Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Zatęchłe Archiwum - "Obóz najemników"

Osada 'Pazur Behemota' > Zatęchłe Archiwum > Obóz najemników
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Nekros

Nekros

17.03.2008
Post ID: 25538
NUk jakbyś czytał w moich myślach tak miało to być :).
Dragonthan

Dragonthan

18.03.2008
Post ID: 25565
Nie wiem czy nie przekroczyłem swoich kompetencji, ale zedytowłem ostatnią linijkę postu Nekrosa. Drobną poprawkę wprowadziłem, ponieważ tam nie było dzika, lecz jakiś zwierz. Nie pisałem, że to jeleń, czy sarna czy łoś, bo zbyt pospolicie by zabrzmiało, a nie chciałem też strzelać jakiejś głupiej nazwy.
Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

18.03.2008
Post ID: 25569
Też chciałam to zedytować, bo to wyraźne przeoczenie MG ale się powstrzymałam. Według mnie dobrze, że to zrobiłeś ponieważ później nie będzie żadnego zamieszania ani niedomówień.
Macie dwa problemy:
1. Przegieliście
2. Jestem za zbiorową odpowiedzialnością
Behemoty i inne piekielne pomioty już czekają... - zgadnijcie:)
Hellscream

Hellscream

19.03.2008
Post ID: 25601
Witam,
czy jeśli wprowadze od siebie stwory w balladzie, to czy stanie się coś oprócz chaosu w notatkach MG:)?
Pozdrawiam
Eru

Eru

19.03.2008
Post ID: 25606
@Hells: nic, zupełnie nic ;)

no chyba że wprowadzisz potwora zupełnie nam nie znanego, wtedy możesz dostać "???" od innych uczestników ;)

zdarzało się chyba już że to sami gracze inicjowali atak na drużynę

@wszyscy

ehh... chyba już jestem za stary - od wczoraj próbują coś wymyślić i nie ciekawego mi do głowy nie przychodzi...
Hellscream

Hellscream

20.03.2008
Post ID: 25634
@Eru
1. Dzięki.
2. Czy za stwory znane uznajemy istoty z M&M???
3. Stworki które wprowadze są opisane w Bestiariuszu.
4. Póki nie osiwiejesz do końca, masz pełne prawo uważać się za młodego:)
Pozdrawiam
Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

20.03.2008
Post ID: 25651
Szanowny PANIE MG:
1. Nie dopisuj się do żadnych postów użytkowników, jeśli masz uwagi pisz nowy post, gdyby chłopcy nie napisali kolejnych twój dopisek całkowicie podejrzewam byłby zignorowany.
2. Podpisuj się jeśli edytujesz czyjś post na kolorowo - kilka osób ma uprawnienia MODA
3. Te pogróżki to już słyszeliśmy i nie sądzę, aby robiły na nas wrażenie - chcesz zaimponować czymś? Napisz jakiegoś wypaśnego posta, wprowadzającego coś BARDZO interesującego do fabuły, który nie będzie mieścił się w trzech zdaniach.


@Hell: nie uznajemy znanych z M&M, część z nas nie grałam w M&M nigdy (tu: ja), tak jak napisałeś - najlepiej aby były w bestiariuszu to wtedy żadnych wątpliwości nie będzie ;)
Hellscream

Hellscream

20.03.2008
Post ID: 25652
@Nami
Chodziło mi o stwory z uniwersum M&M, czyli wszystkie M&M;HoMM, Dragonbone Staffy i inee cusie.
Tak na marginesie, to Dragonthanowi nikt nie zwrócil uwagi, jak mi edytował posta i się nie podpisał. Zaczynam podejrzewać, że Weterani robią z siebie grupę nadludzi :)
Dragonthan

Dragonthan

20.03.2008
Post ID: 25656
Już Ci pisałem, stopień w imperium nie ma w osadzie nic do rzeczy. Nawet gdybym był zwykłym mieszkańcem to bym Cie edytował, jeśli tylko miał bym uprawnienia moda.

