Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Alarm! Niebezpieczeństwo! Zagrożenie!"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Alarm! Niebezpieczeństwo! Zagrożenie!
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Crazy

Crazy

18.01.2015
Post ID: 79052

Wszyscy Jaskiniowcy wiedli sobie spokojne i leniwe życie, starając się przetrwać do wiosny. Sam Gnom był tym niezwykle zachwycony, dawało mu to bowiem trochę spokoju, by zająć się swoimi sprawami. Przybycie zdyszanego posłańca z pergaminem związanym czerwonym sznurem było ostatnią rzeczą, której Gnom się spodziewał. Odebrał zwój, rozwinął go i rozpoczął lekturę. W jej trakcie jego oczy stawały się coraz większe, a pot wystąpił mu na czoło. Kiedy skończył czytać wiadomość od Hellburna, od razu wskoczył na swoją lamę i pognał na rynek. Nie czekając na herolda, sam zaczął wykrzykiwać do ludzi:

Alarm! Niebezpieczeństwo! Zagrożenie!
W Jaskini zaległ się straszliwy potwór, podobny do bazyliszka. Wszyscy mieszkańcy powinni pomóc nam znaleźć i poskromić stworzenie, zanim narobi nieodwracalne szkody.

---

W pewnym miejscu Jaskini ukryta została Gra. Na jej straży stoi Lama. Ulokowanie Gry to także część Gry. Co jest istotne, ogłaszam konkurs. Kto znajdzie Grę na podstawie wskazówek umieszczonych poniżej, a następnie dnia 31 stycznia będzie na szczycie listy najlepszych wyników, będzie mógł w nagrodę wybrać sobie tytuł, który przez trzy dni będzie wyświetlany przed jego pseudonimem.

Dodatkowe wskazówki dotyczące lokacji:
a) byłem wcześniej, ale jestem nowy,
b) informuję i pomagam.

Dodatkowo informuję, że przekazanie innym, gdzie znajduje się gra, jest karalne. Niech każdy ma szansę się bawić.

Crazy

Crazy

1.02.2015
Post ID: 79211

Konkurs zostaje zamknięty (chociaż sama Gra pozostanie na razie w tym miejscu, w którym jest obecnie, czyli na drzewie).

Ponieważ Silveres i ja, jako twórcy Gry, zrzekamy się swojej nagrody, zwyciężczynią turnieju zostaje Ignis. Gratulacje! Swoją nagrodę możesz odebrać, kontaktując się ze mną w dowolny sposób, mówiąc, jaki tytuł chcesz otrzymać (masz na jego wykorzystanie trzy miesiące).

Dziękuję wszystkim uczestnikom turnieju, a było ich 22 - tyle osób chociaż raz zagrało.

Teraz trochę statystyk.
Najlepszy średni wynik ze swoich gier uzyskała Ignis - 70,3 zjedzonych serc dziewic. Kolejni byli: ja (41,75), Silveres (39), Morgraf (26,64) i Aerilien (22,83).

Najwięcej gier rozegrał Grodmar, następnie Morglin, Kammer, Cez i ja.

Tylko jedna osoba rozegrała jedną grę, a 13 osób co najmniej dziesięć.

W sumie rozegrano 1219 gier, co daje średnio 55 gier na osobę (tylko cztery osoby są powyżej tej średniej).

Gratuluję wszystkim wyników, dziękuję za zainteresowanie, i mam nadzieję, że wszystkim uczestnikom gra się podobała.

Chwała!

Grodmar

Grodmar

1.02.2015
Post ID: 79219

Pewnie zaraz post zostanie usunięty przez kogoś, na ale odważę się spytać:
Ile łącznie rozegrałem gier?

Crazy

Crazy

1.02.2015
Post ID: 79223

Cóż, znacząco zawyżyłeś średnią, bo do wczoraj do północy rozegrałeś 670 gier.