Jesteś na 1 stronie. Przejdź do: 1
Mirabell

2008-06-07 09:06

Co marudzisz na zdjęcie, te drzwi w tle są słodkie ;P

Cokolwiek to jest... fajne. Kantorowo mi się kojarzy. Albo ze skrzyżowaniem statku z wózkiem hotelowym (takim, którym na filmach facet przywozi jedzenie, a potem wyciąga spod przykrywki pistolet... dobra, za dużo sie naoglądałam :P). Albo z tym Twoim komiksem, którego okładkę zamieściłaś parę prac wcześniej: roboty, automaty to chyba podobna tematyka. Z wyróżnieniem poczekam na wersję z rurami (chyba, że już tam są, tylko jam ślepa).

Darkena

2008-06-07 12:02

Wózek hotelowy - jak najbardziej trafione. To stary, mosiężny barek przywieziony z Niemiec już lata temu. Należy do mojej sąsiadki, ale ze względu na to, że się kiedyś zepsuł (odpadło mu jedno małe koło z tyłu) wrzuciła go do piwnicy. Leżał tam, odkąd pamiętam i to właściwie on mnie zainspirował. Sąsiadka pożyczyła mi go, choć nie do końca zdaje sobie sprawę, jak to teraz wygląda :P.

Do komiksu też będzie wykorzystany. Ale tylko w technice kolażu, bo w komiksie ma być nieco większy od człowieka, a w rzeczywistości ma około 70 cm wysokości.

Dinah

2008-06-11 14:01

Ciekawe, Kto dał twarz temu robotowi?
Przeznaczenie intrygujące :) Będzie portierem witającym zdziwionych gości?
Mam nadzieję, że odpowiedź niedługo.

Tullusion

2008-06-16 01:48

Drzwi, jak na razie, są cichym bohaterem. :P

Silveres

2013-02-15 19:17

Podoba mi się twarz O'bota, wydaje się taka... martwa. "Martwa? Jak to?" Śpieszę z wyjaśnieniami, twarz wygląda jak twarz martwego człowieka, za co autorce należą się brawa, bo niełatwo jest osiągnąć taki efekt - na pewno jest to czasochłonne.

Jesteś na 1 stronie. Przejdź do: 1
Dodaj komentarz
Powiększ
Pomniejsz