Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Baśniowe Gawędy - "Rozbrykany ogr?!"

Osada 'Pazur Behemota' > Baśniowe Gawędy > Rozbrykany ogr?!
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Giater

Komendant Giater

11.06.2003
Post ID: 13640

Rozbrykany to może być.... kucyk! Ogr to raczej wkurzony, wściekły, dla przekory - piękny :), albo nieśmiały - hihi.
Ale nie pasuje "rozbrykany"!!!

Ilness

Oberżysta Ilness

11.06.2003
Post ID: 13641

-Ty Giater, to zawsze się czegoś uczepisz... A nazwa oberży nie koniecznie musi być sensowna.

Skasuję ten temat niedługo....

marred

marred

11.06.2003
Post ID: 13642

Ja zgadzam sie z Giaterem! Nazwa musi miec sens. Czy wstapilbys do karczmy np "U kolorowego smoka" lub "Pod skrzydlami trolla"

Lobo

Lobo

11.06.2003
Post ID: 13643

-Po co go kasować Ilnesie?
Niech osadnicy powiedzą co sądzą o tej nazwie! Mnie naprzykład wielce się ona podoba! Zostawić ją!

Lobo zwrócił twarz do Marreda i z uśmiechem żekł:

-Jeśli piwo i opowieści tam dobre to oczywiście że bym wstąpił!

Ilness

Oberżysta Ilness

11.06.2003
Post ID: 13644

-Dobrze Lobo powiedział, tytuł jest mało ważny w porównaniu do rozmów, które mają tam być toczone. Jeśli one są wartościowe to wstąpiłbym. Poza tym, Marredzie, do karczm o kt.órych mowiłeś wstąpiłbym chociaż po to by zobaczyć jak idą tamtejsze rozmowy... Tak samo, jak ty wstąpiłeś tu. Bowiem... - zaczął tłumaczyć - Przekroczyłeś progi oberży MIMO jej nazwy, wedle ciebie kiepskiej. Po co, powiedz? Z ciekawości. Właśnie po to, by zobaczyć to, o czym przed chwilą mówiłem.

jOjO

Hetman jOjO

11.06.2003
Post ID: 13645

a ja tam niemal pewien jezdem, że nazwy takich przybytków niemal zawsze powstają w
ekhm...
odmiennych stanach świadomości ;)

ta i czepiać nie ma się co
zwłaszcza na trzeźwo! :P

Giater

Komendant Giater

12.06.2003
Post ID: 13646

- Hehehe – głośny śmiech wypełnił całą salę – niby nic, a dyskutujecie zawzięcie. Nalej no karczmarzu może trunek będzie lepszy od nazwy. A jak jaki ogr tu przyjdzie to i tak rozwali ten nieszczęsny szyld swą pałą.

Ilness

Oberżysta Ilness

12.06.2003
Post ID: 13647

-Ekhem, nie karczmarzu, a oberżysto, heheh :lol: A trunki zaiste, ich nazwy nawet nie umywają się do zawartości beczułki :twisted:

Sandro

Sandro

12.06.2003
Post ID: 13648

Heh, kędyś wydziałem nawet karczmę "Pod Rozbrykanym Nazgulem". Ale zgadzam sie - im więcej bezsensu tym lepiej. Jak choćby "Pod Zasupłaną Stonogą" (znane z pewnych Perypetii...)

Farmerus

Farmerus

12.06.2003
Post ID: 13649

- I mnie owa nazwa odpowiada. Przynaję bowiem, że mile czas mija, gdy spędzam go w tym miejscu. Z każdą chwilą gwarniej i tłoczniej, a towarzystwo bardziej rozluźnione i, chciałoby się rzec, bardziej rozbrykane...
I o to przeca chodzi :) .

Lobo

Lobo

12.06.2003
Post ID: 13650

-A byliście kiedyś w gospodzie "Nad Niebiańskim Diabłem"? Wspaniałe piwo tam ważyli-Lobo pogrążył się w zadumie-...eh, stare dzieje...
Karczmażu dajże cuś mocnego, bo mam sucho w gardle!

Ilness

Oberżysta Ilness

12.06.2003
Post ID: 13651

-Oczywiście Lobo, wybierz jeden z listy trunków. Jest na temacie obok... Widzę, że coraz więcej osób twierdzi, że nazwa jest ciekawa. Miło mi :D

Tarband

Admirał Tarband

12.06.2003
Post ID: 13652

Nazwa oberży jest zaiste trafna. Wszyscy raczymy się wspaniałymi trunkami czemu więc ogrowi zabronić tej przyjemności. A panowie pod wpływem tak zacnych napitków, każdy z nas się mocno rozbryka, oby tylko Oberży nie zdemolował. To mówiąc Tarband dając dyskretny gest karczmarzowi kolejkę dla biesiadników zamówił.

Grenadier

Kanclerz Grenadier

13.06.2003
Post ID: 13653

Się czepiacie. Nazwa jest od niezłej bryki co ją miał ogr;)

Fuuzy

Fuuzy

13.06.2003
Post ID: 13654

A tak przy okazji nazwa jest reklamą zakładu... eee... kraczmy... i reklamuje jakość trunków dostępnych tutaj :)

Valturman

Valturman

10.07.2003
Post ID: 13655

Dobrze, że nie pod rozbrykanym Świerszczem:-)

Ilness

Oberżysta Ilness

10.08.2003
Post ID: 13656

A czemu by nie? 8)

TomaszTEO

TomaszTEO

4.09.2003
Post ID: 13657

Hehe nazwa COOL. Gdy szukałem miejsca odpoczynku, wytchnienia od razu skierowałem się do Rozbrykanego Ogra ! Sama nazwa już rozwesela i rozluźnia ze względu na swą anormalność i humor twórcy :P
Po mału znajduję swe miejsce :)
kasztelan TEO ;)

Ilness

Oberżysta Ilness

12.09.2003
Post ID: 13658

I o to tu chodzi :P