Imperium

Poznań:).

Ingi coś wspominał kiedy zlot. Jest zapotrzebowanie, to jest i odzew:).
Mogę od siebie powiedzieć, że mieszkam w kawalerce 15 minut tramwajem od dworca, z całodobowym na osiedlu:).
Jestem otwarty na wszelkie propozycje:>.

Ooo wreszcie ;P

Ja jestem chętna. Do Poznania w sumie blisko, a jeszcze będę miała pretekst aby odwiedzić przyjaciółkę ;)


Sin does not exist

Kiedy? :)


Zielevitz:
Jakbym był złośliwy to bym stwierdził, że Apocalyptica ma słabe teksty.

Edgar Allan Poe:
I have great faith in fools; My friends call it self-confidence.

Pewnie że blisko, Poznań przecież bardzo dobrze jest położony:). I dla Północy i Warszawy i Wrocławia:). Trochę gorzej ma chyba tylko sam Śląsk, no ale bywa :p.

Zlot raczej po wakacjach, bo na razie jestem zajęty 24-30 sierpnia, a wątpię, żebyśmy coś zorganizowali przedtem. Ale we wrześniu się wszystko uspokoi:).

3-6 września by mi pasował xD

Pozdrawiam


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

wtedy chyba się już mi szkoła zaczyna:p Ale można pomyśleć :p Zdrówko.

Na dzień dzisiejszy ja bym proponowała koniec września (16 - 17, 23 - 24 [cóż, najwyżej połączy się to z moimi urodzinami :P], byle tylko nie weekend 30.09 - 1.10). Studenci jeszcze mają wakacje (aczkolwiek ja już we Wrocławiu będę i miałabym po prostu bliżej - ot, egoizm taki ;>), a w szkołach uczniowie mają już za sobą bałagan związany z początkiem roku szkolnego (z tego względu jednak odpadałby dla studentów początek października, aczkolwiek.. dla chcącego nic trudnego ^^).


Earth is full. Go home.

Hm... a 1-3 Wrzesień by nie pasował?
Takie spotkanie przed rozpoczęciem roku (Studenci mieli by powody do żartów... :P)


Zielevitz:
Jakbym był złośliwy to bym stwierdził, że Apocalyptica ma słabe teksty.

Edgar Allan Poe:
I have great faith in fools; My friends call it self-confidence.

No dla mnie termin bardziej opcjonalny to któraś wersja tego co Hexe podaje...

W pierwszy weekend września prawdopodobnie będę miała inne plany.


Sin does not exist

No! Bardzo słuszna idea. Jestem jak najbardziej zainteresowany (oczywiście z noclegiem;)). Czekam na ustalenie terminu.
Jezus Maria Morgraf


Proszę pani, ja życie lubię
W jego prawdzie i w jego złudzie;
Ale człowiek dąży ku zgubie,
Wiedzieć o tym nie chcą ludzie.

Zjawię się. Już dawno Farowi obiecałem :P.


A teraz... Mały, smutny chłopiec opowie wam bajkę...

Jeśli będziecie organizować pod koniec września i znajdzie się gdzieś jakiś nocleg, to pewnie przyjadę ;)


MonoKOK is always watching.

Hm... a czy ten 1-3 wrzesnia to nie jest już zablokowany na spotkanie w Krakowie?

Chyba lepiej zrobić tak by nie kolidowały te zloty ze sobą ;)

A Sam zdaje się chce być i tu i tam, ale się chyba nie rozmnoży w tym czasie xP


"One more time to escape from all this madness
One more time to be set free from all this sadness
And one last time to be the one who understands
My soul and my spirit will go on, for all of eternity"

Dragonforce- My spirit will go on

ja też bym się na oba wybrał i zależałoby mi na rozłączyn terminie. ale mogą być jeden po drugim, to będę z Samem jeździł po prostu z jednego na drugi. mniej pakowania


WE ARE THE BORG.
YOU WILL BE ASSIMILATED.
RESISTANCE IS FUTILE.

Vandergahast

ja też bym się na oba wybrał i zależałoby mi na rozłączyn terminie. ale mogą być jeden po drugim, to będę z Samem jeździł po prostu z jednego na drugi. mniej pakowania

Zlot w Krakowie miał być 9 września... :)
Ale nie przeszkadza mi też jeżdżenie między miastami ;]


Zielevitz:
Jakbym był złośliwy to bym stwierdził, że Apocalyptica ma słabe teksty.

Edgar Allan Poe:
I have great faith in fools; My friends call it self-confidence.

A organizacja zlotu po zlocie nie wpłynie na frekwencję? Ja bym w sumie nawet był bardziej za tą datą ok. 23 września, póki co. Tydzień wcześniej nie, bo tata ma targi w Poznaniu i anektuje mi na weekend mieszkanie :P

Poza tym data 9 września też mi się podoba, jeśli chodzi o zlot w Krakowie, no ale jeszcze muszę się upewnić:).

I fajnie, że ktoś chce przyjechać:) Rozumiem, że wypada na to, że to ja jestem organizatorem? O jejku!:) Jaka odpowiedzialność:p

I te tabuny lasek na Rynku!

23 września wstępnie nie jest złym terminem.


Tylko modlitwa może Was zbawić!

Tak, jeśli ma być to całym sercem popieram 23 września, najlepiej z poślizgiem na 24. ;p


MonoKOK is always watching.

do 24 na pewno się przeciągnie:) A jakby co to ja będę cały czas na miejscu w Poznani, więc jeśli Ci to nie przeszkadza, to zawsze możesz spotkać choćby tylko mnie:) W końcu się uczę tu :p

Że tak odświeżę - ja jestem nieletni i z rodzicami muszę wcześniej ustalać, więc... Znajdzie się gdzieś jakiś nocleg? :P


MonoKOK is always watching.