Oberża pod Rozbrykanym Ogrem

Baśniowe Gawędy - ""... więc kimże fkońcu jesteś??...""

Osada 'Pazur Behemota' > Baśniowe Gawędy > "... więc kimże fkońcu jesteś??..."
Wędrowiec: zaloguj, wyszukiwarka
MiB

MiB

20.11.2003
Post ID: 14863

Morvin

Lubię: Aerilien,

Ja tesh lubię jaskiniowców, to chyba zrozumiałe, ale żeby konkretnych wymieniać na 1 miejscu :? :wink: .

Morvin

Fantastykę [...] Klasyczne RPG typu Warhammer, L5K itp.

heh- sie wie :)

Morvin

Konwenty, Broń białą, Strzelać na strzelnicy...

I chyba stąd ta prelekcja ;)

Morvin

Nie lubię: Cwaniactwa i Hip Hopu (często jedno się wiąże z drugim)

ale naszczęście nie zawsze ;)

Morvin

PS. nazwa mojej miejscowości jest niepowtarzalna w skali światowej i wiąże się z nią ciekawa historia.

Może uchylisz rombka tajemnicy??

Farmerus

Farmerus

20.11.2003
Post ID: 14864

Melkior

Tera pora na mnie :) :
Z opisu bardzo przypominam Farmerusa. A to ważniejsze różnice:
Wiek: 22 lata (czerwwiec 1981)
Znak: bliźniak
[...]
Zainteresowania/hobby: muzyka, literatura, film, komputery, [...], piwo
[...]
Nałogi: brak
Stan: kawaler
Zajęcie: student [...]
Muzyka: rock/metal
[...]

Ładne mi różnice :D...

@lan

@lan

27.11.2003
Post ID: 14865

Witam wszystkich serdecznie :) !
To najlepsze miejsce, które znalazłem do tego celu ;) .
Coś o mnie: hmm, widzę wiele podobieństw między tym, co mam napisać, a tym, co napisał MiB, więc pozwolę sobie na drobne odniesienie. Najważniejsze podobieństwa: sport to dla mnie "nie to", lubię matmę i informatykę i też lubię siedzieć w domu :) . Różnice: mieszkam w Olsztynie (zapraszam !), z usposobienia spokojny, ale jak już jestem zły, to porządnie ( ;) ), słucham Stinga, straszego rocka (Pink Floyd, Genesis), albo czegoś typu muzyka z LotRa (i w tym miejscu zachaczam o zespoły typu Nightwish czy Therion).

Infero

Infero

3.12.2003
Post ID: 14866

Jak wszyscy to wszyscy :D !
Jestem Ewa, eve jak ktos woli.
Urodzona w roku panskim a.d. 1981 , zodjakalny Baran (zatem Mars i troche Wenus), karta zycia to Cesarz(wiem ciezki ze mnie typ), w celtyckim jestem leszczyna, ale koniec badziewia :D !
Co do wyglądu
W dowodzie mam (chwila zaraz sprawdze):
wzrost: wysoki (chyba dolna granica)
oczy :zielone (tak naprawde to juz troche piwne bo bardzo lubie ten trunek - w miare rozsadku rzecz jasna)
znaki szczególne: nie ma(ale tak naprawdze to znalało by sie pare blizn po przebytych bitwach głównie z moim bratem)
Co do charakteru to , jak by to powiedziec, podobno ciezki:
bywam uparta, apodyktyczna , msciwa , zawsze mam swoje zdanie tyle ze inne niz wszyscy i takie tam rozne (szkoda gadac).
Co do dobrych cech to: uparta( niestety uwazam ze to jest takze pozytywna cecha bo pozwala mi osiagnąc cele ktore sobie stawiam) , otwarta (ale to nie zawsze na dobre wychodzi), z poczuciem humoru (podobno specyficznym, ale niech im bedzie), no moze tak skoncze co?
Jeszcze tylko na pisze co lubie: muzyke (U2, The Doors, Red Hot, troche panku i takie tam jeszcze ostrzejsze kawałki), film (horrory, Sf, dramaty psycho), książki(A.Norton, S King, E.A.Poe i troche z klasyki rosyjskiej :Dostojewski, Błuchakow), malarstwo(kazde nawet grafii :D )
Czego nie lubie najbardziej :chamstwa i jeszcze raz chamstwa .
Studjuje w Łodzi na V roku matematyki (spec met. num i zas. jezeli ktos wie o co chodzi) a pochodze z okolic Piotrkowa Tryb.
Pa!!!

