Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Zatęchłe Archiwum - "Obóz najemników"

Osada 'Pazur Behemota' > Zatęchłe Archiwum > Obóz najemników
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Dragonthan

Dragonthan

19.09.2007
Post ID: 19423

Ballada Pirackie Widmo: Reaktywacja. O tak, dobre wieści są takie, że ballada wraca pod moim patronatem, zła, że brakuje ludzi, dlatego część z osób uśmierce, nowi mile widziani.

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

19.09.2007
Post ID: 19437

Mogę grać, nie pamiętam czy wcześniej grałam :p

MiB

MiB

19.09.2007
Post ID: 19440

@Nami: grałaś, w pierwszym poście jest lista ;)

Ja bym zagrał, ale jednak w jakąś nową balladę - raczej nie wdrożę się w "Pirackie widmo".
Więc jakby kto rozpoczynał coś nowego, niech da tutaj znać (obserwuję temat ;) ).

Pozdrawiam

Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

19.09.2007
Post ID: 19455

Te, ale przecie najpierw to musisz postać se stworzyć :P, bo hmm powiedzmy tak - karty nieaktywnych graczy swego czasu powędrowały do kosza.

A nowa Ballada przecie ostatnio ruszyła :)

MiB

MiB

19.09.2007
Post ID: 19462

@Nami: będzie ballada, będzie i postać :) A w pierwszej balladzie - tak jak i Ghost - nie chciałem brać udziału (tylko pewnie powód inny ;) ).

Pozdrawiam

Eru

Eru

20.09.2007
Post ID: 19490

Ej no, ludzie i nie ludzie, to że pierwsza ballada jest jaka jest, gracze są jacy są i trubadur jest taki a nie inny, to nie znaczy że macie ją odpuszczać... ;)

DruidKot

DruidKot

20.09.2007
Post ID: 19496

Drag: Tylko mi Alavandera nie uśmiercaj! Ja tu jestem i czekam na okazję do powrotu ;). A i może jakąś balladę kiedyś jeszcze poprowadzę, kto wie...

Morok

Morok

23.09.2007
Post ID: 19592

Ihaaaa! Już mogę pisać! Dzięki MiB!

A tak poza tym - czemu moja Ballada utknęła w martwym punkcie? Czyżby gracze nie wiedzieli, co napisać?

Podpowiedź - jeśli nie wiesz, co napisać to zacznij rozmawiać o sytuacji, w jakiej się znalazłeś z kompanami z drużyny.

Ptakuba

Ptakuba

18.01.2008
Post ID: 22271
Mógłbym dołączyć do Ballady? (Ew. uczestniczyć w nowej, tak by było chyba nawet lepiej)
Karta postaci tu
Morok

Morok

28.01.2008
Post ID: 22657
Gracze tutaj lubują się w dziwacznych hybrydach, najchętniej elfich:

Rasa

Półelf (półelf księżycowy, ćwierć człowiek, ćwierć deva)
Rasa: kwarteron księżycowego elfa (1/4 krwi ks. elfa)
Rasa: Pólelf
Rasa: Pół Elf- Pół człowiek
Rasa: Półelf
Rasa: Półelf (z elfa leśnego, 1/4 krwi człowieka, 1/4 smoczej krwi)
Rasa: Człowiek (ćwierć elf)
Rasa: Ciężko określić: matka - człowiek, ojciec - pół elf leśny, pół mroczny elf



Czyżby wszystkie elfice tęskniły za egzotycznym ludzkim lub jeszcze innym kochankiem (tak samo jak wiele Polek kręcą afroamerykanie)? A może po prostu półelfy otrzymują jakieś specjalne super-bonusy, o jakich ja nie mam pojęcia? :P
Tabris

Tabris

28.01.2008
Post ID: 22659
Półelfy mają dwie zalety i jedną bardzo ważną rzecz. Po pierwsze dzidziczą w formie słabszej najlepsze cechy swych ras, ale nie dziedziczą ich słabości. Po drugie są prawie jak człowiek; łatwo przewidzieć tok ich myślenia, a u innych gatunków/ras może to być kłopotliwe i trzeba się bardzie powczuwać.

A ponad to rodzajów elfów jest multum i łatwo można stworzyć niestandardowego półelfa. (np. półelf(księżycowy elf) półelf (mroczny elf) kim będzie ich dziecko? Jakie będzie miało cechy? Ileż tu improwizacji i ubawu...
Morok

Morok

7.02.2008
Post ID: 23111
[Ghost: dzięki za reklamę konkurencyjnego serwisu, jako pełnoprawny storyteller nieźle rozkręcasz balladę]
DruidKot

DruidKot

3.03.2008
Post ID: 24886
Witam,

Mamy sporo nowych członków Gildii, najwyższy czas ruszyć z nową balladą lub uaktywnić starą! Ktoś chętny do ewentualnego poprowadzenia nowej?

Jeśli nikt się nie zgłosi, cóż... znajdę wenę i Wam potrubadurzę, niech i tak będzie ;).

To kto jest chętny do gry? i do prowadzenia ballady?

Pozdrawiam,
DruidKot
Ynaf

Ynaf

3.03.2008
Post ID: 24892
Ja chciałbym się zapisać- (ale prosiłbym, żeby było jakieś wytłumaczenie dla nowych słuchaczy ballad)
Tabris

Tabris

3.03.2008
Post ID: 24904
Ja nieśmiało chciałbym zaoferować me skromne usługi w prowadzeniu ballad. Jako referencje podaję; młodzieńczy idealizm i znajomość literatury fantasy, i bujną wyobraźnię.

Tym niemniej musiałbym zyskać trochę teorii o teorii.
Nuk

Nuk

5.03.2008
Post ID: 25000
Na ten moment nie wiem jak będzie z tą balladą Moroka - chyba nie chce jej prowadzić. Jest teraz taki moment w historii, że może dołączyć parę osób. Jak ktoś pociągnie dalej, ja również mogę popisać(jako gracz).
Hellscream

Hellscream

5.03.2008
Post ID: 25008
Drag: Ja się piszę na twą zreaktywowaną balladę (jeśli mnie przyjmiesz).
Aha, jak mam umrzeć to bohatersko i ochraniając całą resztę przed stadem smoków!!!:D
Feanor

Feanor

5.03.2008
Post ID: 25012
Hmm, sam nie wiem. Z jednej strony chętnie bym wziął w czymś udział, z drugiej - ballada przecież była, i stanęła w martwym punkcie, umarła, nikt jej nie rusza. :/
Ghost

Ghost

5.03.2008
Post ID: 25025
Morok nie prowadzi ballady i wątpię, żeby ją jeszcze poprowadził przez błazenadę z wklejaniem linka do innego forum. Ot, nauczka za branie niepoważnych ludzi do poważnych rzeczy.

Jeśli ktoś - Tabris, DK, ktokolwiek POWAŻNY - chce ją przejąć, wystarczy kontakt na gg i może z nią robić, co chce.
Dragonthan

Dragonthan

6.03.2008
Post ID: 25078
Hellscream, jeśli jesteś chętny proszę bardzo, przeczytaj balladę od początku, opowiedz się za którąś ze stron i pisz.