Village

Behemoth`s Lair

Wywiad z Tabrisem

Permalink

I proszę państwa, rusza kolejna edycja wywiadów! W dzisiejszym odcinku na tapetę bierzemy Aniołka Tabrisa :]

Szanowny Aniele Wolnej Woli, czy byłbyś łaskaw zdradzić nam tajniki swego życia codziennego? ;]
Co porabiasz, czym się zajmujesz, interesujesz, opisz swoje hobby i sposoby na wolny czas. Masz jakieś plany na przyszłość?

I skąd taka postać, czemu taka profesja?


Permalink

Jak mi mijają dni? No cóż, budzę się, włączam komputer, wchodzę na Ognisko, potem wychodzę z Ogniska, wyłączam komputer i idę spać...

Moje zainteresowania to Ognisko. Moje hobby to Ognisko, mój sposób na wolny czas to Ognisko.
Cóż planuję? Cel jest niczym, ruch jest wszystkim, więc póki co celu nie mam i siedzę na Ognisku...

Czemu Tabris Anioł Wolnej Woli?
Bo Marcus było zajęte, a reszta... ruch jest wszystkim, ostatecznie. Jakoś wyszło przy okazji.


Permalink

Tabris, jest coś co bardzo się z tobą kojarzy, a chodzi mi o twoój niecodzienny biogram. Skąd wziął się pomysł na właśnie taki rodzaj biogramu? I dlaczego każesz robić nam dwie pompki?! Toż to herezja!

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 21.08.2008, Ostatnio modyfikował: Sulia

Permalink

Skąd taki pomysł? Kiedyś czytałem o postulatach przedstawicieli tzw. szkoły Wiedeńskiej, które swe postulaty spisali zgrabnie w postaci numerowanych zdań, co wyglądało bardzo logicznie. Stąd numerowane zdania (które nie są logiczne, ale nie o to szło) Sam pomysł robienia pompeczek jest z W-fu, gdy pan kazał robić pompki, niezmiennie ogłaszałem, że idę do sklepu kupić pompki.

A że bios jest niestandardowy, o to szło. Poprzedni był żenujący...


Permalink

Ok, następne pytanie. To ffkońcu jesteś tym drugim kontem Sulii, służącym do inwigilacji Jaskini?

Permalink

Oczywiście, że nie! Jasne, że tak!


Permalink

Jak znalazłeś Jaskinię? Dlaczego w niej zostałeś?


Permalink

Odnalazłem ją wklikując "heroes" w wyszukiwarce. Było to na informatyce, jeszcze w gimnazjum, nie miałem jeszcze internetu w domu, więc tylko oglądałem newsy. Potem, gdy miałem już Internet w domu wchodziłem do Jaskini, ale znów, tylko po newsy, ewentualnie mapy. Wchodziłem coraz częściej, w końcu odkryłem Forum i niedługo potem się zarejestrowałem. Nie dostałem jednak meila aktywującego na którego czekałem trzy tygodnie i ostatecznie udzielam się w Jaskini od 5 stycznia br. Tak więc trudno powiedzieć, czemu to zostałem, musiało minąć dużo czasu zanim przyłączyłem sie, czego żałuję...


Permalink

Co urzekło Cię w poezji Wisławy Szymborskiej? Jakich jeszcze poetów i prozaików cenisz i czytujesz chętnie?


Permalink

Po raz pierwszy z wierszem pani Szymborskiej spotkałem się w szkole podstawowej na lekcji polskiego. Był to wiersz "Prospekt". Zapadł mi w pamięci, potem spotykałem się z jej wierszami aż do I klasy Liceum, gdy wypatrzyłem u rodziny w domu jej wiersze zebrane, wcześniej miałem jeden tomik i dzieła wybrane, ale tyle wierszy... Większość z nich mnie zachwyciła, szczególnie "Liczba Pi". Wówczas zacząłem się fascynować jej twórczością i tak zostało do dziś.

Co do innych poetów, to żaden nie jest tak wysoko. Są wiersze, które mi się podobają, ale nie jest to to co u pani Szymborskiej. Co do prozaików, to nie mam jakiegoś ulubionego. Czytałem to i owo różnych, ale nic. Przykro.


Permalink

Jesteś tegorocznym maturzystą, jakie są twoje plany na przyszłość? Czy już wiesz co chciałbyś robić w życiu?


Permalink

Moje plany na przyszłość, cóż. Zamierzam studiować. Gdy już się nastudiuję zamierzam być piękny i bogaty; oto me plany na przyszłość.


Permalink

Jak to się stało, że jesteś taki przesycony ironią? Niektóre twoje posty są ironiczne aż do przesady, i doskonale to widać...


Liczba modyfikacji: 3, Ostatnio modyfikowany: 25.08.2008, Ostatnio modyfikował: Sulia

Permalink

Czemu Sulia czasem przyznaje się, że jesteś jej drugim kontem, a czasem nie?


Permalink

Cóż, ironia wzięła się, hmm, była od zawsze, więc po prostu ją przeniosłem do Jaskini.

Ponieważ tajnym celem peracji "2Konto" jest przekonanie wszystkich, że Tabris to nie jest drugie konto Sulii. Dlatego sama Sulia czasem przyznaje się do Tabrisa, a czasem nie. Chodzi o zdezorientowanie wszystkich Jaskiniowców.


Permalink

Dlaczego ja? Dlaczego JA? ;) zostałam wybrana jako cel owej operacji?


Permalink

Tab, a zdarzyło sie kiedyś że nie miałeś racji?


Permalink

To ja się powinienem spytać 'Czemu ja'! Ale to ja powstałem po tak tajnej rozmowie, że każdy kto się o niej dowie zostanie zbanowany, z DruidKotem 4 Grudnia o 16. Jestem sobie drugim kontem, bezwolnym, potulnym i W oGóle. Ale się nie skarżę.

Nie. Nawet jak ja się mylę, to rację ma Sulia.


Permalink

Którą cześć Herosów lubisz najbardziej?