Gorące Dysputy

Ruchome obrazy - film - "Dzień szlachcica na podstawie Pana Tadeusza"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Ruchome obrazy - film > Dzień szlachcica na podstawie Pana Tadeusza
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Haerdalis

Haerdalis

30.03.2008
Post ID: 26049

Witam, ostatnio na j. polskim mieliśmy zadaną pracę domową pt: Dzień szlachcica na podstawie Pana Tadeusza. Możliwości zrealizowania tego projektu było wiele, jednak wraz z kumplami postanowiliśmy nakręcić film.
I oto rezultat: http://pl.youtube.com/watch?v=u4ooCva00as
Ci, którzy posiadają konto na youtube proszę niech tam skomentują film. Osoby, które takiego konta nie posiadają, niech wygłoszą swoją opinie tutaj :d
PS. mówcie o wszystkich niedoróbkach i błędach typu, kaloryfer w kadrze itd. jakie zauważycie w filmie ;]
Zdrav ;d

Tristan

Tristan

30.03.2008
Post ID: 26056

Oglądałem pierwsze 3 minuty, żadnych błędów za wyjątkiem tego nieszczęśliwego kaloryfera nie zauważyłem:-)
Trąbka tylko trochę małą była;p I taka bardzo żółta;-P

Ghulk

Ghulk

30.03.2008
Post ID: 26058

Kiedy strzelamy do lisa, nie chowamy się za drzewem. Lis to nie niedźwiedź, nie rozerwie.
Miotła w roli kija to kolejny niefortunny pomysł. Okna z plastiku widać, no i szlachcic wstaje z łóżka ubrany w T-shirt...

Haerdalis

Haerdalis

30.03.2008
Post ID: 26064

Dzięki za odzew w temacie ;]
Trąbka była pożyczona od mojego brata ;p co chowania się za drzewem to prawda, niepotrzebnie tak robiliśmy. Kij był wykorzystany z braku innego rekwizytu (zerwaliśmy się ze szkoły po to aby nakręcić film).
Od siebie dodam, że jeszcze można zobaczyć w pewnym momencie brata kumpla, który stoi w tle oraz cień aparatu na ścianie ;]
Proszę o więcej krytyki jak komuś chce się coś skrobnąć ;]

P.S. ten szlachcic w t-shircie to ja ^^