Imperium

PAH3, sezon 3

Bedziesz brał udział w turnieju?

  • Tak
  • Nie - ta opcje jest bo musi być, zaznaczenie jej będę uważał za objaw zidiocenia :P

Eru

wynik także już są... chyba Radclif wygra turniej bez żądnego problemu ;)

Ale jeśli będzie trochę czasu to ja i Gwynbleidd się tak łatwo nie poddamy. Dzisiaj w F1 w ostatnim wyścigu klasyfikacja się zmieniła.


"Jestem Wiecznym Wojownikiem i moje przeznaczenie jest już określone, moim przeznaczeniem jest wojna i śmierć, moim przeznaczeniem jest strach..."
Michael Moorcock

Wojrad

Ale jeśli będzie trochę czasu to ja i Gwynbleidd się tak łatwo nie poddamy. Dzisiaj w F1 w ostatnim wyścigu klasyfikacja się zmieniła.

Dobrze prawisz ;) Wyscig byl swietny, trzymalem za Ice Man'em i ciesze sie ze wygral.

Po tym co napisales Wojrad, mysle ze moglbys spokojnie pobic moj wynik na duzej mapie, gdybys nie chodzil za artami. Choc z drogiej strony staty w twojej taktyce byly bardzo wazne. Ja skupilem sie tylko na mocy(aby przyzywac odpowiednia ilosc zywiolakow), mane zapewniala inteligencja i wir magii.
Jesli ktos jest ciekawy jaka mialem sytuacje przed pierwsza bitwa(24 dnia) to moge udostepnic sejwa. Podajcie tylko adres gdzie moglbym go wrzucic.

Radclif szacuneczek.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 21.10.2007, Ostatnio modyfikował: Gwynbleidd


"Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy od bramy Powroźniczej"

Jeszcze dwa pytania: czy mapy duża i zwykła mają oddzielny, czy łączny ranking? I do kiedy są terminy?

Duża to mapka miesięczna ;)
Masz napisane wszystko w 1 poście

Emil

A to 19 to bardzo ostry wynik :P gratuluje

Tak, bo na 3 zwykłej mapce to nic się nie bawiłem tylko ostro do przodu. W pierwszym tygodniu postawiłem Anioły a w drugim tygodniu miałem już Archanioły. Na morzu było dużo złota w sumie 20700 + 40 drewna i artefakty. Z dyplomacji korzystałem, bardzo się przydała. Przy kopalni złota przyłączyły się Rogate Demony 14 szt. a to dobra jednostka na początku gry, potem jeszcze Królewskie Meduzy, Królewskie Gryfy i jeszcze inne. Pokonałem bez problemu zielone smoki i zabrałem ładny mieczyk, potem smocza utopia 20000 złota. Tak już 15 dnia po wykupieniu produkcji mogłem uderzać na pierwszy garnizon. A po przejściu garnizonów to komputer w trzecim tygodniu nie miał jeszcze dużo wojska więc w sumie aby go tylko złapać. Co ciekawe bardzo przydał się Kapelusz Admirała (pierwszy raz w życiu jak gram w Heroes) bo jeden z komputerów uciekł łódką na morze i dobrowolnie nie chciał przypłynąć do brzegu.


"Jestem Wiecznym Wojownikiem i moje przeznaczenie jest już określone, moim przeznaczeniem jest wojna i śmierć, moim przeznaczeniem jest strach..."
Michael Moorcock

Czyli pójście w dół i czekanie na wrota okazało się wolniejsze ;) No no... Anioły w 1 tyg ;) ładnie.. Ja cisnąłem tylko z 1-4 poziomów w zamku + dyplomacja

No i widzę, że ostra czołówka 3 osobowa :) Dobre nawiązanie do F1 ; ) też oglądałem i jak widać wszystko się może zdażyć :P

Mam pytanie. Pojawiają sie anglojęzyczne komunikaty. Znam dwa obce języki, ale akurat nie znam angielskiego. Czy one są istotne dla przejścia mapy? Czy można się bez nich obyć? Bo nic z nich nie rozumiem.


- Bylem Primogenem, bylem Księciem, bylem Opiekunem Elizjum...
- Teraz mam wiedze, wladze i szacunek, i jestem... niewolnikiem.

Hrabia Rödrück

Uważam, że nie są niezbędne, ale BARDZO przydatne, zwłaszcza jesli chodzi o jak najlepszy wynik, zwlaszcza w jednej sytuacji gdy pojawiaja sie komunikaty mowiace w ktora strone sie ruszyc, by nie zostac zaatakowanym przez hordy potworow. Najlepiej jak masz jakis komunikat rzuc na forum i ludzie przetlumacza.

