Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Baśniowe Gawędy - "THE RPG Story I i II - dodatek"

Osada 'Pazur Behemota' > Baśniowe Gawędy > THE RPG Story I i II - dodatek
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
Mr. Rabbit

Mr. Rabbit

16.07.2004
Post ID: 14500

Jako, że opowieść się przez cały czas rozwija, co mnie bardzo cieszy, otwieram temat, w którym można się wypowiadać na temat opowieści, bądź zamieszczać swoje wątpliwości bądź pytania. Jest to na tyle ciekawa opowieść, że każdy może się do niej (w przeciwieństwie do opowiadań fRPG) przyłączyć ibrać czynny udział. Nie chciał bym jednak aby popsuto ją przez umieszczanie postów z zapytaniami czy jakimiś informacjami dla osób już biorących udział.

Nie mniej prosiłbym aby osoby biorące już udział w opowieści zgłosiły się w tym temacie. Utworze listę osób biorących udział w opowiadaniu. Osoby te są również proszone o podanie drużyny (miejsca, w którym obecnie się znajdują) oraz w nawiasie profesji, dla przykładu:

Postać: Cobalt (skrytobójca)- drużyna aktualnie biorąca udział w wyprawie do Bramy Szkieleta;

Bardzo dziękuje za współpracę.

[code:1:122783130b]Mr. Rabbit - Cobalt (skrytobójca)
Ghost - Ghost Nieudany (Nieudany Mag)
Eru - Eru (rasa:elf wieloklasowiec: mag-łowca)[/code:1:122783130b]

PS
Chciałem umieścić ankietę pod tytułem "Czy podoba mi się The RPG Story", ale nie mogę tego uczynić :(. Nie pojawia mi się opcja dodaj ankiete... czy mógłby ktoś to sprawdzić? //Eon: Nie ma sprawy...
PS Ghost
Dopisz, gdzie obecnie jesteś :) ponieważ opowiadanie skłąda się obecnie o ile się nie mylę z 3 drużyn, które osobno podróżują. :evil:

Ghost

Ghost

17.07.2004
Post ID: 14501

Wziąłem udział, to też piszę jaka jest moja postać:

Ghost Nieudany (Nieudany Mag)

Rabbit - jestem tam, gdzie ty, czyli po ziemskiej stronie portalu, przyglądałem się walce z baaardzo daleka i oczekiwałem na Neelę ;)

Eru

Eru

22.07.2004
Post ID: 14502

Eru - elf - wieloklasowiec: mag-łowca (z odchyłką w stronę maga)

MrRabbit mam nadzieję, że się na mnie nie rozzłościsz, skoro napisałem, żeście się pojawili po ziemskiej stronie portalu..............

Mr. Rabbit

Mr. Rabbit

22.07.2004
Post ID: 14503

Nie jestem zły, wręcz przeciwnie. Bardzo ciekawy wątek, ale teraz trzeba wymyśleć co dalej. Jakieś pomysły sugestie??

Ghost

Ghost

28.08.2004
Post ID: 14504

Echh... Nie pasuje mi dodawanie tu Faerunu i bóstw tej krainy do RPG Story... Jak tak dalej pójdzie, to ja dodam jeszcze wybuch nuklearny i wątek poszukiwania Power Armora :P

Eru

Eru

28.08.2004
Post ID: 14505

ciekawy wątek ale mi też nie pasuje...... chociaż walka między nekromantką i...? właśnie kim? trzeba by wezwać sharwyn i obgadać to z nią

Mr. Rabbit

Mr. Rabbit

29.08.2004
Post ID: 14506

Tak.
Bardzo fajny wątek. Bardzo mi spodobałą struktura wypowiedzi i układ..., ale jak już chłopaki zuważyli takie mieszanie wprowadza bałagan. W The RPG Story można sobie na bardzo dużo pozwolić ponieważ nie ma prowadzącego grę. Wszyscy ją prowadzimy. Mam nadzieję, że nie będziemy w związku z tym mieszać światów i wprowadzać chaosu w dalszą część historii :D.
Zdravim
Tak na marginesie, celowo jeszcze nic nie napisałem. W mojej głowie budzi się do życia pewien wątek. Całkiem ciekawy, ale muszę go poskładać sobie w całość :D.

Denadareth

Denadareth

1.09.2004
Post ID: 14507

Tu Denadareth grający bezskrzydłym smokiem - chwilowo w ludzkiej postaci. Od czasu gdy Cobalt, Eru, Simba, MiB, Ghost i Sharwyn pomogli mi w walce z Kościanym smokiem podróżuję z nimi.
Mówiąc szczerze do bitwy łapałem o co chodzi ale potem... cóż będę po prostu towarzyszył drużynie licząc że oni rozumieją więcej niż ja.

