O, to jeszcze przed chwilą zauważyłem orto w Jednostkach Sylwanu. W komentarzu do Nimf, w pierwszym zdaniu jest "kontartaku" zamiast "kontrataku" ;)

@edit I radzę jeszcze przejrzeć cały dział Jednostki w poszukiwaniu takich błędów ;)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 30.01.2016, Ostatnio modyfikował: Pan Lisz