Imperium

W co gramy?

Empire Earth II, jestem jedyną, chyba, osobą, która w to gra.
Heroes IV i V
Kierki, to jest prawdziwa gra...


Zrozum, że jesteś wolny i czyń co chcesz.

Ja gram w Empire Earth II, ale wolę jedynkę....


Bo ja na złość im - nie należę.
I tak beze mnie - o mnie - gra.
Jednego nikt mi nie odbierze:
Ja jestem ja, ja, ja.

Nie, nie chcę wpływać i należeć!...

Coby odświeżyć nieco temat:

1. Fable: Zapomniane Opowieści - Kupiona stosunkowo niedawno. Wciąga jak dziki odkurzacz, naprawdę! Dla nieobeznanych: RPG z naprawdę dużymi możliwościami zmiany świata, niekoniecznie polegającymi na "Zabić wszystkich NPC".
2. Devil May Cry 4 - Świetna, piękna, diabelnie szybka i ta muzyka! Ach... Dla nieobeznanych: Extreme Slasher(Czyt. 1 vs 20), prawdopodobnie najlepszy na rynku.
3. Soul Calibur III(PS2) - Czasem z kolegą, ale częściej samemu. Prawdopodobnie najlepsza bijatyka na PS2. Zbalansowana, ze świetną grafiką/muzyką oraz z doskonałym gameplayem.
4. Fallout 3 - W pewnym momencie grałem w niego non-stop, ostatnio sobie odpuściłem. Mimo wszystko gra jest wspaniała, a do tego ten postapokaliptystyczny klimat. Po odstrzeleniu kolejnego supermutanta ze strzelby, słuchając kawałków GNR, tylko się uśmiechałem.
5. Break Quest - Najlepszy arkanoid na komputery. Kropka.
6. Crimsonland/Generally - Obie gry są fajne i potrafią wciągnąć/sfrustrować, ale gram w niego głównie z jednego powodu - By rozgrzać kartę graficzną :P


Otarcie się o śmierć niczego nie zmienia. Śmierć zmienia wszystko.

Ja teraz gram w:
-HeroesaV
-CS source
-warcraftIII
-medal of honor airborne
Ogólnie to najwięcej gram w heroesy.


,,Rzadko trafiają się tak szczęśliwe czasy, byś mógł myśleć, co chcesz, i co myślisz, mówić''

Spells of Gold grafika beznadziejna, animacje śmieszna, a wciąga jak odkurzacz


Zrozum, że jesteś wolny i czyń co chcesz.

Ostatnio wróciłem do:
Władca Pierścieni:Bitwa o Śródziemię II
II Wojna Światowa
oraz heroes4

Ja ostatnio próbuje ponownie przejść Warcrafta III z dodatkiem Frozen Throne.


I've got no choice
All the world I've seen before me passing by
You don't care about how I feel
I don't feel it anymore
You don't care about how I feel
I don't feel it anymore

Oooo w Warcraft III to mi się przyjemnie grało dopóki nie natrafiłem na przydługawą kampanie Nieumarłych z Frozentronea. Ale po ciężkich zmaganiach wreszcie zobaczyłem przeznaczenie Arthasa.
Po za tym napisałbym coś w temacie , ale co mam napisać że kiedyś maniakalnie grałem w Earth 2150 (do dzisiaj jedna z najlepszych strategi w jakie się grało) oraz ... (można się domyślić w co skoro jestem w jaskini). A ostatnio to mi się spłaszczona przestrzeń wyścigów samochodowych znudziła i wolę sobie polatać samolotem w Tom Clancy's H.A.W.X. Nie ma jak rakiety powymijać i do góry nogami sobie polatać.
Szkoda że w Fantasy lata się tylko na skrzydlatych smokach (znaczy się ściema z odrzutowym Smokiem jakim grałem w Eragonie to do mnie nie przemawia). Tutaj też mi się przypomina za co lubiłem jedną z części GTA (chodzi oczywiście o San Andreas), chociaż wiadomo jaka to gra :/
Ogólnie to ostatnio mało co gram (starość nie radość ;) ).

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 16.04.2009, Ostatnio modyfikował: Vendral


"Mądrości nie można przekazać. Wiedza, którą próbuje przekazywać mędrzec, brzmi zawsze jak głupota."

