Gorące Dysputy

Świątynia Mahadevy - muzyka - "Na jakich instrumentach gracie?"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Świątynia Mahadevy - muzyka > Na jakich instrumentach gracie?
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Relen

Relen

4.11.2007
Post ID: 20703
Ja profesjonalnie zajmuję się grą na nerwach... Za pomocą gitary klasycznej:P, na której gra idzie mi na razie średni, ale gram dopiero 3 miesiące, więc cudów nie wymagam... A kiedyś (tj. za 4 lata) wyjdę na miasto, wystawie pokrowiec z tabliczką ,, zbieram na kampanię wyborczą" i dorobię się wieelkich pieniędzy....:)
Tullusion

Opiekun Osady Tullusion

30.11.2007
Post ID: 21201
Szarpię sześć strun. Coraz szybciej i szybciej, w różnych kombinacjach i wariacjach, czasami jedną, niekiedy i wszystkie naraz drżą, drżą i wiją się, a z piecyka obok wydobywają się dźwięki. Bywa, iż, bardzo rzadko, składają się one w sensownie brzmiącą muzykę, piękne, liryczne wibracje fal akustycznych. Pisał Gałczyński w chwili dla siebie doniosłej:

(...)
Ech, muzyka, muzyka, muzyka
Spod smyka zielony kurz
Lecą gwiazdy zielone spod smyka
Damy karo, bukiety róż

Uwzględnijcie mizerne granie
I nie bijcie, gdy wezmę źle
Jakiś ton na strunie baraniej
Na g, d, a, czy e.
(...)


Od trzech lat z okładem często przytakuję drugiej strofie...
Jaskier

Jaskier

5.01.2008
Post ID: 21801
Ja od prawie 2 lat gram na bębnie. Raczej dla własnej przyjemności, czasem dla publiczności(nielicznej). Ale i tak cieszę się, że coś umiem :)
Szmaragdowa

Szmaragdowa

9.03.2008
Post ID: 25192

Jaskier

Ja od prawie 2 lat gram na bębnie. Raczej dla własnej przyjemności, czasem dla publiczności(nielicznej). Ale i tak cieszę się, że coś umiem :)



Uściślając, Jaskier gra na djembe będącym moją własnością. I ja na nim gram, jak również na gitarze.
Fergard

Fergard

15.04.2008
Post ID: 26729

Gram na keyboardzie, choć ostatnio niezbyt często, także śpiewam, choć to pewnie już inny temat...

Kameliasz

Archidyplomata Kameliasz

23.05.2008
Post ID: 28349

Brzdąkam na gitarce i śpiewam. Kiedyś próbowałem bębnić, ale jakoś się do perkusji nie przekonałem.

Dragon Killer

Dragon Killer

23.05.2008
Post ID: 28370

Kiedyś było pianino i skrzypce przez rok, lecz trzeba było zrezygnować :(

Konstruktor

Konstruktor

1.08.2008
Post ID: 31990

Gitara i trochę pianino, to drugie gorzej ale mam nadzieje że kiedyś opanuję tak samo jak gitarę.

Konquer

Konquer

11.08.2008
Post ID: 32574

Gram na tym co wszyscy - czyli na gitarze elektrycznej (lekko podstarzały już Mensfeld Fingertrip i wzmak Peavey Bandit 112).

Robal

Robal

11.08.2008
Post ID: 32579

Od dwóch tygodni uczę się grać na gitarze klasycznej. Za rok bierzmowanie, kupię sobie elektryka.

Invictus

Invictus

9.10.2008
Post ID: 34893

W podstawówce chodziłem do szkoły muzycznej i grałem na fortepianie (mój ojciec jest muzykologiem, więc cała rodzina w jakiś sposób się muzyką zajmowała). Jednak nie byłem zbyt zdolny i z oceną dostateczną (chyba najgorszą w całej szkole :() w klasie trzeciej zakończyłem edukację muzyczną.
Potem zacząłem grać na gitarze, no i niejako po drodze nauczyłem się grać na flecie prostym :). Najlepiej mi jednak idzie na gitarze.

Erick

Erick

19.10.2008
Post ID: 35357

Obecnie gram na gitarze klasycznej i akustycznej. Kiedy byłem młodszy uczyłem się grać na organach, jednak pomysł nie wypalił i pozostała gitara.

Jog

Jog

4.01.2009
Post ID: 39211

Ja aktualnie zajmuje się ćwiczeniem gry na pianinie i jak prawie wszyscy często rodzicom na nerwach pogrywam.A i zapomniałem gram na flecie prostym choć chyba zawsze zapominam go do szkoły :P.

Sirius

Sirius

24.06.2010
Post ID: 56215

Gitara basowa nic specjalnego replika Fender Jazz Bass'a i piec o mocy 100 wat

Volkolak

Volkolak

24.06.2010
Post ID: 56217

Ja gram na gitarze elektrycznej Cort X2 + wzmacniacz Peavey Backstage 10W + efekt Boss MT2 Metal Zone. Muszę przyznać że wszystko ładnie i ostro brzmi. Aż strach pomyśleć co by było, gdybym posiadał sprzęt z najwyższej półki, hehe. ;)

Ptakuba

Ptakuba

24.06.2010
Post ID: 56218

Gitara akustyczno-elektryczna od około roku.
Crafter Ashland
Wzmak Ibanez, nie wiem nawet jaka moc, rzadko używam
Zamiast nauczyć się podstaw uczę się Schodów do Nieba i Majstra od Tapet.

Mathias

Mathias

24.06.2010
Post ID: 56220

Ja gram na fortepianie. Uczyłem się 6 lat w szkole muzycznej, więc coś tam umiem ;). Mam nawet parę własnych utworów :).

Hellburn

Włodarz Hellburn

24.06.2010
Post ID: 56222

Mathias: Czy jest w internecie miejsce, gdzie można posłuchać Twojej twórczości?

Kordan

Kordan

24.06.2010
Post ID: 56223

A ja w te wakacje zacząłem się uczyć gry na gitarze. Posiadam 40letniego klasyka produkcji radzieckiej na którym póki co umiem zagrać "Wlazł kotek na płotek". Krieg!

Mathias

Mathias

24.06.2010
Post ID: 56224

Hellburn

Mathias: Czy jest w internecie miejsce, gdzie można posłuchać Twojej twórczości?

Jeszcze nie, ale w wolnym czasie z chęcią nagram kilka moich "dzieł" i wyślę Ci w Prywatnej Wiadomości link :). W wakacje na pewno znajdzie się na to chwila.