Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Nasza Klasa"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Nasza Klasa
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Mateusz

Mateusz

25.06.2010
Post ID: 56270

Ja na razie tylko podpisuję się pod wypowiedzią pana wyżej. Dziękuje!

Kameliasz

Archidyplomata Kameliasz

25.06.2010
Post ID: 56271

A ja w imieniu zamiast "i" mam wykrzyknik. So what? :P

Taro

Taro

25.06.2010
Post ID: 56272

Trang Oul - ile ty masz lat, że z tymi gówniarzami wyjechałeś? :D Przeczytałem to i nie mogę przestać się śmiać :D

Miałem konto na nk ale zlikwidowałem. Rzeczywiście z tego zrobiła się jakaś taka fotka. A poziom jaki tam jest mam gdzieś, niech ludzie sobie robią co chcą, przecież mamy prawo do głupoty. Bardziej mnie boli to, że pierwszy klimat poszedł w piździec - nie ma się konta, by mieć łączność ze starą ekipą ale po to, aby pokazać zdjęcia ewentualnym adoratorom (albo zaszpanować, jaką się furę kupiło). Beton.

Trang Oul

Trang Oul

25.06.2010
Post ID: 56275

Tyle, że mogę tak mówić o ludziach nieumiejących pisać po polsku i niewiedzących, do czego powinien służyć ten portal - 20.

Mr. Rabbit

Mr. Rabbit

25.06.2010
Post ID: 56277

Ciekawe, czy takie samo zdanie macie do YT jak NK, tam przecież dużo więcej dzieci, pokemonów i innych nubów o których boję się nawet wspominać... a jednak w Waszym mniemaniu NK jest na tyle gorsze, że trzeba po nim jechać na IJB.

A co powiecie o be2, digarcie, yt, czatach na interii, onecie i wielu innych miejscach? Wiecie za co przede wszystkim lubię NK, bo tam jest najwięcej moich znajomych :P i Waszych podejrzewam też.

Trang Oul

Trang Oul

25.06.2010
Post ID: 56278

Ja mam takie samo zdanie, a wypowiedziałem się na temat NK, bo akurat taki temat został założony.
Tak samo jak ty, lubię NK, bo tam jest najwięcej moich znajomych. Ile ciekawych informacji można wyciągnąć...

Samuel

Samuel

26.06.2010
Post ID: 56293

Mr. Rabbit

Wiecie za co przede wszystkim lubię NK, bo tam jest najwięcej moich znajomych :P i Waszych podejrzewam też.

Cóż, ja za to preferuję Twarzową Książkę (FB), gdyż większość moich znajomych nie zna języka polskiego.

Trang Oul

Ile ciekawych informacji można wyciągnąć...

Daty urodzin, zgonów (Tych na imprezach), oraz najważniejsza informacja w przypadku płci pięknej (?), która kaleczy szlachetną sztukę fotografii wykonując sobie zdjęcia "z lotu ptaka", w tak fachowym wykonaniu, że "twarzy nie widać, ale za to mam cycki". A potem się człowiek się wstydzi.
O stan umysłowy polskiej młodzieży pytali mnie już znajomi z zagranicy, gdyż niektóre serwisy informacyjne poinformowały o tym jak głupi są nasi gimnazjaliści, w oparciu o arcyciekawą grę jaką jest "słoneczko".
Czy warto jest wstydzić się za mały odsetek ludzi, dla których eutanazja jest za wcześnie, a z decyzją o aborcji spóźnili się rodzice?
Niemniej przyłączam się do akcji:

powinno rozstrzeliwać za użycie więcej niż 1 znaku niealfanumerycznego w imieniu i nazwisku.

Dagon

Dagon

26.06.2010
Post ID: 56298

Tak odnośnie pokemonów na NK :)
klik

Mr. Rabbit

Mr. Rabbit

26.06.2010
Post ID: 56299

FB też nie jest idealny :P, mam serdecznie dość ciągłych zaproszeń z jakiś gier czy innych ewolucji. Ale trzeba przyznać, poziom tam jest wyższy.

Kameliasz

Archidyplomata Kameliasz

19.08.2010
Post ID: 57489

Niemniej jednak facebook jest lepszy :P

Field

Imbryczkolot Field

19.08.2010
Post ID: 57491

Szczerze mówiąc, miałem nk do momentu, kiedy mi się nie wyczerpała cierpliwość przy wprowadzeniu nowego regulaminu. Pomijam kwestię praw wykorzystywania wizerunku - robią po prostu więcej hałasu niż to warte i to tylko po to, by zrobić konkurencję facebookowi, który może i wkurza, ale jest wciąż wygodniejszy.

A, nawiasem mówiąc: rotfl. Obudził się.

Kordan

Kordan

19.08.2010
Post ID: 57494

Ja tam FB troszkę się boję. Znam ludzi, którzy są wręcz od tej strony uzależnieni. Jedna koleżanka mówiła, że potrafi o 4 w nocy obudzić się, aby sprawdzić co się dzieje na FB a inna do godziny 6 rano grała w bilarda z jakimiś Arabami :P. NK stara się nieudolnie naśladować FB, choć wydaje mi się że najlepsze czasy dla Naszej Klasy już minęły bezpowrotnie... I dobrze ^^

Field

Imbryczkolot Field

19.08.2010
Post ID: 57505

Wiesz, wobec wszystkiego trzeba umieć zachować dystans. Fakt faktem, że każdy portal społecznościowy będzie cierpiał na ten syndrom - majsrejs też kiedyś to zaliczał, a teraz pada i gryzie ziemię ;) Moja współlokatorka kiedyś przewaliła cały tydzień zajęć przed naprawdę trudnym kolokwium uprawiając farmę, karmiąc swojego wampira i grając w Fashion Wars.

NK to badziew, co tu dużo mówić. Facebook jest o tyle przyzwoity, że jest sprawdzony i cały czas kombinują, jak tu go ulepszyć (a że faile też im się zdarzają...). Mnie zresztą mobilizuje do pracy nad niektórymi elementami swojej twórczości, bo wiem, że muzyka nie trafi do szuflady, ale będzie zaprezentowana tej niewielkiej garstce, która sobie dodała profil do ulubionych. Ale to akurat ekstremum w drugą stronę ;)

Dragonar

Dragonar

19.08.2010
Post ID: 57525

Zaciekawiłem się, gdy powstał ten serwis. Konta jednak nie zakładałem, gdyż po ogólnym zaznajomieniu się z portalem, doszedłem do wniosku, że nie ma to najmniejszego sensu. Wiele ludzi pytało mnie ze zdziwieniem: "Dlaczego nie ma masz konta na NK? Każdy ma!", twierdziło, że jestem dziwny. W końcu założyłem konto, ale tylko dlatego, by dali mi wreszcie spokój. Informacje, które tam umieściłem są minimalne - imię, nazwisko, jedno zdjęcie, niezbyt dobrej jakości. Na NK wchodzę tylko co pół roku, aby sprawdzić jak daleko poziom kretyństwa już się tam podniósł - "pokemoniaste" pismo, setki fotek typu: "jA w OgRuDkU :*", "jA w sZaFiE z pSzYjaCiUłKoM:D", dodawanie do znajomych dziesiątek ludzi, którym nawet nie mówimy na co dzień: "Dzień dobry.". Do tego zagrożone dane osobowe... Rozważam usunięcie konta.