Imperium

Instalacja dodatków

Pomocy!

Kupilem niedawno Heroes 6 no i na drugiej plycie dodatek "Pirates of the savage sea"

wszystko spoko tylko, że na plycie z dodatkiem nie ma instalki.
wpisalem ten caly kod aktywUJACY "adventure pack" w grze ale to odblokowalo mi tylko kampanie, nie zmienilo nic pozatym, a powinno być tak że pobieram niby caly dodatek z neta, tylko wlasnie jak to zrobic. Moglby mi ktos krok po kroku opisac co mam zrobic aby zainstalowac ten dodatek.

jak bedzie działać to pomocnik dostanie doladowanie za dyche na telefon :>

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 25.09.2013, Ostatnio modyfikował: Tabris

Za dychę podziękuję, nie trzeba ;).
Ogólnie wszystko się zgadza. Na płycie nie ma wersji instalacyjnej Piratów. Wszystkie pliki dodatku tak naprawdę są w podstawowej wersji gry i tylko należy je odblokować.

Pirates of the Savage Sea jest "niepełnoprawnym" dodatkiem, a właściwie - tzw. "pakietem przygód". Zawiera jedną nową kampanię, nową mapę i kilka pomniejszych rzeczy. Jeśli skutecznie odblokowałeś zawartość, to nie musisz już nic więcej robić.


Neutralność nie zawsze jest możliwa...

hmm skoro tak to troche dziwne, po co jest tam ta plyta :)
dzieki za pomoc

Tak naprawdę, to płyta jest chyba tylko po to, aby zachować pozory ;).
Co więcej - jest charakterystyczna głównie (o ile nie wyłącznie) dla Polski. W innych krajach najczęściej dystrybucja tych "pakietów przygód" odbywała się cyfrowo. Polacy jednak najwyraźniej jak już wydają 40 zł na mini-dodatek to chcą w zamian otrzymać fizyczny przedmiot, a nie tylko kilkanaście literek kodu. Więc dostali - okładkę, płytę, dodatkowe materiały... i tylko samej instalacji dodatku zabrakło ;).


Neutralność nie zawsze jest możliwa...