Pozdrawiam

Mr. Rabbit

Mr. Rabbit

1.09.2004
Post ID: 14508

Ja zawieszam moje RPG @ll do czasu aż się wszystko w Imperium ustatkuje... chodzi o problemy tekniczne... Poza tym mam kupe nauki do egzaminów :(

Eru

Eru

1.09.2004
Post ID: 14509

Smoku- to jest tak:
Po bitwie pojawił się Ghost, a później Neela, nastepnie drużyna włączyła się w ową sprzeczką, wskrzeszenie Sharwyn, zaklęcia Neeli itp. później owo objawienie napisane przez Neelę o tym, że ona i Sharwyn są półboginiami, a później pojawiasz się ty i koniec pieśni.

Denadareth

Denadareth

1.09.2004
Post ID: 14510

Dzięki Eru, trochę mnie te bóstwa z Faerunu ogłupiły. Za dużo jak na prosty smoczy rozum.

Maryan

Maryan

6.09.2004
Post ID: 14511

Witam, na razie dopiero zaczynam uczestnictwo w RPGach imperialnych. Swoją rolę chciałbym ograniczyć do postaci z dalszego planu lub epizodycznej. Gram ze swoim towarzyszem, którym jest Coś Co Przypomina Kociołek. Staram się podać jego historię, ale będzie ona umieszczona w różnych miejscach Imperium. A ja jestem pechowym uzdrowicielem, który aczkolwiek ma sukcesy w sojej specjalności, to nie może porozumieć się ze swoim towarzyszem.

Z góry przepraszam, jesli kogoś uraziłem lub zniszczyłem komuś wątek. Po cichu mam nadzieję, że moja skromna obecność rozrusz trochę akcję...

Przepraszam za taki długi post i może nie w tym miejscu, co trzeba, ale nie wiedziałem, gdzie to umieścić.

Mr. Rabbit

Mr. Rabbit

6.09.2004
Post ID: 14512

Przypominam, że w The RPG Story każdy może coś napisać i każdy może dodać swój wątek. Chciałbym, aby osoby posiadające postać w innych miejscach niż Brama Szkieleta też od czasu do czasu coś napisały, aby historia była bardziej ubarwiona. Liczę na Waszą wyobraźnię.

18.09.2004
Post ID: 14513

Za nas obie:
Neela - sferowiec/półbóg - Nekromanta/Rycerz Ciemności
Sharwyn - człowiek/półbóg - Bard/Wojownik

Sharra

Sharra

18.09.2004
Post ID: 14514

Uzupełnienie - za nas obie
Neela -> lokacja Wieża Strażnicza nr 6
Sharwyn -> lokacja Brama Szkieleta

Eru

Eru

9.10.2004
Post ID: 14515

Coś za dużo tych półbogów... :(
Iscandel też trochę namieszał... :(
Coś mi się wydaje, że RPG Story zaczyna zmierzać z złym kierunku... :(
No i jeszcze ta wojna... :(
Prowadzić wojnę w opowiadaniu? Bezsens.... :(
Poza tym walka bohaterów opowiadania przeciwko sobie... tez bezsens :(
Poza tym straciliście w toku opowiadani MiBa i Simbę... jestem pewien że nikt ich nie ukatrupił ale nagle wszyscy o nich zapomnieli... :(
Mam nadzieje że to sie jakos poukłada... :)

Niestety na razie nie mam pomysłu żeby coś napisać :cry:

Mr. Rabbit

Mr. Rabbit

9.10.2004
Post ID: 14516

Eru... w tym opowaiadaniu wiele osó już się straciło.. poczytaj pierwsze posty... Najbardziej żałuję, że Sandro nie kontynuował.

Denadareth

Denadareth

9.10.2004
Post ID: 14517

Hm. Eru może i paru osobom się odpadło. Szoda, ale nie można nikogo zmuszać. Co do pisania przeciwko sobie... pamiętaj że Neela na początku chciała się przyłączyć. Poza tym pisanie przeciwko nam to jej prawo... byle nikogo z nas miejsca nie zabiła :) Wojnę da się zakończyć...

Musimy sobie radzić z tym co mamy.
Wiem że to niezbyt odkrzywcze ale jednak.

Pozdrawiam
Denadareth

Daron Snyderthdend

Daron Snyderthdend

9.10.2004
Post ID: 14518

Daron Snyderthdend - Paladyn i Czempion Torma(w porywach Harfiarz Zwiadowca ;) ). Aktualnie w drużynie ;).

A wbrew temu że są wątki rozmowy z Bogiem, to jednak nie jestem żadnym półbogiem, jestem zwykłym człowiekiem :).

Jeśli chodzi o mieszanie świató to ja nie mam nic przeciwko. Jednak warto by było zrobić własny świat, może być połączenie kilku naraz, jednak dawanie tutaj wojny o Erathie itp to może troche zamieszać.

Eru

Eru

10.10.2004
Post ID: 14519

Ja wiem, że wiele osób już nie pisze, ale MiB i Simba BYLI pod bramą i nagle nikt o nich już nie pamięta.....może z punktu zabawy wszystko jest ok, ale je nie lubię niedopowiedzianych wątków i koniec.