Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Wesołych Świąt!"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Wesołych Świąt!
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Tilogour

Tilogour

23.12.2009
Post ID: 51307

Wesołych świąt dla wszystkich i szczęśliwego nowego roku również :)

Kameliasz

Archidyplomata Kameliasz

23.12.2009
Post ID: 51311

Wesołych - z mojej strony deistycznych - Świąt!

Beowulf

Beowulf

23.12.2009
Post ID: 51312

Życzę wszystki Wesołych,spokojnych Świąt i Szczęśliwego nowego Roku

Fergard

Fergard

23.12.2009
Post ID: 51316

Za drzwiami rozległ się wybuch. Potem kolejny. I jeszcze jeden. Wreszcie do sali wpadło kilku nietypowych osobników. Wśród nich mieliśmy między innymi czaszkogłowego humanoida w czarnym pancerzu, białego jak śnieg Mobianina(jeża) w czarnej jak węgiel kurtce, czerwonowłosego półdemona w ubranku podróżnika oraz zniewalająco pięknej, obdarzonej brązowym futrem i błękitnymi oczyma gnollicy.
- Mam nadzieję, że się nie spóźniliśmy! - Zakrzyknął gromko czaszkogłowy. Odpowiedziały mu tylko zaskoczone spojrzenia ich przedmówców.
- Wychodzi na to, że nie - Odparł Mobianin, otrzepując się z kurzu. Szturchnął czerwonowłosego. - No, teraz twój tekst - Półdemon odchrząknął, po czym zaczął przemowę:
- Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, nasza czwórka...
- Z pozdrowieniami z Otchłani! - Wtrącił się wpół słowa czaszkogłowy. Mobianin zmroził go spojrzeniem.
- Jak już mówiłem... - Czerwonowłosy kontynuował monolog. - Nasza czwórka, czyli: Nocny Strzelec, lewa ręka Mrocznego Żniwiarza... - Wskazał dłonią na czaszkogłowego, który ukłonił się dwornie - a przynajmniej próbował. - Eon, pierwszy dochodzeniowiec Knothole... - Tym razem wskazał na Mobianina. - Najwspanialsza istota na tym padole łez, Cassandra Alexis Varena... - Półdemon posłał jej(to jest gnollicy) figlarne spojrzenie. Cassandra zarumieniła się, po czym spuściła wzrok na czubki butów. - oraz Fergard "Jaszczurzy Golem" Stratoavis, czyli Założyciel Kotliny Wojowników, pragnie złożyć wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji tych wspaniałych dni. Zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń...
- I żeby nie przyszedł po was czterometrowy kolos wymachujący tasakami - Dokończył ze złośliwym uśmieszkiem Nocny, wpatrując się w parę przestraszonych twarzy. Tak, będzie tu kilka osób, które nie spłaciły jeszcze cyrografu.
- Tak więc... Ho ho ho! - Zakończył wywód Fergard, uśmiechając się serdecznie. Cała czwórka zasiadła przy jednym stole.
- Szef mnie za to zabije... - Wymamrotał już-nie-tak-entuzjastycznie-nastawiony Nocny.

P.S Chciałem, by było klimatycznie.
P.P.S I nie chciałem nabijać postów :P
P.P.P.S Tak jak powiedziano, Wesołych Świąt!

Erick

Erick

23.12.2009
Post ID: 51317

Życzę Wam nadziei,
własnego skrawka nieba,
zadumy nad płomieniem świecy,
filiżanki dobrej, pachnącej kawy,
piękna poezji, muzyki,
pogodnych świąt zimowych,
odpoczynku, zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą,
śmiechem i wspomnieniami.
Wesołych Świąt!!!

Ptakuba

Ptakuba

24.12.2009
Post ID: 51330

Wesołych Świniąt wszystkim!

Tilogour

Tilogour

1.01.2010
Post ID: 51666

Wiem, że już złożyłem, ale teraz jest już nowy rok, więc składam jeszcze raz

Wszystkiego najlepszego w tym nowym roku, żeby był dla was bardzo udany :))
Dużo szczęścia, radości z życia, pieniędzy, wartościowych kolegów/przyjaciół.
Więcej chęci dla wszystkich ludzi tworzących mody/nowe miasta/mapy itp. itd. , a także zadowolenia z użytkowników portalu JB życzy Tilogour na nowy rok :pp
{życzę} Nowych recenzentów, ogromnego zapału dla tych co już są i cierpliwości dla adminów i wszystkich ludzi, którzy wiele robią dla JB/krypty itp. ;)
Wszystkiego dobrego! Tak trzymać i obyście wytrwali ze mną [i z innymi użytkownikami JB] cały nowy rok :)
Przepraszam za powtórzenie i spamowanie tymi życzeniami itp. :)
[zedytowałbym, ale wtedy nikt by nie zauawżył...]
Wspaniałego nowego roku! :)

Hiro

Hiro

1.01.2010
Post ID: 51669

Ja także życzę Wam wszystkim szczęśliwego nowego roku 2010, żebyście go spędzili w najmilszym gronie rodziny i przyjaciół, i żebyście byli z niego zadowoleni :)