Village

Behemoth`s Lair

Wywiady w Karczmie

Permalink

Swego czasu w Oberży "Pod Rozbrykanym Ogrem" Oberżysta Ilness przeprowadzał wywiady z jaskiniowcami. Pytania zadawać mogli nawet goście Oberży zainteresowani daną postacią i jej tajemnicami. Gradem pytań zostali zasypani MiB, Qter oraz sam Ilnessem. Zgodnie z sugestią Kameliasza wracamy do przepytywania.

Wywiady rozpoczynam ja jako osoba sprawująca opiekę nad gośćmi. Wywiad ma formę: pytanie, odpowiedź. Komentarze od osadników mile widziane, ale komentarz wypada zakończyć konkretnym pytaniem :) Proszę tylko nie straszyć naszych gości, inaczej przestaną udzielać zgody na wywiady. Sugestie co do osoby, z którą chcecie porozmawiać, zgłaszajcie tutaj, czy też w jakikolwiek inny sposób.

Zachęcam do ciekawych, wesołych i niebanalnych pytań.


Liczba modyfikacji: 8, Ostatnio modyfikowany: 4.12.2014, Ostatnio modyfikował: Silveres

Permalink

Khem,khem...a tu nie można zgłaszać sugestii co do wywiadów?


Permalink

Pewnie, że można ;) Chyba, że nagle każdy zechce napisać post, kogo widziałby w roli przepytywanego... Chaaaooos.


Permalink

Proponowałbym kogoś, kto jest już od dłuższego czasu w Jaskini, ale reprezentuje, że tak powiem "pokolenie 2008". Tak więc, proponowałbym... Hellscreama.
Oczywiście, to tylko sugestia.


Permalink

Ja osobiście chętnie dowiedziałbym się czegoś o Avonu. Mimo iż odnoszę wrażenie, że mocno mnie nie lubi :).


Permalink

Ja od siebie dodam, że Avonu jest na tyle ważną osobą, że z nim to by nawet w CI! wywiad zrobić...Ale z tym do Cruxa, ja tylko przebąkuję :)
Co do propozycji Fergarda - nie wypowiem się, boję się braku obiektywności :P


Permalink

A ja proponuję przeprowadzić wywiad z osobami, które nie są zbyt długo w Jaskini, ale dysponują sporą wiedzą o Heroes i nie tylko: Invictus, Vendral albo Caar Xoffek.


Permalink

Niestety, z Avonu musimy zrezygnować, więc chciałabym zapytać, czy są jakieś szczególne naciski na przepytanie kogoś? :)


Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 17.08.2009, Ostatnio modyfikował: Sulia

Permalink

Może Sulia to jest bardzo dobry pomysł :)
Popieram Kameliasza.


Permalink

Gwiazda Wschodu - jestem za :)


Permalink

Jak najbardziej Sulia, osobiście nie popieram pomysłu z wywiadami z nowymi mieszkańcami.


Permalink

Ja też bardzo chętnie przepytam Sulię :) Co Ty na to moja droga?


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 6.06.2009, Ostatnio modyfikował: Ilness

Permalink

Chciałabym zauważyć, że masz już okazję ;)


Permalink

Jak pewnie moja bystra przyjaciółka zauważyła, już to zrobiłem :D


Permalink

Zróbcie jakiś wywiad, fajnie się je czyta, a dawno nie było :P


Permalink

Zadawaj pytania w tych co są... Może wybierzemy Darkenę?...


Permalink

Hehe, chyba jest niewiele rzeczy, które ludzie jeszcze o mnie nie wiedzą, lub o które chcieliby zapytać :). Ale byłoby fajnie ;)


Permalink

Dawno nie było żadnego wywiadu. Podobnie jak Tabris jestem za wywiadem z Darkeną:).