Jesteś na 1 stronie. Przejdź do: 1
Tarnoob

2015-03-05 12:13

Epickie - pewnie więcej ludzi zwróciłoby uwagę, gdyby było jakieś powiadomienie mistycznych na głównej. :-/

Crazy

2015-03-05 22:13

Widok na dolinę otwierającą się powoli na nizinę. Podoba mi się. Soczysta zieleń trawy przywołuje tęsknotę za latem. Pogoda wygląda na dobrą na górskie wędrówki mimo chmur. Bardzo przyjemne zdjęcie.

Hubertus

2015-03-11 21:29

Świetna kompozycja oparta na łuku pogłębiającym perspektywę. Do tego ostre kontury gór i kontrasty plam słońca i głębokich cieni, a wszystko pod majestatycznymi i nieco niepokojącymi obłokami. Zupa gut

Dragonthan

2015-03-11 23:28

Powinieneś brać przykład z tego Pana co tam leży, a nie kręcić się w kółko :)

Tullusion

2015-03-23 19:51

Pan nie miał zacięcia fotograficznego, a ja wręcz przeciwnie. ;)

Ignis

2015-04-01 16:58

Widok z daleka i bez okularów: "Omójbożeomójbożeomójboże". Bliżej: "To wygląda jak z jakiejś gry". A już w maksymalnym powiększeniu - powracamy do punktu pierwszego, a przynajmniej tak dzieje się w moim przypadku.

Bardzo podoba mi się ten kontrast błękitu i jaskrawej zieleni, słońca i cienia. Twoje zdjęcia nie od dziś pokazują nieprzeciętne piękno natury, sprawiając, że człowiek aż ma ochotę wyjść z domu. No i nie wiem, czy tylko ja mam takie wrażenie, ale te chmury, chmurzyska sprawiają wrażenie, że zaraz zacznie padać wiosenny deszcz. Tym większej wyrazistości to nadaje zdjęciu, dodaje też - na swój sposób - atmosfery oczekiwania.

Odbiór zdjęcia psuje mi troszkę ten pan, niemniej jednak nie odejmuje tej fotografii uroku. Może trochę irytuje, ale można się przyzwyczaić i udawać, że go nie ma. Po trosze mu zazdroszczę...

I mimo, iż nigdy wcześniej mnie nie zachwycały aż tak górskie widoki - aż sobie wyróżnię, o. I pewnego dnia po prostu usunę tego pana z fotografii i ustawię sobie na tapetę.
Podsumowując w telegraficznym skrócie - urzekające.

Architectus

2015-12-15 21:20

Poza zaletami jakie omówili przedmówcy, dodam, że wybrałeś wspaniały pejzaż przypominający wzruszoną ziemię przez olbrzymie stwory, które drążyły tunele pod powierzchnią, czym sprzyja on powiększeniu kontemplacji, jaka dotyczy istoty odpoczynku, o człowieczeństwo.

Jesteś na 1 stronie. Przejdź do: 1
Dodaj komentarz
Powiększ
Pomniejsz