Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Baśniowe Gawędy - "Urząd stanu cywilnego w Imperium"

Osada 'Pazur Behemota' > Baśniowe Gawędy > Urząd stanu cywilnego w Imperium
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Kanako

Kanako

18.04.2011
Post ID: 61649

Połączcie Serca

Witajcie w urzędzie stanu cywilnego w Imperium. Tu za jednym słowem i małą wpłatą zostaniecie małżeństwem. Możecie wynająć artystę, który namaluje portret nowego małżeństwa, ale ten oto budynek oferuje wam wiele więcej. Wraz za moim przyjacielem Naadirem będziemy obsługiwać urząd. On ustali cennik i ożywi nieco tą placówkę.

Naadir

Naadir

18.04.2011
Post ID: 61651

Przed urzędem zatrzymał się Demon Naadir. Miał w rękach tablicę z cenami ślubów. Wbił ją w ziemię, a oto jej treść:
Śluby postaci z Jaskinii:
1. Ślub bez dodatków (zwykły) - 40
2. Ślub z dekoracjami - 70
3. Ślub z kapelą - 80
4. Ślub z kapelą i dekoracjami - 140
5. Ksiądz jest wliczony w koszty.
6. Wszelkie pytania są kierowane do mnie.
Naadir uśmiechnął się. - Cóż, to na pewno urozmaici Jaskinię. Ha, tego jeszcze nie było. No i oczywiście zarobki wysokie. - to mówiąc poszedł na Arenę.

Taro

Taro

18.04.2011
Post ID: 61654

Panowie chyba nie przeprowadzili badań rynku. Bo kobiet tutaj mało, a więc szansa na małżeństwo też mała. No chyba, że wliczacie też homoseksualistów, ale oni raczej się nie pokażą :D Temat niezły, ale się nie sprawdzi. Jeśli udzielicie choć jednego ślubu, to gratuluję...

Irydus

Irydus

18.04.2011
Post ID: 61655

Apeluje do władz wyższych o zamknięcie tego gwałcącego, święte tradycje osadowe, wątku. Śluby w jaskini już były i nigdy nie była potrzebny do tego żaden urząd :P tym bardziej nie założony przez władze wyższe to jest Wysoką Radę. Wątek ten jest także zupełnie zbędny z powodu niedoboru chętnych płci pięknej, bo zapewne tych z brzydszej by się paru znalazło. Wątek ten szkodzi także interesom Imperialnego kleru w postaci mnicha Inghama, bo ktoś niecnie próbuje podebrać mu owieczki, oferując swoje usługi. Co na to Mahadeva, to się nie wypowiadam bo nie jestem w tych sprawach specjalistą.

Tullusion

Opiekun Osady Tullusion

18.04.2011
Post ID: 61656

Irydus ma rację, temat jest do zamknięcia. Terminy ślubów jaskiniowych były rozpisywane tutaj wcześniej niż data urodzenia w metrykach najmłodszej części Jaskiniowców. A wystarczyło zaznajomić się z historią JB przed założeniem tego wątku.

Field

Imbryczkolot Field

18.04.2011
Post ID: 61660

Popieram zamknięcie. Choć dodałbym, że zaznajamianie się z historią jaskiniowych ślubów w części powinno być tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność zaznajamiającego się :P

Acid Dragon

Acid Dragon

18.04.2011
Post ID: 61662

Taro

No chyba, że wliczacie też homoseksualistów, ale oni raczej się nie pokarzą :D

Nie byłeś jeszcze na Konwencie, prawda? :P

Field - not a word more ;P

Rabican

Rabican

18.04.2011
Post ID: 61663

Jestem Byłem (będę?) już zamężny zgodnie z moją religią, nie potrzebuję ślubu cywilnego :)