Gorące Dysputy

Karczma Pazur Behemota - "Co oraz gdzie studiujecie?"

Osada 'Pazur Behemota' > Gorące Dysputy > Karczma Pazur Behemota > Co oraz gdzie studiujecie?
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Sojlex

Sojlex

13.11.2014
Post ID: 78090

No cóż, ja też drugi rok... Analityki Medycznej, magisterki na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym :)

Grenadier

Kanclerz Grenadier

13.11.2014
Post ID: 78092

Kobiałki - przewód rehabilitacyjny
Grenaturat - profesura dożywotnia...

Laxx

Laxx

13.11.2014
Post ID: 78094

Bardzo interesujące studia Grenadierze ;)

Tullusion

Opiekun Osady Tullusion

13.11.2014
Post ID: 78095

Laxx

Uaah, doktorat? Podziwiam za chęci i poświęcenie!

Planujesz karierę naukową? ;)

Nie narzekałbym, gdyby tak mi się życie ułożyło.

Laxx

Laxx

13.11.2014
Post ID: 78096

Ja zawsze chciałam być policjantką albo nauczycielką historii/WoS-u...

Kto wie co nas czeka ;) Zależy w którą ścieżkę pójdę po studiach...

Thanathos

Thanathos

15.11.2014
Post ID: 78102

Demoniczna policjantka? Ech za dużo chyba myślę :D
Ja planowałem zostać paleontologiem - a aktualnie jestem co najwyżej amatorem - pasjonatem.
Plus taki, że dalej mogę się w tym kierunku rozwijać.
Myślę jednak, że wpływ dziecięcych fantazji i pomysłów ma wpływ przy wyborze studiów.

Laxx

Laxx

15.11.2014
Post ID: 78116

Thanatosie, wolę nie wiedzieć co sobie wyobrażasz ;)

Będą dwie opcje: albo będę postrachem wśród przestępców albo wśród młodzieży maturalnej :B

Nabór do policji jest wbrew pozorom trudny, a że nie jestem zbyt wyćwiczona, to mam dodatkowy problem. Ale po ukończeniu studiów biorę się za siebie i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Na studiach lepiej zapoznałam się też z innymi służbami - ŻW i Służbą Więzienną. Praca w Żandarmerii wydaje się mi być naprawdę interesująca (nawet spełniam wymogi wzrostu :D), ale nie chciałabym swojej kariery łączyć z wojskiem. Co do Służby Więziennej - fajnym rozwiązaniem byłoby, gdybym jeszcze zrobiła w najbliższym czasie sobie studia psychologiczne. Mogłabym wtedy pracować jako pani psycholog w zakładach ;)