Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Zatęchłe Archiwum - "Kto ma "nadzorować" Wspólną Balladę?"

Osada 'Pazur Behemota' > Zatęchłe Archiwum > Kto ma "nadzorować" Wspólną Balladę?
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

21.11.2004
Post ID: 9714

Wybór należy do was.

DruidKot

DruidKot

21.11.2004
Post ID: 9715

Wszyscy! ;)

albo kto chce...

BTW, mówiłem, że nie lubię ankiet? może jak ktoś by napisał, czemu zagłosował na X, to wtedy inni też zagłosowaliby na X? :P

Pozdrawiam,
DruidKot

Sharra

Sharra

21.11.2004
Post ID: 9716

Zagłosowałam na Nami, bo przeczytałam jej balladę i podobała mi się.

Ktoś jeszcze ma jakieś pytania?

Pozdrawiam,

Sharwyn

Eru

Eru

21.11.2004
Post ID: 9717

uważam że Nami
1. Ostatnie sceny walki w jej balladie były super(może nie miała nad tym pełnej kontroli ale to nie zmienia faktu że były super)
2. Przewodnicząca fRPG powinna cały czas mieć balladę i móc na bierząco sprawdzać nowe zasady itp.

[size=9:23688f200b][color=#99ff00:23688f200b]Jaka przewodnicząca? Przecież to Najwyższa Wielka Mistrzyni Gildii :>[/color:23688f200b][/size:23688f200b]

w skrócie NWMG ?

[size=9:23688f200b][color=#99ff00:23688f200b]Na przykład :). Albo po prostu Mistrzyni :).[/color:23688f200b][/size:23688f200b]

DruidKot

DruidKot

21.11.2004
Post ID: 9718

Jednak zagłosowałem.

Na Nami.

Bo:
- Jest Najwyższą Wielką Mistrzynią Gildii,
- Ma doświadczenie,
- Jest sprawiedliwa,
- [---]
- Uważam, że sobie poradzi.

:)

Ghost

Ghost

21.11.2004
Post ID: 9719

Mahadevo! Kto na mie zagłosował?! :)

A ja nie uległem monopolowi Nami, i zagłosowałem na DeKa... Czemu? Bo prowadzi ballady ze szczyptą humoru, ma oryginalne pomysły (Nocnik na przykład... :P)... No i ma największe doświadczenie, dwie ballady już ma na koncie.

BTW - pomysł z wyborem trubadura do wspólnej ballady jest niedorzeczny... Jak wspólna - TO WSPÓLNA! Grajmy na naszych zasadach, a nie według tego, co sobie jakiś świrnięty, rudowłosy palant (Ja. :)) ubzdurał...

DruidKot

DruidKot

21.11.2004
Post ID: 9720

Też tak myślałem, Gołst, ale Nami twierdzi, że będzie chaos, że to głupi pomysł, i tak dalej :).

A może każdy Trubadur brałby w tym udział jako jedna nadpostać, zlecająca zadania, etc, ale nie podróżująca z grupą? :>

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

21.11.2004
Post ID: 9721

Osoba, która będzie "nadzorowała" Balladę nie będzie ingerować w tok... [ale może normalnie jako postać grać, no tylko nie będzie zmieniała innych postów pod względem sensu] Żadne jej widzimi się... Nie ma trubadura jako takiego... ale mi chodzi o osbę, która będzie pilnowała czy posty są składniowe i mają sens i nie wprowadzają niedopowiedzeń do Ballady.

DK - uważam, że nadpostacie to będzie nie fer w stosunku do innych osób biogrących udział w Balladzie. Jak wszyscy gramy to na jednym poziomie, a nie że ktoś się wywyższa pod resztę.

Sharra

Sharra

21.11.2004
Post ID: 9722

[quote:34a2555fab="Nami napisała, a nie"] ale mi chodzi o osbę, która będzie pilnowała czy posty są składniowe i mają sens i nie wprowadzają niedopowiedzeń do Ballady. [/quote:34a2555fab]

Może to będzie mały offtopic, ale zalecam szczególny nadzór nad Lobem i Nagashem.

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

21.11.2004
Post ID: 9723

Tak to akurat już bardzo dobrze wiem, że ich trzeba pilnować :) i dlatego właśnie chcę aby taka osoba była, która będzie dokładnie czytać co i jak i wyłapywać błędy.. bo wiem, że niektórzy Trubadurzy i tak nie poprawiają ortów w swoich Balladach...

