Jesteś na 1 stronie. Przejdź do: 1
Crazy

2009-08-29 02:26

Te łuki pod prawą wieżą najbardziej rażą. Poza tym okienka są na różnych wysokościach, a blanki są trochę krzywe. Ale, tak jak Ci pisałem, ta praca jest jedną z moich ulubionych jeśli chodzi o Twoje rysunki.

Hubertus

2009-08-29 11:13

Wieża narożna faktycznie trochę krzywa i ma nierówno wstawione okna, ale za to piękny daszek i i ta wieża po lewej też bardzo udana.

Moandor

2009-08-29 13:08

Zawsze podobały mi się rysunki zamków, wież, warownych budowli. Nie inaczej tutaj.
Może kiedyś pokusisz się o naszkicowanie całego zamku? :)

Darkena

2009-08-29 18:42

Fajne. Zwłaszcza pozostawienie linii konstrukcyjnych w tle. Bardzo dobry rysunek z wyobraźni. I dobrze, że nie jest taki sterylny, jak poprzednie prace, nadało to charakteru.

Taka rada: w walcach o fakturze, jak ta wieża z przodu cienie nie mają takiej mocnej granicy, pasowałoby ją trochę rozproszyć, delikatnie różnicując gradację cienia. Uwypukli to wtedy bryłę i nada jej obłości.

Poza tym linie cienia w tym sposobie rysowania powinny iść "po formie". Czyli zgodnie z kształtem przedmiotu. Tutaj idą wręcz antagonicznie i kształt wieży się przez to gubi.

Dinah

2009-10-02 14:34

Bardzo mi się podoba. Zarówno wieża, jak i baszta z przodu ;)
Machikuły świetnie Tobie wyszły- wybaczcie, kilka lat spędziłam w Malborku a tam Zamek i jego budowa jest nieodłączną częścią życia.

Podobnie jak Moa, bardzo lubię rysunki zamków i warowni.
To bardzo trudne (przynajmniej dla mnie).

Gdybyś Aniu kiedyś miała ochotę dorysować ciąg dalszy tej pracy- koniecznie zamieść go tutaj.
Twoje prace bardzo wyróżniają się na tle innych i z niecierpliwością czekam na kolejne.

Silveres

2015-08-23 17:29

Nie będę wypominać błędów, bo osoby wyżej już to zrobiły. Od siebie powiem tyle, że początkowo chciałem Cię zrugać za pozostawienie tych wszystkich linii wspomagających. Po zastanowieniu i wpuszczeniu wyobraźni w ruch mogę stwierdzić, że bez nich ten szkic nie podobałby mi się wcale. Byłby kolejnym rysunkiem technicznym, który przedstawia nudny temat. A tak się w jakiś sposób wyróżnia. Bardzo na plus, podoba mi się Twój styl. :)

Jesteś na 1 stronie. Przejdź do: 1
Dodaj komentarz
Powiększ
Pomniejsz