Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Avatary"

Aktualnie w Osadzie: Ognisko jest zgaszone.
Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Avatary
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Ghost

Ghost

25.07.2006
Post ID: 3245

No, jest avatar, to można mówić.

To jest Książe z Prince of Persia: Warrior Within. Był bardzo seksowny z powodu swej mhroczności, więc go wziąłem. Faramir mi powiedział, że jest reggae'owski. :P

W sumie, to chciałem sobie walnąć takiego Piramidogłowego albo innego potworka z Silent Hillów, ale mi nie dali. :-(

Hubertus

Hubertus

28.07.2006
Post ID: 3387

Nie wiem skad fizycznie pochodzi mój awatar, leżał sobie w dawnej Galerii i akurat pasował do zmiany mojego image więc go wziąłem i od dłuższego już czasu jest moim wizerunkiem w Jaskini.

Przytoczę jeszcze moją historię gdyż nowi pewno jej nie znają, a wiąże się ona z awaterem.
Gdy tu przybyłem byłem wampirem, posługiwałem się wtedy świetnym rysunkiem przedstawiającym krwiopijcę z profilu, jednak po jakimś czasie uznałem że już nie chcę nim być i przemieniłem się na osadowym ognisku (z pomocą pustynnego mnicha Eona, który dawno już nie zaglądał do Jaskini...) w półpsychoelfa (;p). W związku z tym nie mogłem już mieć wampirzego awatara, a ponieważ chciałem zachować ciągłość fabularną postaci, postanowiłem wybrać awatar podobny, i padło na ten który widzicie.
Nie obyło się co prawda bez protestów, nie wszystkim się spodobała zmiana postaci a i awatar budził początkowe kontrowersje (zwłaszcza podbródek, nie wiedziałem i nadal nie wiem co w nim jest nie tak ;p) ale w końcu stanęło na moim, i teraz jestem byłym wampirem, półpsychoelfem.

W ogóle początkowo miałem jeszcze inny awatar, ale po bliższym obejrzeniu, okazało się, że przedstawia mrocznego elfa, a nie wampira, i wtedy zmieniłem go na ten o którym piszę powyżej (ostatnio dowiedziałem się że w ogóle to tamtem był wizerunek był najlepszy wg części Jaskiniowców, ech konserwatyści ;p)

Farmerus

Farmerus

3.08.2006
Post ID: 3541

Niestety po dziś dzień tkwię w niewiedzy odnośnie źródła swojego avatara.
Podobno ktoś, kiedyś widział tą bladą morduchnę na jakimś większym obrazku, ale nijak nie mogłem z tego kogoś wyciągnąć co to za obrazek był, przez kogo stworzony czy gdzie umieszczony.

Jam zaś wybrał go dość niespodziewanie.
Kiedy trafiłem do Osady (nie Jaskini, wtedy jeszcze) za namowami Blazifigusa, założyłem sobie konto o niemądrym imieniu (pod jakim grałem w Baldur's Gate), które pierwsze przyszło mi do głowy (nie spodziewałem się, że zabawię tu na dłużej, więc nie wysilałem się z wymyślaniem).
Do konta potrzebowalem jeszcze obrazka - i w tym wypadku chciałem postąpić podobnie jak z imieniem - czyli wybrać sobie twarz podobną do tej używanej w Baldur's Gate (zakapturzony elf/czlowiek - najlepiej, żeby spod kaptura było widać jak najmniej). Miałem 3 typy takich obrazków, jednak nie mogłem zdecydować się na zaden z nich (jakoś do mnie nie przemawiały). Wtedy, przypadkiem wzrok mój padł na mego obecnego ava, a w przypływie zmęczenia i zniechęcenia nie namyślałem się dlugo i...
... oto jestem.

Od lat prawie dwóch planuję zmienić imię, biogram i ava na podłego (ale niesmiałego) goblina, który to bardziej do mnie chyba pasuje.
Co prawda ktoś tam kiedyś śmiał podnosić drobne protesty przeciw tej (jedynie słusznej) zamianie, ale co tam.
Jak mus, to mus.

Przyznam jednak szczerze, że strasznie przywykłem do tej bladej morduchny i będzie mi jej bardzo brakowało.

Pozdrawiam,

Fristron

Fristron

3.08.2006
Post ID: 3544

Ja nawykłem pieczętować się wizerunkiem owego jegomościa po lewo od postu (w różnych formach :) ), do którego zwracają się per Kian Alvane. Avatar pochodzi z artów z gry Dreamfall: The Longest Journey, na którą to do niedawna uparcie czekałem, a od soboty, kiedy ją skończyłem jestem jej zaciekłym fanem :] . Avatar przedstawia ciekawą postać apostoła-fanatyka, ostatecznej broni na ścieżce Prawdziwej Wiary (znaczy tak twierdzi ten gościu :) widać że fanatyk :P ). Postać może i niepodobna do Fristrona z AvLee, ale za to jego wizerunek tak :] . Przynajmniej dopóki nie zdejmie kaptura, bo wtedy widać, że jest ciemnej karnacji i ma krótkie, czarne włosy, a nie jest białolicym długo- i siwowłosym gościem ;p .

Shadow

Shadow

3.08.2006
Post ID: 3545

Mój avatar to rycerz pegazów z gry Disciples 2.