P.S.
Jak dla mnie Hell, to pchasz fabułę do przodu na siłę. Poza tym jak już wcześniej pisałem, nie ma tam żadnego dzika, więc poprawiam znowu.
Hellscream

Hellscream

20.03.2008
Post ID: 25659
@Drag
Chodzi mi o to, że tobie nikt nie robił wymówek. Nekros jest mieszkańcem i się gromy sypią (nie, ja się nie sypię:)
A po drugie, nie lubisz dzików?:) Chciałeś oprzeć przygodę na tym polowaniu? Czy gonić za zwierzem aż do jaskiń naszych adwersarzy?
Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

20.03.2008
Post ID: 25662
Styl Draga znam, zresztą wiem, z doświadczenia (uhohohoh wielki ze mnie weteran i pani świata), że się podpisuje - a wypadki przy pracy każdemu się zdarzają.
Jednak jest niepisana umowa, że gdy mod edytuje posta to się podpisuje - tu widać po stylu kto to dopisał, ale uważam, że takie coś jest bynajmniej niekulturalne. I będę się tego czepiać póki nie zostanie przyswojone.
Dragonthan

Dragonthan

20.03.2008
Post ID: 25663
Nekros się dopiero, że tak powiem uczy pisać ballady. Tak samo ja zaczynałem, krótkie posty, chciałem cuda wprowadzać do fabuł, superbohaterem chciałem być.

Co do dzika, to jakby to był dzik, to bym napisał odrazu, że to dzik, a nie posłużył się określeniem "zwierz". Moja postać jest łowcą, zna się na polowaniach, zwierzęta też rozróżnia, ale nie jest wszystko wiedząca. Jestem (moja postać) w nowej krainie, idę do lasu, patrze a tu coś biegnie. Myślę że nadaje się do zeżarcia, ale nie wiem jak się nazywa, stąd nie nazwałem tego odrazu dzikiem, które jest dość pospolitym określeniem, znanym raczej każdemu łowcy. :)
Hellscream

Hellscream

20.03.2008
Post ID: 25664
@Drag
Nazwij mnie ignorantem, ale jak coś wygląda jak dzik i nie zieje ogniem/piorunami/kwasem bądź nie mówi/nie lata:), to dla mnie jest dzikiem. No, ewentualnie guźcem.
@Nami
Na upartego możemy przyjąć że Nekros się podpisał...postawił myślnik i napisał zgadnijcie. Ergo: podpisał się, ale nie swym nickiem:)
@reszta
Skoro tu jesteście i nie robicie nic skomplikowanego (jak ktoś napisze, że to sesja czy inszy egzamin......święta idą), to byście mogli cuś skrobnąć. Mi się już pomysły kończyć zaczynają. Piknie proszę, bo ktoś gotów stwierdzić, że i w Balladzie spamuję:D
Pozdrawiam
Nekros

Nekros

20.03.2008
Post ID: 25669
Zgadzam się z Dragiem. To moja pierwsza ballada także nie czepiajcie się zbytnio. I zaświadczam, że ani jednego waszego posta nie zedytowałem.
Nami

Mistrzyni Zagadek Nami

20.03.2008
Post ID: 25675
Boże.. nie nauczyli was jednak w szkole czytać ze zrozumieniem.
Takeda

Takeda

20.03.2008
Post ID: 25677
Bo szkoła tego nie uczy ;P
Ghost

Ghost

20.03.2008
Post ID: 25678
<ziew>
Hellscream

Hellscream

20.03.2008
Post ID: 25681
@Takeda
Nie wymagaj za dużo od polskiego szkolnictwa:)
@Nami
Czy zauważyłaś emotikona ":)"? Jeśli nie, czas dać zarobić optykowi i okuliście.
@Ghost
Jeśli posty z obozu są liczone, dajesz nam piękny przykład spamowania
Pozdrawiam
DruidKot

DruidKot

20.03.2008
Post ID: 25682
Kusi mnie, żeby kontynuować flejma, ale ograniczę się jednak do apelu, żebyście energię na spamowanie i okładanie się mięsem przełożyli w energię na kontynuowanie ballad.

Co do kolorowych dopisków... to trochę śmieszne. Uwagi do autora poza tematem powinno się słać na prywatną wiadomość, odpowiedź na jego słowa - w temacie. W zasadzie dopiski mają o tyle sens, jeżeli są wyjaśnieniem, że coś zostało ocenzurowane [z ewentualnym dodatkiem, dlaczego] lub w wypadku nagminnego łamania zasad, np. ortograficznych, jako pewna forma kary. W przeciwnym wypadku to trochę afiszowanie się władzą. I to właśnie takie zachowanie pewna bardzo wpływowa dawniej osoba nazwała robieniem z siebie nadczłowieka.

Pozdrawiam,
DruidKot
Ghost

Ghost

20.03.2008
Post ID: 25683
Chciałbym bardzo podziękować Hellscreamowi za trafną uwagę. Jeszcze post i da nam przykład pięknego buractwa, więc trzymajmy kciuki.

Ta wypowiedź oficjalnie kończy temat dopisków, flejma i innych pierdół. Frustratom sugeruję przelewać literki w balladzie.