Gorące Dysputy

Świątynia Mahadevy - muzyka - "Na jakich instrumentach gracie?"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Świątynia Mahadevy - muzyka > Na jakich instrumentach gracie?
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Konquer

Konquer

24.06.2010
Post ID: 56227

Ostatnio uzupełniłem moje instrumentarium o gitarę elektroakustyczną Ashland. Kupiłem tylko po to, by mieć na czym ciupać przy ogniskach, ale potem palcowanie akordzików wciągnęło mnie bardziej niż elektryk. :)

Hayven

Hayven

21.11.2012
Post ID: 72111

Od prawie dwóch lat gram (jeśli można użyć w moim przypadku) na keyboardzie. Zarówno z auto akompaniamentem jak i z tym ręcznym (jak na klasycznych klawiszowcach). Kiedyś ćwiczyłem więcej, teraz najwyżej parę razy na tydzień włączam instrument ;)

Ale myślę, że to jeszcze nie koniec, że jeszcze znowu zacznę dużo grać :D Póki co, macie spokój ;)

A na nerwach to umiem grać jak mało kto :D

Fundin

Fundin

16.08.2013
Post ID: 75007

Ogólnie instrumenty klawiszowe ( ok jeszcze nie zająłem klawesynu, lecz fortepian, pianino i pianola doświadczyły moich poczynań muzycznych ).
Co do gry na keyboardzie to jakoś nie jestem doń przekonany. Owszem przewaga tego drugiego jest możliwość łączenia z blaszakiem, lecz nie ma to jak uderzenie w klawisz aby wydobyć wymaganą głośność dźwięku.
W pokoju mam pianino więc oczywiście w razie możliwości grywam. Lubię także komponować muzykę głównie za pomocą amatorskiego magic music maker. :D

Sajmonikpl

Sajmonikpl

27.06.2014
Post ID: 76934

Ja gram na:_harmonijce,_bębnach i na trójkącie.

Wilczek

Wilczek

15.11.2014
Post ID: 78103

Ja gram na perkusji. Nie dawno doszedł mi ksylofon. Idzie mi świetnie choć mało ćwiczę.