Ja tez sie bardzo chetnie przylacze zeby sprawdzic swoje umiejetnosci gry w heroes3 bo gram w h3 juz 9 lat i niemialem okazji sie wykazac


mevisto

jestem nowy w jaskini behemota...
prosze wytlumaczcie mi o co chodzi z tymi wszystkimi savemi


mevisto

@Mriswith, Dziękuje za info. Moze popróbuje za slownikiem, a jak wogole nie dam rady to wkleje na forum.

@Mevisto, Mapa, którą pobierasz w kopalni jest sejwem a nie mapą. Różnica jest taka, ze trzeba ten sejw umiescic w folderze od sejwów "games" a nie w folderze od map "maps". Następnie, aby zacząć grać nie wchodzisz przez "nowa gra" tylko przez wczytanie juz zapisanej gry.


- Bylem Primogenem, bylem Księciem, bylem Opiekunem Elizjum...
- Teraz mam wiedze, wladze i szacunek, i jestem... niewolnikiem.

Hrabia Rödrück

@Hrabia Rodruck: w zasadzei jest jeszcze inne wyjscie. Mozesz pierwsza gre potraktowac czysto turystycznie co ma 2 plusy - poznasz mape i za drugim razem szybciej ja przejdziesz oraz dzieki temu dowiesz sie o pulapkach czajacych sie na niej bez koniecznosci tlumaczenia tych tekstow.

No generalnie mapkę już zrobiłem i nie chce mi się jej piłować - dokładnie to nie mam czasu ;)

@Hrabia Rodruck
Jeżeli przyswoisz sobie terminy "turn left" i turn "right" to nie powinno być problemu :). Ostatni komunikat mówi nam, że najprostsza droga wcale nie jest najkorzystniejsza (nie pamiętam jak dokładnie, piszę z pamięci).

Mapka zrobiona w 1 dzionek, więc rewelacji się nie spodziewam :P Mimo wszystko zachęcam KAŻDEGO do oddania wyniku :p Frekwencja podnosi zabawę ale i rangę turnieju ;]pozdro

Emil

Frekwencja podnosi zabawę ale i rangę turnieju ;]pozdro

No rozkręcaj się tak - jak będzie za dużo sejwów, to w najgorszym razie możecie wyniki dostać w weekend 24-25 listopada :P

@Mevisto - obowiązuję jednak pewne zasady ortografii... po za tym istnieje taki fajny przycisk jak 'Edytuj'. Z góry dziękuje.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 26.10.2007, Ostatnio modyfikował: Eru


The Road goes ever on and on

oj tam nie rozważajmy czarnych scenariuszy :P Przeciez wiemy, że musisz się wyspać w niedzielę lol ;d

Ja swoją mapkę pewnie wyślę już jutro jako dobry przykład :D

W sumie moglbym oddac juz save ze zwykla4, ale sprobuje jeszcze raz, nie do konca jestem zadowolony z wyniku. Bardzo mnie ciekawi jaki wynik uzyskaja inni, ale trzeba jeszcze poczekac :)

EDIT:
W regulaminie źle jest podany adres email sędziego

(eru-gg[at]tlen.pl)

Mriswith

EDIT:
W regulaminie źle jest podany adres email sędziego

(eru-gg[at]tlen.pl)

E-mail podany jest dobrze. Jest to pewien sposób na uniknięcie spambotów szukających adresów e-mail w sieci (choć średnio skuteczny). Sędzia założył, że gracze pomyślą i zmienią sobie [at] na odpowiedni znak (czyli "@" - po angielsku czyta się toto jako "at" właśnie).

Zatem właściwy e-mail ma w miejsce "[at]" znaczek "@".

Pozdrawiam


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

@MiB

Jakbym jeszcze bardziej zmienił adres, to niektórzy nie wiedzieliby w ogóle o co chodzi...
czyli np.
echo romeo uniform - golf golf at tango lima echo november dot papa lima

no nie? :)

edit: nie mam mnie do soboty wieczorem - wyniki jednak powinny się pojawić w niedziele ;)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 31.10.2007, Ostatnio modyfikował: Eru


The Road goes ever on and on

No i właśnie wysłałem mapkę : >
Bardziej trzebaby się zamartwić o L'kę, w końcu jest lepiej punktowana - Ale czasu brak ;/ A tych wolnych dni na pewno nie spędze na próbie jej robienia :D pozdro

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 1.11.2007, Ostatnio modyfikował: Emil

Właśnie idzie mój sejw z czwartą zwykłą.
Mogłem przejść ją o jakieś dwa dni krócej, ale nie będę piłował wyniku - to co jest powinno wystarczyć tylko nie wiadomo do czego. :)
Poczekamy zobaczymy.
Choć jakbym miał się włączyć w walkę o zwycięstwo w całym turnieju, to coś w końcu zdałoby się wygrać.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 2.11.2007, Ostatnio modyfikował: tse tse


(podpis w fazie testów)