Village

Behemoth`s Lair

Beerhemot FM (Radio Jaskiniowe) - dostępna audycja nr. 10

Permalink

Samuel się boi cenzury diable ;).


Permalink

...bo to nie będziem jak rozumiem, audycja w ramach podcastu BHFM. Beerhemot FM, jako cykl audycji, a nie nazwa radia (ta przybrała nazwę Beerhemot FM) jest i będzie publiczny.


Permalink

MiB

A to dlaczego?

Ujmę to tak: Gdybyś urywał pazur behemotowi za każdego kwiatka jaki tam pada, to obawiam się, że tenże gatunek nigdy by nie ewoluował z ameby.


Permalink

Podejrzewam, że radio już nieaktualne, aczkolwiek ciekawi mnie, w jakim programie działaliście?


Permalink

Wciąż aktualne, tyle, że brakuje nam tematów do konwersacji.

Używaliśmy Ventrilo, a w ostatnich audycjach - Skype'a.


Permalink

Vent i Skajp, okay. A zapisywaliście to wszystko jako mp3 za pomocą...?


Permalink

Czegokolwiek, co rejestruje dźwięk w systemie What You Hear - czyli wszystko, co emituje karta dźwiękowa.


Permalink

Sprecyzuję szczegóły konkursu Beerhemota, który został ogłoszony na głównej.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich: starych i nowych i przyszłych słuchaczy.

Podstawowym wymogiem jest przedstawienie się i przywitanie słuchaczy Beerhemota FM.

Dopuszczamy indywidualne pozdrowienia, jak i „koncert życzeń”. Z tym, że raczej powinniśmy pozostać w obrębie społeczności Jaskiniowej.

W tle Waszych jingli może się także pojawić wyciszony motyw muzyczny. Równie dobrze ktoś może nagrać nam np. własną piosnkę (vide audycja nr 3).

Cenimy Waszą kreatywność (a wiemy, iż Jaskiniowcom odmówić jej nie można) i liczymy na Was, bo radio Jaskiniowe jest dziełem wspólnym i każdy może dołożyć swoją cegiełkę. Wszystkie Wasze jingle zostaną wyemitowane na naszej antenie.

Co trzeba mieć żeby technicznie wykonać taki dżingiel?

Otóż niewiele, ponieważ wystarczy tylko mikrofon (pieszczotliwie nazywany michałkiem) i program do rejestracji dźwięku. Najprostszy to Windowsowy Rejestrator Dźwięku, ale pełno jest takich programów mających bogatsze wyposażenie pozwalające na nakładanie efektów lub dźwięków. Jeżeli macie chęci, a nie wiecie jak się za to zabrać śmiało możecie pisać - radiowcy spróbują podsunąć Wam jakieś rozwiązanie.

Wygrywa w zasadzie każdy, bowiem tak jak wspomniano wyemitujemy jingle w nadchodzącej audycji. Laureata/laureatów nagrodzimy specjalnie zapraszając do naszego eksperckiego grona w audycji.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 10.11.2015, Ostatnio modyfikował: Mecku

Permalink

Zastanawiałem się gdzie wspomnieć o - wydawałoby się - drobiazgu pośród wielu słów jakie wypowiadacie podczas audycji. Jako że powyższy temat jest na ten moment aktualny w Echonośni, wypowiem się w nim. Panowie, dziękuję Wam za stosowanie sformułowania "na zachodzie bez zmian". Odnalazłem jedno z jego źródeł i dzisiaj się z nim zapoznałem. Sprawiło ono, że część fragmentów odkrytego do tej pory świata, jaki był dla mnie dzikimi ostępami, zacząłem odbierać z człowieczym pierwiastkiem. Ta wspaniała lekcja nadała barw miejscom, które były dla mnie ich pozbawione.