Imperium

Rozgrywki Online

Cześć gracie coś online ? ;)

Czesc, chetnie zagram. Jedna sprawa, gram w ta gre juz mase lat ale jakos jeszcze nie online, moglbys udzielic mi krotkiej instrukcji jak sie polaczyc?
Dzieki

To ja się dopisuję do tematu.
Też chętnie zagrałbym z kimś przez net, ale też nie grałem nigdy przez sieć, więc potrzebowałbym wskazówek jak zacząć.

Najłatwiej jest założyć konto na nowym lobby (wymagane HoTa i HDMod). Jeżeli chodzi o Heroes III, to Gameranger i Hamachi są przeżytkiem. Np. na GR nie mogę się połączyć, bo mam internet światłowodowy. A na lobby? Bez problemów. Także to jest najlepsza opcja, intuicyjna i łatwa. Dodajmy jeszcze fakt, że wprowadzono tury jednoczesne i gra staje się naprawdę szybka. A ludzi chętnych na grę jest sporo.

Gram pod pseudonimem Mikan. Areny rankingowo lub rekreacyjnie, randomki tylko rekreacyjnie.


Bez Komentarza - mój kanał na youtube.

Dzięki za informacje. Zmobilizowały mnie do zainstalowania Horn of the Abyss.
Lobby wygląda bardzo obiecująco. Jeszcze raz dzięki.

Taro

Dodajmy jeszcze fakt, że wprowadzono tury jednoczesne i gra staje się naprawdę szybka. A ludzi chętnych na grę jest sporo.

Z tymi chętnymi do gry to nie jest tak różowo. Rzeczywiście ludzi zalogowanych w niedzielne popołudnie było z 500, ale wyłowienie spośród nich takich, z którymi można normalnie zagrać jest praktycznie niemożliwe. Rozpocząłem chyba z 10 gier: rekreacyjnych randomek 2x2 i zawsze najdalej po 2 tygodniu któryś z graczy znikał i kontynuowanie gry było niemożliwe :(

Gdyby na tym forum ruszyła jakaś forma umawiania się na grę to byłoby fajnie. Ja prawdopodobnie w weekend będę mógł pograć.

Mam też pytanie o jednoczesne ruchy. Generalnie dla mnie nie jest problemem gra w 4 osoby nawet z 3 minutowymi turami - jak mam grać pół nocy - to nie muszę się spieszyć. Jednak rzeczywiście równoczesne tury przyspieszają.
W tych testowych początkach gier ustawiałem parametr symultanicznych tur na 911, ale nie udało nam się nigdy dojść do etapu gdy przeciwnicy się potkali. Jakie są wasze doświadczenia z równoczesnych tur, gdy gracze się spotkają ? Czy nie ma problemów technicznych ? Nie dochodzi do jakich absurdów - typu dwie wrogie armie w jednym mieście ?

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 10.10.2017, Ostatnio modyfikował: Hellburn

Ja od kiedy można szukam chętnych na gre Online.Na konkretną mapę co zrobił mój znajomy wielkość XL jest to długa rozgrywka ^^ Znajdę tu jakiś chętnych na Grę??
Jesli dobrze sie orientuje to mapa jest tutaj wysłana.
Polowanie na zydara.
Jest ktoś chętny ?? :o

Orck25

Ja od kiedy można szukam chętnych na gre Online.Na konkretną mapę co zrobił mój znajomy wielkość XL jest to długa rozgrywka ^^ Znajdę tu jakiś chętnych na Grę??
Jesli dobrze sie orientuje to mapa jest tutaj wysłana.
Polowanie na zydara.
Jest ktoś chętny ?? :o

czołem,
obejrzę w wolnym czasie mapę i się odezwę

nie widzę tu tej mapki - ale znalazłem na innym portalu (autor SerV);
rozumiem, że polecasz do gry multi ?
ja muszę sobie trochę pograć na HotA bo ściągnąłem tydzień temu, żeby korzystać z lobby, więc nie znam jeszcze tego nowego zamku;
a może ktoś jeszcze dołączy do gry w weekend ?

michal1410

a może ktoś jeszcze dołączy do gry w weekend ?

Ja jak najbardziej, ale nie wiem jeszcze, czy będę miał czas. Mój nick na online lobby: SyriuszWhite.

SyriuszWhite

michal1410: a może ktoś jeszcze dołączy do gry w weekend ?

Ja jak najbardziej, ale nie wiem jeszcze, czy będę miał czas. Mój nick na online lobby: SyriuszWhite.

Świetnie. Ja też zazwyczaj nie mam 100% pewności czy w dany weekend będę miał czas.
Mam jednak nadzieję, że powoli zbierze się tu grupka graczy i uda się jakąś fajną grę online rozegrać.
Ważne żeby był "punkt kontaktowy" gdzie można się skrzyknąć.

To wracając do tematu szukania chętnych do wspólnej gry.
Jutro (niedziela 15.X.2017) o 16:00 założę na online-lobby grę "jaskinia", na 4 osoby (drużyny 2x2), mapa losowa, schemat: Jebuss Cross
Zapraszam osoby, które mają zamiar grać do końca rozgrywki - ewentualnie do momentu gdy obie osoby z drużyny stwierdzą, że się poddają.
hasło: jaskinia
wpisujcie się w tym wątku - jeśli planujecie się dołączyć.

Ja chętnie zagram.

Gdzie obecnie szukać przeciwnika do okazyjnego pogrania online w sod? (lobby odpada ;) ). Jakiś czas temu można było znaleźć gracza na http://h3.ligaheroes.pl obecnie portal wygląda na "wyludniony"? Może jakieś zagraniczne strony (portale)?

Możesz szukać w gamerangerze.
Jeśli chodzi o ogarniętych graczy, to mogę polecić stronę rosyjskiej ligi Heroes World:
http://forum.heroesworld.ru/showthread.php?t=10980
Jedynie musisz zainstalować ICQ oraz być przygotowanym na grę z rosyjskojęzycznymi graczami.

Dzięki Ci bardzo! :)
Stronę hw oczywiście znam. Pytanie padło, ponieważ chciałem właśnie na tej stronie spróbować swoich sił w "noviczkie" - turnieju dla herosowych newbie. Jednym z warunków uczestnictwa było m.in. rozegranie 5 zaraportowanych gier. Nie doczytałem, że chodzi o zaraportowane na stronie hw.
Stwierdziłem, że i tak nie wyrobię się czasowo (trzeba było mieć repki do chyba 27-go) i na razie odpuściłem.

A co do graczy w ogóle, jak i tych ogarniętych w h3 jak i ogólnie w heroes'ach oprócz tych początkujących, w turniejach hw bieże udział ścisła światowa czołówka. Notabene tworzona w większości przez graczy ze wschodu ...