Feanor

Feanor

3.08.2006
Post ID: 3548

Mój avatar to twarz Raziela z serii Legacy of Kain. Z tego co wiem, pierwszy raz ta postać pojawia się w Legacy of Kain: Soul Reaver. Był on wielkim wojownikiem i członkiem bractwa Sarafanów, walczącego z wampirami. Zginął na polu bitwy i został pochowany w mauzoleum wraz z pięcioma innymi Sarafanami. Później Kain wskrzesił ich jako wampiry, by byli jego przybocznymi, zaufanymi dowódcami. Raziel był ulubieńcem Kaina. W tym świecie o nazwie Nosgoth wampiry co jakiś czas mutują. Nasz bohater uległ mutacji przed swoim mistrzem i wyrosły mu skrzydła. Kain wpadł w wściekłość, złamał skrzydła i kazał zrzucić Raziela do Otchłani. Nasz dzielny wampir jednak nie zginął, został ocalony przez Elder Goda, który później okaże się Hyldenem, demonem i "głównym złym". Wtedy Raziel został demonem, stracił dolną szczękę, którą zakrył swoją starą szarfą, woda wypaliła mu brzuch. Od tamtej pory żywi się duszami i ściga Kaina po całym świecie. Później, w walce z Kainem, zdobył eteryczny miecz - Reaver. Kain miał jego materialną wersję, a Raziel eteryczną. O tym co było dalej - odsyłam do gry :D A samego avatara wyciąłem z tapety :)

Ururam Tururam

Geomanta Ururam Tururam

4.08.2006
Post ID: 3571

Żródłem dla mojego avatarka jest obrazek "Fokker DR ake" Douglasa Shulera (przez samo h!), mojego ulubionego artysty fantasy. Z tego samego obrazka pochodził też avatar niegdys obecnego w Jaskini Wernera Holta.

http://www.douglasshuler.com/shop/images/Ffokkerd_m.jpg

Ymir

Ymir

1.09.2006
Post ID: 4510

Feanor

Mój avatar to twarz Raziela z serii Legacy of Kain.

Oj taaak lubie tą serię (gostka też zrsztą lubie)
@Farmerus-też gdzieś widziałem twojego avika w całości ale gdzie.....tego nie wiedzą nawet najstarsi indianie:p

Nagash

Nagash

2.09.2006
Post ID: 4560

Skąd mój av pochodzi nie trzeba by długo mówić - z galerii oczywiście ( dokladnie to Nagash z h3) Już od baaardzo dawna miałem go zmienić lecz jakoś nie znalazłem lepszej facjaty - lub też nie mogę się z nią rozstać. Sam nie wiem:) Wydaje mi się że już zostanie:)))

Targon

Targon

3.09.2006
Post ID: 4572

A mój avatar to Garrett z Thief'a: Dark Project i jestem z niego dumny. ;) Jest to najlepsza postać jaką grałem. Przekonałem się do czego może być zdolny złodziej (nie można nazwać go zwykłym). Nie jest zły, nie jest dobry - to mi pasuje.

Mr. Rabbit

Mr. Rabbit

14.09.2006
Post ID: 4851

Witam

Wydaje mi się, że mój avatar jest wszystkim znajomy, ale jeżeli jest ktoś kto nie zna tej postaci to wspomnę tylko, że jest to postać z gry serii Warcraft. Wybrałem tą postać ze względu na szacunek jaki żywię do tej gry i jej historii. Poza tym ów postać ma bardzo ciekawą swoją historię i jej mroczne piętno jakie napotkała prezentuje to jak się czuje w real. Poza tym nie ma o czym mówić...

Zdravim
Mr. Rabbit

Infero

Infero

20.09.2006
Post ID: 4966

Nie wiem!!!
Dajcie znać jeżeli ktoś go kojarzy. Kiedyś szukałam w grafikach, ale nie znalazłam.
Grunt, że pasuje :D

Aerilien

Iluminatorka Aerilien

20.09.2006
Post ID: 4970

Infero, postać na Twoim avatarze to Dawn, bohaterka komiksu Josepha Linsnera.
Sam obrazek jest dość znany, ja kojarzę trzy jego wersje. Avatar jest chyba z tej. A to tutaj to inny wariant. :)

Infero

Infero

6.10.2006
Post ID: 5282

Dzięki Aerilien:)
Ja go wcześniej nie znalazłam. Szukałam tylko w grafikach, o komiksy nie zachaczyłam.:)

Hellburn

Włodarz Hellburn

12.11.2006
Post ID: 5883

Mój avatar pochodzi z gry "Strife" (silnik doom'a). Przedstawia strażnika formacji zwanej "Porządkiem" (The Order).

Infero

Infero

12.12.2006
Post ID: 6602

Poznajecie tego Pana? :)

http://www.fantasygallery.net/parkinson/art_12.html

Mroczny Elf

Mroczny Elf

3.06.2007
Post ID: 16162

Mój jest z HoMM V. Wyciąłem drania z gry. :P

Nuk

Nuk

3.06.2007
Post ID: 16171

Poznajecie tego diabła? :P

Avonu

Avonu

3.06.2007
Post ID: 16172

Troszkę podobny do tego żniwiarza (wycięte stąd).

Nano

Nano

3.06.2007
Post ID: 16177

Mój avek to Mroczny Mesjasz Z Dark Messiah'a