Jesteś na 1 stronie. Przejdź do: 1
Darkena

2009-06-01 11:53

Z rysowaniem idzie coraz lepiej, ale tekst jest słabiuchny :P.

Elfka ma fajną pozę, taką nieszablonową (z tą ręką przerzuconą przez tułów). Jeszcze brakuje jej kształtów, jest zbyt patyczasta, ale już zaczyna się coś dziać. Następnym razem popracuj trochę nad nogami - są zbyt napięte, jak na tę postawę. Ta zgięta podnosi dziewczynie odcinek lędźwiowy, a w pozycji odpoczywającej byłoby to mocno niewygodne. Wystarczy kąt łydka-udo sprowadzić do kąta rozwartego. Druga noga powinna mieć natomiast stopę lekko uniesioną ku górze. Taką pozycję stopy, jak narysowałaś przyjmują baletnice w trakcie tańca, a tutaj powinna być ona rozluźniona i swobodna. Po tych poprawkach relacje między fajnie ujętą odpoczywającą górą ciała, a nogami powinny się znormalizować.

Niezła twarz na górze, powinnaś jeszcze popracować nad płynnością kształtów twarzy i będzie git.

Styk nieba z trawą, a właściwie jego brak nie wygląda zbyt zachęcająco. Takie działanie jest co prawda ułatwieniem sobie pracy, ucieczką od jakiejś odpowiedzialności za połączenie płaszczyzn, ale nie wypada ono korzystnie w oczach obserwatora. Już lepiej "wyjechać za linię" i się czegoś nauczyć, niż tego uniknąć i nie osiągnąć dobrego efektu. Kontury, których nie wypada przekroczyć znajdziesz w kolorowanach, a będąc od podstaw twórcą pracy to Ty decydujesz, gdzie i czy będą jakiekolwiek granice.

Ogólnie nieźle, czekam na więcej ;)

Tullusion

2009-06-21 15:12

Pierwsza impresja - lewa ręka wyrasta jej bezpośrednio z piersi. :P Secundo - prawa stopa jest nienaturalnie, wręcz makabrycznie wygięta, przywodzi na myśl kontuzję Eduardo sprzed bodaj półtora roku... Tertio - lewe kolano ma chyba przerośniętą rzepkę... :] Podoba mi się natomiast ułożenie rąk, Darkena dobrze podsumowała ten aspekt rysunku.

Cyrax

2009-07-11 09:01

Dobry obraz pod pierwszym rzutem oka, potem zauważyłem tą ręke.
A reszta super

Dinah

2009-08-27 09:30

Cieszę się, że coraz więcej pokazujesz- jest już tło i pomysł na rysunek.
Coraz bardziej podobają mi się Twoje prace i czekam na kolejne.

Silveres

2015-08-22 14:19

Bardzo ciekawy styl - wyłącznie kredki. Ciekawi mnie jak od czasu opublikowania tej pracy, do czasu pisania tego komentarza poprawił się Twój styl. Obym mógł się kiedyś dowiedzieć...

Jesteś na 1 stronie. Przejdź do: 1
Dodaj komentarz
Powiększ
Pomniejsz