Jesteś na 1 stronie. Przejdź do: 1
Infero

2013-08-12 22:15

Bardzo fajne. Pewnie długo na nie czatowałeś- bardzo ładnie pozują. :) Zwierzaki zawsze wymagają bardzo dużo cierpliwości.

Tullusion

2013-08-19 21:29

To zdjęcie nie jest mistyczne, ale ukazuje poświęcenie fotografa oraz jego cierpliwość w oczekiwaniu na dostatecznie udany motyw. Trudno zachwycić się jego walorami estetycznymi, łatwo z kolei nabrać szacunku dla samego autora.

Architectus

2014-08-07 00:57

"Podczas włóczęgi Kamyk trafił do opuszczonych kamieniołomów. Idąc dnem kamiennego wąwozu, czuł się bardzo mały i nieważny. Podziurawione starymi wyrobiskami niebotycznie wysokie ściany miały w sobie coś tajemniczego oraz pełnego godności. Owe skały stały tu, nim się narodził, i pozoataną długo po jego śmierci. Życie ludzkie wydawało się chwilą w porównaniu z trwaniem kamienia, który pamiętał czasy, nim jeszcze pierwszy człowiek postawił stopę na ziemi.

Chłopiec usiadł na głazie w gigantycznym kamiennym jarze i ciskał kamyczkami w głaz leżący kilkanaście kroków dalej. Wiatr wiejący wśród skalnych ścian dmuchał mu w tył głowy. Wybierał kamyki, rzucał, starając się trafić w cel. Zamyślony, dopiero po paru minutach zorientował się, że powiewy zrobiły się dziwnie ciepło.

Nie spodziewając się niczego szczególnego, obejrzał się... i zmartwiał. Ciepły wiatr okazał się oddechem monstrualnego stworzenia czającego się tuż za nim! Pierwsze, co rzucało się w oczy, to był wielki łeb ze ślepiami niczym dwie krwawe plamy i potworną ilością spiczastych kłów. Za łbem znajdowała się jeszcze potężniejsza masa mięśni, łap i pazurów!

- cytat z I Księgi "Naznaczonych Błękitem" pióra Ewy Białołęckiej.

Jesteś na 1 stronie. Przejdź do: 1
Dodaj komentarz
Powiększ
Pomniejsz