Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Zostań Osadnikiem!"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Zostań Osadnikiem!
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Def

Def

10.01.2012
Post ID: 67428

Field

Def:Field, nie rajcuje mnie tytuł, ale chciałbym mieć możliwość utworzenia czegoś dla Osady. Ale niestety bez tego tytułu nie jestem w stanie tego zrobić :(

Na każdego przyjdzie czas, spokojnie ;) Wielki Imbryk patrzy ;)

Moim zdaniem to ograniczanie Osady, ale niech tak będzie :[...

MiB

MiB

10.01.2012
Post ID: 67430

Def

Field, nie rajcuje mnie tytuł, ale chciałbym mieć możliwość utworzenia czegoś dla Osady. Ale niestety bez tego tytułu nie jestem w stanie tego zrobić :(

Powiedz mi, w czy przeszkadza Ci brak tytułu Osadnika? Wyjaśniliśmy sobie, że ankiety to nie kwestia tytułu. Na forum jest jedno miejsce, gdzie wypowiadać się mogą jedynie Osadnicy i jest to "(Pod) Stolik" oraz 3 miejsca, gdzie tylko Osadnicy mogą zakładać tematy (Gry wyobraźni, Pędzel i Grafit oraz Ruchome Obrazy). GŁP to zamknięta klika niezwiązana zupełnie w tytułem Osadnika. Po klucze do Galerii idziesz do Dinah/Dark/Ae i dostajesz od ręki (+/- czas konieczny na odpowiedź), niezależnie od tego, czy Osadnikiem jesteś, czy nie. Publikacja w Misternych możliwa jest dopiero po utworzenia miejsca pod dzieło przez Tulla/Morga/Moa, więc nawet Osadnicy muszą czekać.. W Bibliotece nie wiem na 100%, ale ponoć dodawać pergaminy może każdy, tak samo jak edytować swoje teksty.

Więc powiedz mi Def, po co Ci ten tytuł?

Pozdrawiam

Irydus

Irydus

10.01.2012
Post ID: 67436

Dodawać pergaminy może każdy, ale tylko osadników pojawiają się od razu. Inne muszą być zaakceptowane przez bibliotekarza.

A w (Pod)Stoliku w chwili obecnej każdy może się wypowiadać.

MiB

MiB

10.01.2012
Post ID: 67437

Irydus

A w (Pod)Stoliku w chwili obecnej każdy może się wypowiadać.

Nie, tylko Osadnicy.

Pozdrawiam

Def

Def

10.01.2012
Post ID: 67439

MiB

Irydus: A w (Pod)Stoliku w chwili obecnej każdy może się wypowiadać.

Nie, tylko Osadnicy.

Pozdrawiam

A to ci ubaw, bo jakoś ja mogłem tam dodać posta :P.

Ale wracając do rzeczy, to jeżeli nie potrzebuje tego tytułu do założenia wątku na GŁP, to czego potrzebuję? hm?

MiB

MiB

10.01.2012
Post ID: 67440

Dobra, mea culpa - uprawnienia są założone na forum "(Pod) Stolik", a nie temat "(Pod) stolik", więc po przenosinach do Oberży pisać może każdy :P

Pozdrawiam

Field

Imbryczkolot Field

10.01.2012
Post ID: 67442

Tylko uprzedzam - jak zacznie tam odchodzić większe trollowanie i spamfest niż już jest obecnie, to polecą głowy -_-"

Agon

Agon

10.01.2012
Post ID: 67454

Bardzo chcę zostać Osadnikiem, obiecuję, że nie będę trollował, będę starał się być klimatyczny i nie będę łamał zasad netykiety.
Powodem dla którego chcę zostać Osadnikiem jest moje zamiłowanie do fantasy oraz:
- Pycha, ponieważ chcę być kimś ponad innych
- Chciwość, bo pragnę zbierać coraz więcej tytułów, przywilejów i odznaczeń
- Zazdrość, gdyż nie mogę patrzeć jak inni mają to, czego nie mam ja
Chcę mieć pełny dostęp do wszystkich lokacji w Osadzie, pomogę Defowi rozwijać jego story. O błagam was, którzy tu rządzicie, ja nędzny nic nieznaczący Agon o tą maleńką przysługę. Kiedy bramy Osady zamkną się przed Nie-osadnikami, chcę być w gronie wybranych, a gdy tam będzie jeno płacz i zgrzytanie zębami, my będziemy świętować w Osadzie.

Def

Def

11.01.2012
Post ID: 67460

Agon

Bardzo chcę zostać Osadnikiem, obiecuję, że nie będę trollował, będę starał się być klimatyczny i nie będę łamał zasad netykiety.
Powodem dla którego chcę zostać Osadnikiem jest moje zamiłowanie do fantasy oraz:
- Pycha, ponieważ chcę być kimś ponad innych
- Chciwość, bo pragnę zbierać coraz więcej tytułów, przywilejów i odznaczeń
- Zazdrość, gdyż nie mogę patrzeć jak inni mają to, czego nie mam ja
Chcę mieć pełny dostęp do wszystkich lokacji w Osadzie, pomogę Defowi rozwijać jego story. O błagam was, którzy tu rządzicie, ja nędzny nic nieznaczący Agon o tą maleńką przysługę. Kiedy bramy Osady zamkną się przed Nie-osadnikami, chcę być w gronie wybranych, a gdy tam będzie jeno płacz i zgrzytanie zębami, my będziemy świętować w Osadzie.

