Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Gdzie jedziecie na wakacje?"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Gdzie jedziecie na wakacje?
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Maghdar

Maghdar

22.06.2009
Post ID: 45195

Hmmm... W tym roku miałem dylemat gdzie pojechać, gdyż na świecie jest tyle wspaniałych miejsc do zwiedzenia...
No cóż w tym roku wybieram się nad morze... do Chorwacji!
Przez ten czas nie będę miał kontaktu z JB, no ale cóż zawsze coś trzeba poświęcić...

David Gryphoeart

David Gryphoeart

22.06.2009
Post ID: 45197

Ja mam zamiar wybrać się do mojego kuzyna Hira do Rupniowa. Następnie z Hirem do Lublina, potem nad jakiś basen popływać.

Hiro

Hiro

22.06.2009
Post ID: 45198

David Gryphoeart

Ja mam zamiar wybrać się do mojego kuzyna Hira do Rupniowa.Następnie z Hirem do Lublina. potem nad jakiś basen popływać.

Co Ty się tak tego Hira (czyli mnie :D) uczepiłeś? no ale to jest prawda, faktycznie mamy razem jechać do tego "Rupniowa". I do "Lublina" też.

Ale że na basen? słyszałem, że barbarzńcy nie umią pływać :P

A co do mnie, to miałem jechać na konwent. Ale niestety nie mogę... :(

Mathias

Mathias

26.06.2010
Post ID: 56290

Minął cały rok od ostatniego posta w tym temacie. Akurat skończył się rok szkolny, więc może warto by go odświeżyć i pochwalić się, gdzie tym razem się wybieramy? ;)
Ja wyjeżdżam do Grecji, na wyspę Rodos po 3 latach wyjazdów do Egiptu :). W międzyczasie wybiorę się jeszcze na wieś. Zapowiada się ciekawie...

Dragonthan

Dragonthan

28.06.2010
Post ID: 56330

Ja zamierzam zdobyć prawie wszystkie szczyty w okolicy (Beskid Niski), zarówno po stronie Polskiej jak i Słowackiej, trochę połazić po Tatrach, no i jak się uda wyskoczyć gdzieś w Bieszczady albo Pieniny.

Kordan

Kordan

28.06.2010
Post ID: 56331

Do pierwszej połowy lipca (wyjąwszy weekendy) siedzę w Krakowie a następnie na rodzinną wiochę koło Zakliczyna.

Tarnoob

Tarnoob

28.06.2010
Post ID: 56333

Cóż, być może uda się w lipcu pojechać w Tatry, reszta wakacji raczej rodzinnie, rzecz jasna za wyjątkiem końca sierpnia – WWW6. Będzie siedziało!

Selina

Selina

28.06.2010
Post ID: 56334

Brum, brum. Piątego na spotkanie po latach. Takie tam ogniska, grille, impry :P. Potem na obóz żeglarski. Będzie się działo!

Pozdrawiam- Selina

Tullusion

Opiekun Osady Tullusion

28.06.2010
Post ID: 56337

Lipiec - Tatry Słowackie i pobliskie ogniska kultury. Wrzesień - także Tatry, po stronie polskiej lub słowackiej, w zależności od dyspozycji czasowej oraz finansowej.

Mathias

Mathias

28.06.2010
Post ID: 56338

A czy ktoś z obecnego tutaj towarzystwa ma jakieś plany w pobliżu miejsca zamieszkania (w przerwach pomiędzy wyjazdami lub przez całe 2 miesiące)? Mnie osobiście los podarował ostatnią życiową szansę na spełnienie pewnego marzenia, a mianowicie odbudowę organizacji o nazwie SuperBaza. Niewiele mogę o tym napisać, gdyż zdecydowanie walczyłem o jak największą tajność ugrupowania, powiem tyle, iż było to (i w teorii nadal jest) zgromadzenie paru osób, które zajmuję się budową wszelkiego rodzaju obiektów mieszkalnych, militarnych i innych, przy czym wykorzystują oni tylko i wyłącznie to, co mają, a zwykle muszą sobie radzić z garstką gwoździ zdobytych w niechlubny sposób, drewnem ściętym w okolicznych lasach, itd. Trochę to brzmi na papierze dziwnie i szalenie, może i jestem nieco szalony, ale bardzo to lubię, gdyż parę lat temu SuperBaza była podłożem do społeczności, z której później wywodziły się prawdziwe przyjaźnie, często osób wcześniej sobie wrogich... Tak więc w te wakacje gdy tylko będę miał chwilkę, będę pracował nad obdudową organizacji, mobilizacją starych członków, formowaniem młodzieżówki, która przejmie interes... Trochę to będzie trudnie, ale gdy tylko zwołam chociaż dwóch ludzi SuperBazy, którzy nigdy jej nie opuścili, wówczas wszelkie moje pomysły zostaną przelane wspólnymi siłami na papier. A planuję sporo: sieć stacji, baz, nowy magazyn, zbrojownię, a także "eksplorację" i "kolonizację" kolejnych obszarów... Oczywiście, niekoniecznie pokojową :).
A jakie są WASZE ewentualne plany w domu? Może zamierzacie odświeżyć stare znajomości? Odwiedzić bliskich? Szukać fanów HoM&M w Waszej rodzinnej miejscowości :)?

Wkasia

Wkasia

20.09.2010
Post ID: 58514

A ja byłam teraz we wrześniu w Budapeszcie. 4dniowa wycieczka, bardzo ładne miasto, polecam wszystkim. węgry sa mniej wiecej tak samo bogate jak i Polska :D, tak wiec mozna tanio trafic nocleg. W czerwcu byłam w Rzymie, tak więc cenowo jest nie do porównania.

Tarnoob

Tarnoob

29.11.2023
Post ID: 88512

Przez ostatnie trzy lata – w sensie sezonów letnich – odwiedzałem Kalisz dzięki uprzejmości jednego z Jaskiniowców. Jestem raczej domatorem i ciągnie mnie bardziej do ludzi niż miejsc – dlatego od popularnych w Polsce Grecji, Cypru, Turcji, Egiptu i Tunezji wolę właśnie Kalisz, Rogów, inne miejsca ze znajomymi – jak Wawka i Kraków – i miejsca, gdzie mam rodzinę, typu Grudziądz i Łuków. Jestem też ekofaszystą, dlatego ganię niepotrzebne latanie – wiem, że miliarderzy ze swoimi odrzutowcami szkodzą tyle co setki zjadaczy chleba, ale i tak zjadaczy chleba jest tylu, że ich emisje są znaczące.

Może to nieładnie wtrącać politykę w wątek wypoczynkowy, ale pewnie zgodzimy się, że dobrze byłoby mieć takie cele podróży jak Krym i Donbas bez rosyjskiej kontroli granicznej, niepodległa Czeczenia, może też japońskie Kuryle i niepodległa Królewiecczyzna, wolny Kurdystan i Ujguria... Niestety na mapie świata jeszcze jest co naprawiać.