Jesteś na 1 stronie. Przejdź do: 1
Infero

2015-04-19 19:31

Uwielbiam ołówek. Widać, że się napracowałeś. Dla mnie szczególnie trudne wydaje się oddanie postawy Erosa- ja osobiście miałabym dużo problemu z wygięciem pleców, nogą i ogólnie z proporcjami w tym rysunku. Pięknie drapowanie szaty.

Wydaje mi się, że mógłbyś mocniej przycisnąć ołówek szczególnie jeśli chodzi o roślinność (liście drzew, kwiaty). Dzięki temu główne postacie były by wyraźniejsze a skrzydła Erosa po prostu było by widać (teraz mój wzrok trochę ich szuka w tych liściach). Nie bój się bardziej cieniować także postacie i twarze.

Kajbel

2015-07-01 09:31

Dzięki - Bardzo to Twe zdanie konstruktywne. Czasem zastanawiam się jak bezcenna jest twórczość. Cieszę się tym bardziej, gdy wkład pokrywa efekt na który spogląda się z otuchą. Obawiam się jedynie - iż nawet mistrzowskie dzieła w dobie plotera już nie znaczą tyle złota co by pozwoliło podbić ku Arcy-Mistrzostwą. Odnośnie kompozycji, to naturalizm ostatnio kwitł za Akademizmu 2 wieki wstecz. A oto "Ta" dziewczyna broniąca się przed miłością powstała według idealności "Siatki Kartezjańskiej". Trik taki :)

Ps: Inferko - Masz Coś u Mnie dobrze. Jeśli Zapragniesz - to Się odezwij. THX

Jesteś na 1 stronie. Przejdź do: 1
Dodaj komentarz
Powiększ
Pomniejsz