Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Koszulki ręcznie malowane"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Koszulki ręcznie malowane
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Darkena

Darkena

16.08.2011
Post ID: 64271

Jak obiecałam na konwencie - otwieram odpowiedni temat. Przy okazji prosząc moda o oznaczenie go jako przyklejony. Temat zapewne będzie ulegał modyfikacjom dzięki metodzie prób i błędów ;), ale to się jeszcze zobaczy.

Jak i co:
- Koszulki zamawiane są poprzez zamieszczenie odpowiedniego posta od użytkownika (ewentualnie PW do mnie)
- Post powinien zawierać: rozmiar koszulki, jej kolor i rodzaj (polo, krótki rękaw, bez rękawów, męska, damska, dziecięca, etc.) oraz link do obrazka ze wzorem, który ma się znaleźć na koszulce, ewentualnie opis tego, co by się chciało na niej mieć
- W przypadku dziecięcych proszę o podanie wzrostu, ew. wieku, chociaż to drugie jest mniej dokładne, więc wolałabym wzrost. Jestem w stanie zdobyć nawet czarne dziecięce, więc tu raczej nie ma ograniczenia co do koloru
- Koszulki maluję według kolejności zamówień
- Zamówienia zbieram do 30 każdego miesiąca, przy czym realizuję w jednym miesiącu 10 pierwszych zamówień, wszystkie ponad tą liczbę przechodzą do kolejki na następny miesiąc
- Zamówienia postaram się realizować jak najszybciej, przy czym w razie problemów, np. z dotarciem przesyłki z koszulkami do malowania będę informować zamawiających o ewentualnej obsuwie
- Koszt koszulki to 60 zł, dziecięca 40 zł + koszt przesyłki 10 zł, w przypadku zamawiania przez jedną osobę większej ilości koszulek koszt przesyłki się nie zmienia.
- W przypadku koszulki, na której wzór ma być od podstaw zaprojektowany przeze mnie doliczam 10 zł za projekt
- Osobie zamawiającej po złożeniu zamówienia wysyłam PW z danymi konta do przelewu, w odpowiedzi powinnam dostać adres, na który ma dotrzeć przesyłka. Tytuł przelewu powinien zawierać nick osoby zamawiającej

Temat jest otwarty, czyli można oprócz zamówień dyskutować o koszulkach i zadawać różne pytania, np. odnośnie regulaminu, techniki malowania koszulek, czy metod ich pielęgnacji, żeby służyły jak najdłużej. Przy okazji proszę osoby, które kupiły ode mnie koszulki na konwencie o wrzucenie ich zdjęć. I Hubertusa o zamieszczenie koszulki mojego autorstwa, która aktualnie ma jakieś 5 lat, żeby można było zobaczyć, jak wzór zachowuje się po dłuższym czasie.

MiB

MiB

16.08.2011
Post ID: 64273

Ja bym prosił o 2 zdjęcia każdej koszulki: rozłożonej dobrze oświetlonej (żeby było dokładnie widać grafikę) oraz "w trakcie używania", tj. założonej na ciało właściciela/właścicielki ;-)
Od razu uprzedzam pytanie po co mi to: chcemy pokazać prace Darkeny Irinie z Ubisoftu ;)

Pozdrawiam

McGregor

McGregor

17.08.2011
Post ID: 64286

No to zgodnie z zapowiedzią, zamawiam:
- koszulka z krótkim rękawem dziecięca
- rozmiar: 116
- kolor: czerwona
- wzór z tyłu: czarny smok jak z Dungeon
- wzór z przodu: ?
- nick: ROB

Darkena

Darkena

18.08.2011
Post ID: 64296

Dungeon z H3, czy wyżej? :)

McGregor

McGregor

19.08.2011
Post ID: 64324

Oczywiście z H3, jedynie słusznej części:P

Ymir

Ymir

22.08.2011
Post ID: 64350

Moja koszulka