Jesteś na 1 stronie. Przejdź do: 1
Tullusion

2013-12-28 22:20

To widać, że ma swoje lata, a jednocześnie jest w niej pierwiastek mistycyzmu. Podoba mi się jej klimat, a na niedociągnięcia w cieniowaniu przymykam oko.

Sylvannon

2014-01-06 19:00

Świetnie, masz wielki talent!

Tarnoob

2014-02-21 23:31

Bardzo ładna praca. Kojarzy się z tropicielstwem, traperstwem, dziczą, skradaniem i takim właśnie fantasy, typowym lasem elfów.

PS To wielki zaszczyt móc napisać swój pierwszy komentarz w Mistycznych i Misternych. :-)

Dinah

2014-02-24 10:04

Ja zdecydowanie podążam za :)

Bardzo mi się podoba.
Poszperaj jeszcze Infero w skrzyniach, może znajdziesz więcej skarbów.

Architectus

2014-08-22 13:39

Dostrzegam w Twojej pracy dużo dynamiki - każdy jej element jest w ruchu. Począwszy od nieznacznie poruszających się gałęzi wierzby, które szumią na delikatnym wietrze, przez przyklękającą i przechylającą - w nasłuchiwaniu - głowę przewodniczki, która wyciąga rękę (zdawać by się mogło, w geście związanym z wykonywaniem zadania, jakie polega na przeprowadzeniu niewidocznych dla obserwatora wędrowców, przez niezgłębione - dla zwykłych śmiertelników - obszary dzikich krain), kończąc na uginających się pod ciężarem tytułowej bohaterki wysokich trawach.

Podoba mi się jak z zamysłem podjęłaś się zobrazowania odpowiedniego ekwipunku dla podróżniczki. Należą Ci się brawa za umieszczenie na rysunku wygodnego stroju, do długotrwałych podróży po zarośniętych puszczach, jak również kija jako broni, zamiast łuku czy broni białej, co mogłoby wskazywać na agresywne nastawienie elfki do terenów, przez które przeprowadza zainteresowanych.

Kolejnym atutem, jaki widzę w Twoim rysunku jest bardzo dobrze namalowany skupiony wyraz twarzy postaci, z którego także mogę wnioskować, po błyszczących oczach, że przedstawiona przez Ciebie akcja może odbywać się w nocy, kiedy jest ograniczona widoczność. To wymaga wyraźnych gestów, stąd dalekie wyciągnięcie ręki, dla oświetlenia skóry blaskie księżyca. Wyróżniam.

Jesteś na 1 stronie. Przejdź do: 1
Dodaj komentarz
Powiększ
Pomniejsz