Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "O Nowej Gildii Jaskiniowych pisarzy"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > O Nowej Gildii Jaskiniowych pisarzy
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Def

Def

22.12.2011
Post ID: 66996

Def

Przypominam osobiście, że Nekrusy było otwarte tuż po śmiercie Gildii Alchemików, więc moim zdaniem to tylko nieudolna kopia. Jak ktoś chce się jeszcze w to bawić, to niech założy nowy temat z przemyślaną fabułą... Chętnie takiemu postrzałowi pomogę, prywatnie, czy jak tam chcecie inaczej... :P

(Cytując tu samego siebie, pragnę jedynie abyście zauważyli, że znowuż ja tym postrzałem jestem :P.)

A tak wrając do samego wątku, to po śmierci Gildii (obydwóch) i kilku dni przemyśleń. Uznałem, że taka akcja powinna naprawdę być przemyślona. Tak też się stało. Oto nowe zasady tego typu opowiadań:

1. Każdy uczestnik będzie miał pod kontrolą tylko jedną postać, z którą się będzie utożsamiał, opisywał jej przemyślenia, uczucia i inne buraki... (Nie opisujemy tego u innych postaci!)
2. Posty piszemy również z punktu widzenia naszej postaci.
3. Jak chcemy dodać coś od nas, spoza całej historii (np. komentarz do czyjejś głupoty w poprzednim poście) oznaczamy taką wypowiedź #W ten sposób#. Jednak prosiłbym tego nie nadużywać.

To chyba wszystko, jak sobie coś przypomnę, to dopisze :P

Na chwilę obecną plan na naszą historie jest tworzony (a nawet niemal gotowy). Brakuje jedynie zmaterializowania postaci.

Nebirios

Nebirios

27.12.2011
Post ID: 67122

Nie zgodzę się z Laysem. To jest coś w stylu rekrutacyjnym nie story. Dlatego chętnie będę uczestniczył w takim pomyśle.

Laysander

Laysander

27.12.2011
Post ID: 67123

Nie wnikam jakim cudem to się otworzyło. Ba, może sam coś poplątałem.
Ale:
"10. W Karczmie oficjalnie zabrania się otwierania Przygód. Wszystkie tematy tego typu i ich pochodne mają swoje miejsce w GŁP i Oberży."

I myślę, że Zasady w GŁP byłyby najlepszym miejscem na takie projekty.
Tymczasem przenoszenie tematów nie leży w mojej kompetencji.