Jesteś na 1 stronie. Przejdź do: 1
Mirabell

2008-07-22 09:58

Nu, zdjęcie do zdjęć, teraz lepiej :)

Czy tej syrenie z lewej nie wydać kawałka muszelkowego kostiumu? ;]

Cóż... o ile poprzedni fotoszop był sympatyczny, o tyle ten mnie się średnio podoba. Zmiana koloru włosów i ust wygląda niezbyt "naturalnie", o wiele lepszy efekt można uzyskać dobrą stylizacją. Może trzeba było syrenkom zmienić nieco odcień skóry? Nie wiem... I bardzo to ascetyczne, mało przykuwa uwagę, przez co syreny wyglądają trochę jakby były na basenie, a nie w hm... naturalnym środowisku? :P Chociaż rozumiem, że taki mógł być zamysł po prostu.

Kamień (czy o co one się tam opierają) wygląda jednak nieźle, jakby był powleczony jakąś dziwną tkaniną. Fajnie na tym wyglądają cienie :)

Tenar

2008-07-23 21:36

Jako że fotka od której wyszłam była zrobiona na całkiem suchej łączce w bieszczadach, nawet efekt basenu, był (na początek)całkiem satysfakcjonujący. Postaram się żeby następna praca była ambitniejsza. Obiecuje :)

Tullusion

2008-07-24 14:29

Niemal wszystko zostało tu pobielone... Pytanie tylko, czy tak jednostajny kolor może być zachęcający. Mimo wszystko, spróbowałbym nadać ożywić barwy leciutkim wkładem zieleni czy żółci...

Podoba mi się natomiast zamrożona w kadrze mimika obu syren, chociaż powtórzyłbym zarzuty Mi w kwestii farbowania włosów i "szminki". Sam pomysł atoli interesujący.

Dinah

2008-08-25 13:38

Mnie się podoba. Kolory również. Lodowe syrenki :)

Właściwie nie wiem, czy taka praca powinna być w grafikach, czy w zdjęciach?

Silveres

2013-08-25 18:47

Ciekawe, podobają mi się postacie syren i umieszczenie ich w Kwaso... lodowej grocie. Jednak wszystko to wydaje się takie... sztuczne. Amatorsko zrobione - mimo to coś jednak jest w tym obrazku, jakaś głębia...

Jesteś na 1 stronie. Przejdź do: 1
Dodaj komentarz
Powiększ
Pomniejsz