Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Zatęchłe Archiwum - "Ballada Defa"

Osada 'Pazur Behemota' > Zatęchłe Archiwum > Ballada Defa
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Def

Def

3.02.2012
Post ID: 67902

Witam Gildijczyków!
Mam zaszczyt ogłosić nabór do nowej ballady, ze względu, iż sama Gildia Alchemików okazała się dużym sukcesem. Szczegóły fabuły podam kiedy indziej, aczkolwiek, nim wszystko zostanie ustalone potrzebuje chociaż mniej-więcej wiedzieć, ile osób deklaruje swe chęci do uczestniczenia w tego typu powieści. Z tego powodu uprasza się wszystkich zainteresowanych o podpisanie się w tym wątku. Za +/- tydzień fabuła startuje...

Serdecznie zapraszam: Definicjusz

Nebirios

Nebirios

5.02.2012
Post ID: 67916

Każdego zainteresowanego proszę o podanie swojego numeru GG ponieważ w najbliższym czasie Def ma rozpocząć jakąś dyskusje z interesantami.

Irydus

Irydus

5.02.2012
Post ID: 67917

Podzieliłem. Proszę nie zaśmiecać tematów klimatycznych swoimi ogłoszeniami.

Def

Def

5.02.2012
Post ID: 67918

Szczere podziękowania dla Irydusa, za przeniesienie tego zagadnienia. Nadal jednak dywaguję, dlaczego nie mogę JA założyć wątku, gdy chcę coś zrobić dla Osady.
Pragnę również dodać, że zakończeniem rekrutacji będzie dyskusja w czasie teraźniejszym i upraszam wszystkich co się zgłoszą, aby w niej uczestniczyli (datę również podam w swoim czasie ;) ). Spotkanie odbędzie się poprzez skype/gg

Dziękuję za uwagę: Definicjusz

Irydus

Irydus

5.02.2012
Post ID: 67922

Def

Nadal jednak dywaguję, dlaczego nie mogę JA założyć wątku, gdy chcę coś zrobić dla Osady.

Zapewne znowu coś nawaliło w systemie Gildii :P albo trzeba być w grupie GŁuPoli.

Selina

Selina

5.02.2012
Post ID: 67927

No to ja dołączam...

Moje GG znacie...

Homczuk

Homczuk

5.02.2012
Post ID: 67929

Żeby nie było to ja też napisze, że się dołączam.

Sirius

Sirius

5.02.2012
Post ID: 67930

Również się dołączam, gg jest w profilu.

Nebirios

Nebirios

5.02.2012
Post ID: 67931

Nie napisałem ale ja także się dołączam, żeby nie było:P.

Kanako

Kanako

6.02.2012
Post ID: 67941

Też chętnie dołączę
GG wyśle ci na priva

Field

Imbryczkolot Field

6.02.2012
Post ID: 67945

No dobra, zobaczymy, jak wam pójdzie :]

Sam nie wezmę udziału z przyczyn technicznych: nie używam gg :P Może to i lepiej... :>

Nebirios

Nebirios

6.02.2012
Post ID: 67946

Skypa też akceptujemy:P.

Field

Imbryczkolot Field

6.02.2012
Post ID: 67948

No Skype, no gg, no gchat, just fb and also limited :P

Def

Def

7.02.2012
Post ID: 67952

Field, nie ma problemu. Tylko potem kogoś poproś, żeby Ci powiedział, co ustaliliśmy ;) jeżeli chcesz z nami pisać.
PS. Pochwała za brak gadu :D (mnie zmuszono siłą ;( )

Tabris

Tabris

7.02.2012
Post ID: 67955

Pragnę zauważyć, że wasza ballada będzie się toczyć w oparciu o nowy system mojego autorstwa, więc proszę zgłaszać uwagi, póki można.

MiB

MiB

7.02.2012
Post ID: 67963

Myślę, że trzeba tutaj trochę posprzątać - pojawiają się pytania dot. Nowego Systemu w miejscu, gdzie tak naprawdę ochotnicy mają się zgłaszać do Ballady ;-)

Pozdrawiam

Def

Def

7.02.2012
Post ID: 67966

Oh, nie panowie! Tak być, to być nie może, zatem ogłaszam wszem i wobec, iż nasza ballada będzie istnieć poza tym systemem, albo nie będzie istnieć WoGóle. Decyzja należy do was, administratorów. Myślcie rozważnie, bo Osada i tak jest już na skraju egzystencji...

Sirius

Sirius

7.02.2012
Post ID: 67967

Def, czytałeś w ogóle o co w tym systemie chodzi? Ja tak i powiem szczerze, że jest bardzo ciekawy i zaprowadzi trochę ładu w balladach, a poza tym pomyśl. Ballada Defa będzie znana jako eksperyment który zmienił dzieje Jaskiniowych ballad.

Nebirios

Nebirios

7.02.2012
Post ID: 67969

Wybacz ale ten system ma braki w rasach, klasach. Proponowałbym Tabrisowi pojawić się na dyskusji odnośnie ballady ponieważ wtedy moglibyśmy przedyskutować ten temat na spokojnie.

Znowu spam :P wszelkie sugestie odnośnie systemu piszemy w tym temacie.

Sorry nie zauważyłem tematu:P.

Def

Def

7.02.2012
Post ID: 67970

Sir, ja uważam że system jest dla mojej ballady nieodpowiedni i upraszam Cię, abyś uszanował me zdanie, jak i ja szanuję Twoje...