Imperium

Gra wieloosobowa

Witam.
Mam pewien problem dotyczący trybu multiplayer. Polega on na tym, że klikam Nowa gra -> Multiplayer -> Online service; i w tym momencie gra mi się wyłącza. Szukałem na internecie czy coś zrobiłem nie tak, ale nic nie znalazłem. Spotkał się ktoś z tym problemem albo czy ma jakieś sugestie jak go rozwiązać?
Z góry dziękuję. Szymon :)

W Heroes III obecnie można grać w trybie wieloosobowym na kilka sposobów:
- Najpopularniejszy: zainstaluj nieoficjalny dodatek Horn of the Abyss, który dodaje Lobby Online - tam bardzo łatwo znaleźć oponenta.
- Zinstaluj program Gameranger i wyszukaj tam otwartego pokoju lub umów się z kimś ze znajomych.
- Zainstaluj Hamachi, stwórz sieć lub dołącz do istniejącej i graj z innymi należącymi do tej sieci przez opcję TCP/IP.
- Zainstaluj Tunngle i... zrób coś. Nie wiem jak się posługiwać Tunngle. :)


Worship me, and I may yet be merciful...
Then again, maybe not.

Wiem, znam te możliwości. Mam zainstalowany dodatek bo mi najbardziej odpowiada. Tyle że główny problem polega na tym, że po wciśnięciu multiplayer gra się wyłącza - taki problemik. :P

Napisałeś, że klikasz "online service", a do Lobby jest ogromny przycisk na środku ekranu :). Coś więc robisz źle. Upewnij się, że masz najnowszą wersję HDmoda.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 7.12.2017, Ostatnio modyfikował: Hellburn


Worship me, and I may yet be merciful...
Then again, maybe not.

Dobra, problem rozwiązany. Można usunąć temat. :)

Głupi błąd, aż głupio się przyznać. :P Nie wgrałem zasad. :P

Siema mam problem muszę się skontaktować z jakimkolwiek moderatorem z hoty . Macie może pomysł jak tego dokonać poza hotą ?

Pozostaje Ci napisać maila do baratorcha (widoczny w HDLauncherze), ale raczej wątpię czy Ci odpisze.
Możesz też spróbować się skontaktować poprzez napisanie w oficjalnym wątku HDmoda na Heroes Community.


Worship me, and I may yet be merciful...
Then again, maybe not.