1. Ag to nie konfesjonał, więc nie spowiadaj się tu ze swoich grzechów. Bo to co wymieniasz to grzechy główne, a nie powody do awansowanie ciebie...
2. Ty nigdy nie przestaniesz trollować i musisz to sobie powiedzieć prosto w twarz ;)
3. I tak nie pomożesz mi w robieniu mojego wątku, nawet jakbyś mógł... ( Ty to wiesz i ja to wiem :])

Agon

Agon

11.01.2012
Post ID: 67461

Czyli tak...

Dostrzegam 3 opcje:
1. Otrzymuję tytuł Osadnika, bo o niego proszę - normalka.
2. Zostaję pierwszą osobą w Jaskini, która prosiła o tytuł, ale go nie dostała - cóż za wyróżnienie!
3. By uniknąć 2 opcji, awansu nie dostaną też inne osoby - yeach niech cierpią!

Tak, czy owak będę zadowolony. Proszę o tytuł Osadnika, zobaczymy co z tego wyniknie :D

Sanctum

Sanctum

11.01.2012
Post ID: 67462

Dyskusja stała się chyba mało merytoryczna. Temat miał służyć wnioskom o tytuł Osadnika a nie dyskusji na temat sensu jego przyznawania. Proszę moderatorów o uporządkowanie wątku.

Agon

Agon

11.01.2012
Post ID: 67463

Sanctum

Dyskusja stała się chyba mało merytoryczna. Temat miał służyć wnioskom o tytuł Osadnika a nie dyskusji na temat sensu jego przyznawania. Proszę moderatorów o uporządkowanie wątku.

Zdajesz sobie sprawę, że skrytykowałeś nie tylko mnie i Defa, ale też Fielda i MiBa?

No dobra, to koniec spamu. Proszę o tytuł Osadnika.

Field

Imbryczkolot Field

11.01.2012
Post ID: 67468

Ad rem, panowie.

1. To moja sprawa, kto dostaje awans, a kto nie i nie życzę sobie takich dywagacji, Agon. Aktualnie prezentujesz postawę, która Cię totalnie dyskwalifikuje w kierunku tego tytułu. Osadnik to nie jest tytuł, który należy się każdemu jak psu buda i nie będziesz mi dyktował, co mam robić. So, get out with your stuff. Nawiasem mówiąc, miło, że Def powiedział to, co myślę - oszczędził mi klepania w klawiaturę.

2. Sanctum miał rację i moim zdaniem nikogo nie obraził. Natomiast irytujące jest zasłanianie się czyjąkolwiek osobą - moją albo MiBa, żeby tylko uniknąć krytyki.

W związku z tym uprzejmie ogłaszam, co następuje: dopóki nie uznam, że istnieje jakiś lepszy i bardziej sprawiedliwy system przyznawania tego tytułu, to będę go przyznawał według własnego widzimisię. I, patrząc na Twoje obecne zachowanie, nie wygląda na to, żebyś się znalazł w tej grupie prędko.

A teraz mam jeszcze jedną prośbę: Laysanderze - mógłbyś zamknąć ten temat na równy tydzień? Ochłoniemy, to wrócimy do niego.

EDIT: No, ale szybko. Dzięki temu, ktokolwiek to zrobił :]

Agon

Agon

2.02.2012
Post ID: 67874

Cofam swoje zgłoszenie na Osadnika, nie chcę nim być. Irhakowi i Defowi Osadnik się należy, niech się chłopaki cieszą.

Jeśli chcecie uniknąć takich paradoksów jak przyznawanie Osadnika komuś, kto już od dawna nie jest aktywny, powinniście częściej dawać ten tytuł. Nie mówię, że ma to być codziennie, ale może co miesiąc. Na pewno ktoś znajdzie to minimum wolnego czasu. Powinna też być selekcja, a chętni muszą uzasadnić dlaczego chcą zostać Osadnikami. I najlepiej gdyby byli aktywni w Osadzie i mieli chociaż tego Mieszkańca, a nie przyznawać pierwszemu lepszemu użytkownikowi, który ma konto.

Field

Imbryczkolot Field

2.02.2012
Post ID: 67876

Wyważanie otwartych drzwi...

<poszedł robić herbatę>

Wonski

Wonski

2.04.2012
Post ID: 68618

Witam,

Pewnie nikt mnie tu już nie kojarzy, ale o dziwo moje stare konto jeszcze istnieje - nick Wonsky. Zupełnym przypadkiem tu wszedłem, nie wiedząc że jeszcze JB istnieje (nie doceniłem ;) ). Dostałem ostatnio jakiegoś maila na mój adres z reala: andchud@wp.pl i stąd tu wszedłem. Założyłem na chwilę bieżące konto, bo nie znam po latach hasła do konta Wonsky. Jakby się dało je przywrócić bądź zresetować hasło, to bieżące konto można oczywiście usunąć... Będę wdzięczny za ew. pomoc ze starym kontem.

Pozdrawiam Jaskiniowców!

P.S. Sorry jeśli ten post w złym miejscu się pojawił na forum.

Tarband

Admirał Tarband

2.04.2012
Post ID: 68619

Wonski

Witam,

Pewnie nikt mnie tu już nie kojarzy...

Niektórzy pamiętają. Ja osobiście cieszę się z powrotów mieszkańców do JB.

Wonsky

Wonsky

3.04.2012
Post ID: 68635

No witam, witam, kopę lat! ;)

Przy okazji, już dostałem reset hasełka. Dziękować! :)

Tarband

Admirał Tarband

3.04.2012
Post ID: 68638

Administracja czuwa i jak znam życie też się cieszy z powrotów.

Q Chwale Jaskini

Wonsky

No witam, witam, kopę lat! ;)

Przy okazji, już dostałem reset hasełka. Dziękować! :)

Kinio

Kinio

17.05.2012
Post ID: 69118

Chciałbym dostać Osadnika, bo jestem aktywny, będę przestrzegał zasad i pisał posty z sensem.