Jesteś na 1 stronie. Przejdź do: 1
Infero

2010-12-22 22:08

Naprawę fajne!
Kto jest "fotografem"? Kochanek? :)

Phaere

2010-12-23 17:04

Twarz, wraz z okalacjącymi są włosami, po obojczyki z naszyjnikiem, są piękne. Ale im niżej tym bardziej cierpią proporcje ciała. Nogi są nienaturalnie szczupłe i krótkie względem tułowia, coś się popsuło z perspektywą w tym momencie.
Dłonie są bardzo dopracowane, ale troche zbyt drobne. Ułożone jakoś tak...jakbyś nie do końca wiedziała co z nimi zrobić (prawa) ale odnoszę wrażenie, że owa panna zaraz zacznie skubać skórkę przy paznokciu palcami więc uważam to mimo wszystko za fajny element. ;)
Fałdka na brzuchu też fajna, no! Jak się kobitka garbi to musi jej się coś pozginać. :)
A wyróżnię ;)

Mirabell

2010-12-23 22:22

Widać niedociągnięcia, jeśli chodzi o anatomię: oprócz zauważonych już przez Phaere problemów z nogami biust też wydaje mi się nieco nienaturalny, zbyt "idealny" jak na taką pozycję. Natomiast włosy i twarz, jak zwykle, super. Wielki plus za dbałość o szczegóły (naszyjnik, obrazek z tyłu, cień na pościeli, niepokojący fragment łańcucha, wazon) oraz za pomysł z elementem łóżka tworzącym aureolę nad głową postaci. Trochę zbyt symetryczne (pewnie dlatego ten cień mi się tak podoba), ale za to klimatyczne i z pomysłem.

Darkena

2010-12-28 15:22

Nie podoba mi się (tematycznie, także spoko), ale doceniam wkład pracy. Rób więcej szkiców anatomicznych, mnie osobiście nie chciałoby się siedzieć godzinami nad tak pracochłonną rzeczą wiedząc, że będzie miała mocno w tym stylu widoczne błędy. Ta stylistyka ma zasadniczą wadę - trzeba być cholernie precyzyjnym, bo inaczej nawet, gdy technicznie rozkłada na łopaty, to przez błędy się tego niestety, ale nie dostrzega. Sama się przejechałam w podobny sposób parę razy. Ale spoko, ja też sadzę masę błędów i mam to w d, liczy się frajda, kiedy będę się miała tego nauczyć, to się w końcu nauczę. Tylko po prostu przykro jest patrzeć, jak ktoś się orobił przy grafice, której wykonanie można porównywać do składania domku z kart przy halnym, a schodzi to po prostu na drugi plan.

Jesteś na 1 stronie. Przejdź do: 1
Dodaj komentarz
Powiększ
Pomniejsz