Ostatnie grałem w:
-Warcraft 3 -DotA jednakże w akademiku nie da rady przez neta, więc te czasy przeminęły.
-Final Fantasy 7 -Jeszcze czeka dumnie na ukończenie...
-Trackmania Nations Forever - czasem dla rozrywki
-różne gierki flashowe w przegladarce


"Quidquid latine dictum sit altum videtur" Prawda?;)

Ostatnio gram w starą aczkolwiek wspaniałą grę - "The Elder Scrolls II: Daggerfall" oraz sporadycznie w "Nocturne" (zna ktoś?) i "Battlefield 1942".


Jeden by wszystkimi rządzić!

No, to zaczynamy litanię gier, w które grałem:
-Warcraft III:Reign of Chaos+The Frozen Throne
-Baldur's Gate II
-Gothic I
-Gothic II+Noc Kruka
-Medal of Honor:Allied Assault+Spearhead
-Polanie II
-Quake II
-Quake III:Arena
-Europa Universalis II
-Worms II
-Diablo II
-Blitzkrieg+Horyzont w Ogniu
-Warlords Battlecry II
-Warlords IV
-The Elder Scrolls III:Morrowind

No cóż. Ja gram w:
-Gothica I,
-HoMM,
-Harry Potter,
-inne strategiczne i przygodowe

Ja gram w Morrowind, H3, fifa07.

Ja teraz gram w WoWa, czasem w Warcrafta 3 Region of chaos.


ghtgfghftuhythytjh... przynajmniej jestem orginalny

Aktualnie chciałbym dodać, jeszcze trzy pozycje:
Adin... - Szachy komputerowe - Postanowiłem rzucić wyzwanie Viście i ciupię w szachy (poziom 3 na 10...)
Dwa... - Twierdza: Krzyżowiec - Nie będę ukrywał, że to ostatnie prace Nebiriosa w Galerii pchnęły mnie, aby poprowadzić chrześcijańskie armie do Ziemi Świętej.
Tri... - Dark Messiah: Might and Magic - Niedawno nabyłem i nie żałuję. Mimo iż spodziewałem się czegoś Morrowindopodobnego to jednak widok ucinanych rąk, głów, płonących jak świeczki goblinów, nadzianych na kolce żołnierzy i lecących w przepaść orków, raduje me oczy i duszę.


Przetoż jako przez jednego człowieka grzech wszedł na świat, a przez grzech śmierć; tak też na wszystkich ludzi śmierć przyszła, ponieważ wszyscy zgrzeszyli.

Rz 5,12

Ja już z rzadka grywam, ale jak coś mnie najdzie to:
-Seria Heroes
-Seria Disciples (czekam na część III-cią)
-King's Bounty:Legenda (czekam na dodatek po polsku ew. po angielsku ;))
-Icy Tower :p

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 19.06.2009, Ostatnio modyfikował: Kainblade


Change your destiny!

Ja pocinam w Hirołsów i Might&Magic. Poza tym w Diablo I i II, Operation Flashpoint (czekam na dwójkę), GTA IV oraz Vice City. Niestety zauważyłem, że już mnie tak nie ciągnie do gier, co kiedyś. Chyba się starzeję


Wine is fine, but whiskey's quicker
Suicide is slow with liqueur
Take a bottle, drown your sorrows
Then it floods away tomorrows

W co obecnie gram w:
-Warhammer 40k: Dawn of War Winter Assault.
-Twierdza: Krzyżowiec.
-Return to Castle Wolfenstein.
I chyba to wszystko.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 5.07.2009, Ostatnio modyfikował: Nebirios


"Zał przestancie mi banowac konta 1!!!!"
Gothicdiego w temacie Humor Jaskiniowy

Kiedyś grałem w Twierdza krzyżowiec ale teraz gram:
-Heroes III
-Tony Hawks american wasteland
-Rise of Legends

I na necie
-kingsage(strategia podobna do plemion)
-Ladnok (tak jak gladiatus)

Ja obecnie gram w "Warlords: Battlecry II" (świetny RTS :) ) i w MMORPG "Archlord". Zna ktoś? Od czasu do czasu, w grę przez przeglądarkę www - "Lords of War and Money". Taka herosopodobna, w szczególności do piątej częsci. :)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 5.07.2009, Ostatnio modyfikował: Volkolak


Jeden by wszystkimi rządzić!