Tarband

Admirał Tarband

3.12.2003
Post ID: 14867

Ceadmill

To może ja coś o sobie skrobne.
Wzrost 186
Waga staram się 78 kg nie przekraczać
Znak zodiaku Waga. Kto zna ten wie czym się ten znak charakteryzuję.
Tu krótki opis podam ( z horoskpu sciągniety) który zgadza się idealnie ze stanem faktycznym:
Takt i wdzięk zjednują przyjaciół osobom urodzonym pod Znakiem Wagi. Znakiem tym włada planeta Wenus, kojarzona z boginią miłości i piękna.
Zgoda i uprzejmość to najważniejsze wartości zodiakalnych Wag. Przedstawiciele tego Znaku nade wszystko nie lubią sporów i kłótni. Posiadają nieprzeciętną zdolność wyszukiwania kompromisowych rozwiązań, godzenia zwaśnionych stron, wskazywania nowych możliwości.
Waga to znak prawdziwych dyplomatów i negocjatorów - spokojnych, delikatnych i bardzo cierpliwych. Nikogo nie urazić - to dewiza urodzonych pod tym Znakiem.
Pośród kolegów Jaskiniowców mam opinie podrywacza, a ja przecież nic takiego nie robię. Ale to już moga oni opowiedzieć.
Nie lubię nietolerancji, zakłamania, obłudy, chamstwa, prostactwa, plotek i jeszcze wiele innych rzeczy ale to by miejsca nie starczylo na pisanie.

A co lubię. Spotkania Osadowe, ludzi których poznałem dzięki Osadzie, długie rozmowy, romantyczne spacery, spokojna muzykę, dyskoteki, koszykówkę, sport, fantasy...

To w telegraficznym skrócie. trudno samemu powiedzieć jakim się jest.

Ps. Zapomniałem o wadach: czasami obiecuję róże rzeczy, a nie jestem w stanie ich wykonać, uparty, jak mam zły dzień to jestem nieznośny, czasami za bardzo skupiam się na sobie, i trochę narcyzkiem jestem, Ale prosze i dziękuje to nawet w nadmiarze stosuję.

alienn

alienn

3.12.2003
Post ID: 14868

wszystko co chcielibyście wiedzieć o alienn, ale baliście się pytać :

oczy w kolorze rumu :P

Infero

Infero

4.12.2003
Post ID: 14869

Tarband

Waga to znak prawdziwych dyplomatów i negocjatorów - spokojnych, delikatnych i bardzo cierpliwych. Nikogo nie urazić - to dewiza urodzonych pod tym Znakiem.

Wiesz ty chyba jestes wyjatkiem, znam kilka Wag, ale żadna do negocjacji sie nie nadaje wrecz przeciwnie. :D

Eldacar

Strażnik Krypty Eldacar

4.12.2003
Post ID: 14870

ktoś

Tarabant

Kolejna zagadka Sfinksa - jak naprawdę nazywa się kapitan Linkowni?

a) Trabant,
b) Tarabant,
c) Tarband,
d) Terabajt.

Dla pierwszej osoby, która odpowie prawidłowo ufundowano nagrodę - niezapomniany rejs "Linkownią".

Irvin

Irvin

4.12.2003
Post ID: 14871

Odpowiedź brzmi...... tam tam tam tam (fanfary) Tarband :)

Misza

Komendant Straży Misza

4.12.2003
Post ID: 14872

Taaaa, a Eldacar chce zapracować na wierszyk :)

marred

marred

4.12.2003
Post ID: 14873

Eldacar

[quote:b12131c08b="ktoś"] Tarabant ]>

Kolejna zagadka Sfinksa - jak naprawdę nazywa się kapitan Linkowni?

a) Trabant,
b) Tarabant,
c) Tarband,
d) Terabajt.

Dla pierwszej osoby, która odpowie prawidłowo ufundowano nagrodę - niezapomniany rejs "Linkownią".[/quote:b12131c08b]

Zapomniales o jeszcze jednej opcji, czyli taraban, to taki duzy beben :)

Tarband

Admirał Tarband

4.12.2003
Post ID: 14874

Misza dzięki za pomysł. Juz o moich wierszach zapomniałem prawie. A Eldacar na pewno zasługuje na wierszyk. Ciekaw jestem kto mój nick znowu pomylił.

Darkena

Darkena

8.12.2003
Post ID: 14875

Łopis Łusunięty

A ze względu na mocne przedawnienie.

Faramir

Faramir

17.12.2003
Post ID: 14876

No to i ja, wzorem marreda, ujawnię się.

moje zdjęcie znajduje się pod adresem http://faramir.fotka.pl (jak znajdę linka do samej fotki, to ją tu wkleję :P)

marred

marred

17.12.2003
Post ID: 14877

Tak, tak, Far, nie mogloby byc innego tla, niz zachod slonca i woda :P

Faramir

Faramir

18.12.2003
Post ID: 14878

Jeśli chodzi o romatyzm- przeszedł mi. Jeśli o melancholię - przechodzi. Zdjęcie w sumie pamiątka dawnego mnie. Teraz jestem (jako osoba) zupełnie kim innym.

marred

marred

18.12.2003
Post ID: 14879

To czemu zamieszczasz takie stare zdjecia? Moje bylo dosyc nowe (30 pazdiernik 2003)

Faramir

Faramir

19.12.2003
Post ID: 14880

Bo dobrze na nim wyszedłem ;)))

Irvin

Irvin

31.12.2003
Post ID: 14881

Far dajmy fotorelację z Krakowa!! Każdy zobaczy że Eld jest wampirem! :)

MiB

MiB

31.12.2003
Post ID: 14882

Morv- macie to zdjęcie z jedzeniem bananów, albo jak Eld i Gui płacą mieńscowym kibolom za życie :mrgreen: :P .