DruidKot

DruidKot

21.11.2004
Post ID: 9724

Oj tam. Nie chodzi mi o nadpostacie, tylko o postacie takie, jak na przykład Nami w Drodze Odkupienia... Jak Denedareth w PPO. Postać, która zleca zadania, kontroluje...

Ale nie bieże udziału w wędrówce drużyny, raczej nie walczy.

No, ale mniejsza z tym :).

Pozdrawiam,
DruidKot

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

21.11.2004
Post ID: 9725

Jak nie chcesz grać w Balladzie to możesz być zleceniodawcą - "nadpostacią" :P Teraz już wiem o co Ci chodziło - źle zrozumiałam ... Ja tam chcę grać i normalnie brać udział w wędrówce... nie wiem jak inni Trubadurzy w tym Ty :P

Jander

Jander

17.12.2004
Post ID: 9726

Jeśli nadzór ma być tylko nadzorem, to ew. ja mogę siętego podjąć...

[color=red:b67445f332]Ja mogę oddać nadzorowanie, zresztą uważam że będziesz odpowiedniejszą osobą ode mnie :) - Nami [/color:b67445f332]

Eru

Eru

18.12.2004
Post ID: 9727

[quote:6549282cdc="Nami"]Ja tam chcę grać i normalnie brać udział w wędrówce... nie wiem jak inni Trubadurzy w tym Ty :P[/quote:6549282cdc]

taki zleceniodowaca może w ogóle nie brać udziału w przygodach, ale równie dobrze mógłby po wykonaniu zadania przyłączyć się do drużyny, a jeśli ktoś chciałby dać zadanie(zatwierdzone przez nadzorc[color=red:6549282cdc]zynię[/color:6549282cdc]) to musiałby się od drużyny odłączyć.

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

18.12.2004
Post ID: 9728

Odstąpienie od nadzorowania wspólnej Ballady nie znaczy przecież, że oddaje komuś stołek WMG :D co to to nie :P Ja po prostu wiem, że Jander będzie odpowiednią osobą w odpowiednim miejscu a do tego ma o wiele większe doświadczenie niż ja.

A co do tego pomysłu ze zlecaniem zadania to może być.

Ghost

Ghost

6.02.2005
Post ID: 9729

No to teraz czas na Wielkie Zapytanie.

Czy Wspólna Ballada wypali? Chcecie tego? Nami nie jest już Najwyższą Wielką Mistrzynią Gildii fRPG (NWMGfRPG :P), a ja sam nie wiem co robić.

Więc dwa pytania zadam - chcecie takiej ballady, i kto ma ją nadzorować? Jander, ktoś inny, nikt?

Zapytam, bo już dużo czasu minęło, i temat jakoś tak przepadł jak wspomnienia z dzieciństwa w mózgu stulatka.

Eru

Eru

7.02.2005
Post ID: 9730

Ja jestem za,
tylko że może kazdy chciałby brać udział w tej balladzie, nawet Jander/Irvin, i wtedy zostalibyśmy bez "nadzorującego", ale moze on nie bedzie chciał grać? trza by jego zapytać.
Był tutaj pomysł ze "zlecaniem zadań" i uważam że to byłoby najlepsze

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

7.02.2005
Post ID: 9731

Jander to Irvin...

Ja bym poczekała z otwarciem kolejnej Ballady, tak aż się skończą ze dwie. Bo większość członków grupy gra przynajmniej w jednej - jak nie we wszystkich - a jakby popatrzeć to niedawno były dwie nowe założone a i tak już teraz jest przestój. Ja się w sumie nie wtrącam, bo 28 znikam na jakiś czas, ale taka jest moja opinia i ją mogę wyrazić co nie ? ;P

Ghost

Ghost

7.02.2005
Post ID: 9732

A ja mam jeszcze pytanko...

Pasowałoby wam coś takiego jak zastosowanie w tej balladzie innych postaci? Bo taką wolną balladę ja bym przeznaczył głównie na szybką, wartką akcję z malowniczymi opisami a'la ostatnie rozdziały Drogi Odkupienia. Zwróćmy też uwagę na to, jaka to ballada - WOLNA. Więc "róbta co chceta, byle z umiarem".

I tak np. ja bym wyjątkowo skorzystał z, hmm, rozwiniętej postaci złodzieja-akrobaty Cadda Grumbellgasta... Nikt by nie kazał, naturalnie, zmuszać wszystkich do użycia innej postaci - to tylko propozycja. ;P