Gorące Dysputy

Świątynia Mahadevy - muzyka - "Jaskiniowe tematy muzyczne"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Świątynia Mahadevy - muzyka > Jaskiniowe tematy muzyczne
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Field

Imbryczkolot Field

27.01.2012
Post ID: 67698

@Ymir: ależ proszę ;)

@Mosqua: Co to za bajka? Kojarzysz, czy jest może wersja choćby z napisami? Bo wygląda interesująco, ale ledwo czytam część cyry-/głagolicy, więc... ;)

Irhak

As Gier Irhak

27.01.2012
Post ID: 67700

Taro - już wolałbym miaeć taki theme ;)

Tabris

Tabris

27.01.2012
Post ID: 67705

Ogłaszam wszem i wobec iż tematem Osady został motyw z Mikołajka. Są jednak inne lokacje w JB, choćby Imperium, Ognisko, Sfinks. Może i dla nich można by wymyślić motyw. Zaproponowane tematy dodałem, ale wygasł ten kociołkowy. Siakieś propozycje?

Mosqua

Mosqua

27.01.2012
Post ID: 67709

Field - jest kilka bajek z wykorzystaniem tego kniazia, jedna z nich nawet była puszczona kilka razy na TV4. Video pochodzi z "Добрыня Никитич и Змей Горыныч" a jak ktoś ludzkiego pisma nie czyta to z angielskiej mowy będzie "Dobrynya Nikitich and Zmey Gorynych". Napisy i film zapewne się znajdą w sieci, ale ja jestem przeciwna piractwu, więc nie szukałam nigdy.

Irhak

As Gier Irhak

27.01.2012
Post ID: 67714

Tabris

Ogłaszam wszem i wobec iż tematem Osady został motyw z Mikołajka.

Nieeee! Tylko Shire pasuje do tych wszystkich norek! :(

Agon

Agon

28.01.2012
Post ID: 67716

Ej a dodaj Tab to theme z Asterixa i Obelixa do propozycji na Osadę.

Selina

Selina

28.01.2012
Post ID: 67717

To może takie pytanie - po co ten temat Osady jest? Będzie leciał podczas wchodzenia na stronę Osady? I czy tak samo będzie z naszymi motywami. Bo jeśli tylko sobie wybraliśmy pioseneczki, to za dwa tygodnie większość o tym zapomni.

Tabris

Tabris

28.01.2012
Post ID: 67724

Selina

To może takie pytanie - po co ten temat Osady jest? Będzie leciał podczas wchodzenia na stronę Osady? I czy tak samo będzie z naszymi motywami. Bo jeśli tylko sobie wybraliśmy pioseneczki, to za dwa tygodnie większość o tym zapomni.

Temat nie ma aspiracji do tego co opisałaś w pierwszej części posta. To taka zabawa w skojarzenia.

Infero

Infero

29.01.2012
Post ID: 67730

Fajny temacik :D
Mi się ze mną zawsze kojarzył przede wszystkim jeden kawałek.
http://www.youtube.com/watch?v=-u-HCHCuHMg
:E :p

Nebirios

Nebirios

29.01.2012
Post ID: 67735

Z takim złowieszczym złem jak ja kojarzą się dwa utwory:P. Wybierzcie który.
Utwór 1
Utwór 2

Irydus

Irydus

30.01.2012
Post ID: 67736

Neb, ty już masz temat :D

Neb theme

MiB

MiB

3.02.2012
Post ID: 67895

Mój temat muzyczny się nie odtwarza, bo właściciel filmu uczynił go prywatnym :(

Pozdrawiam

Irydus

Irydus

3.02.2012
Post ID: 67896

MiB theme

Tabris

Tabris

3.02.2012
Post ID: 67897

Infero

http://www.youtube.com/watch?v=-u-HCHCuHMg

A czy jest z jakiegoś filmu? Bo generalnie mowa tu o muzyce filmowej/poważnej.

Gdyby tak władze były łaskawe zlikwidować ankietę, jako, że spełniła swą historyczną rolę byłbym zobowiązany

Mosqua

Mosqua

3.02.2012
Post ID: 67901

Dagon

Taro

Taro

Taro

4.02.2012
Post ID: 67909

Podoba mi się mój temat. Niemniej zapytam - czym kierowałaś się wybierając go?

Mateusz

Mateusz

4.02.2012
Post ID: 67910

Motyw wybrany przez Taro dla mojej osoby jest całkiem ciekawy.
Minusem jednak jest lekka posępność. Myślę, że coś z celtyckich rytmów pasowało by do włoczykija:

Na przykład taki

A tu tutaj coś ode mnie:

Wszelkiej maści inkarnacje Gothicdiego

Tabris

Tabris

4.02.2012
Post ID: 67911

Mateusz

Motyw wybrany przez Taro dla mojej osoby jest całkiem ciekawy.

Ty i 6 ścieżek spamu zostaliście już uhonorowani tematami...

Mosqua

Mosqua

5.02.2012
Post ID: 67915

Taro - kierowałam się dźwiękiem, nie zaś obrazkami. A jak pytanie "dlaczego ten" odpowiedź brzmi - odgłos bębnów z tła + Twoje zainteresowanie astrologią. Więcej nie dopowiem, aby nie spoilerować pewnym osobom, ale to wielu się domyśli o co może chodzić (ale proszę też nie spoilerować i nie mówić skąd to - będzie śmieszniej ;} ).

Irydus

Irydus

5.02.2012
Post ID: 67924

Tabris

Ty i 6 ścieżek spamu zostaliście już uhonorowani tematami...

Nie wiem, kto wrzucał poprzednią propozycje na Mateusza, ale propozycja samego Mateusza wydaje się lepsza :]