Imperium

[Heroes III] Horn of the Abyss

Coś ucichł ten temat.

Z youtube'a, z konta jednego z twórców:

@tzvetomir86

I hope ^_^

Przy czym post tzvetomir86 brzmiał

any idea about release ? this year?

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 19.07.2011, Ostatnio modyfikował: Dragonthan

Nad tym projektem nadal pracują czy został już porzucony?
Wiadomo już coś więcej o wersji beta?


A ja myślę, że całe zło te­go świata bie­rze się z myśle­nia. Zwłaszcza w wy­kona­niu ludzi całkiem ku te­mu niemających predyspozycji.

Tak jak to pewien gościu napisał o Hota:
"Prędzej wyjdzie film Katyń w wersji rosyjskiej niż Hota wydadzą"

Haha. Nie no chyba skończą. przecież tam jakąś wersje wydali, i tyle pracy chyba by na darmo nie poszło xD


Potęga w liczbie
Nekropolia is main Live of Heroes III

Szkielet

Haha. Nie no chyba skończą. przecież tam jakąś wersje wydali, i tyle pracy chyba by na darmo nie poszło xD

Nie wydali, to był przeciek. Przeciek, który dość szybko został zakorkowany.


Swój obserwuje. Swój nie widzi swego. Zrzęda będzie zrzędzić.

Ech... Z chęcią przetestowałbym tę wersję. Wiem, że wyciek był wbrew woli twórców, ale czekamy już tyle czasu, a do WoGa jakoś przekonać się nie mogę.

Szkoda, że mody powstają głównie do Homm3, "Czwórka" również zasługuje na modyfikacje, ot co.

Ja też do Woga nie mam przekonania, ale mogliby zrobić taką frakcję do HoMM3

Sanktuarium to miasto Docenta Picolana bodajże. A Docent Picolan z Hoty... hmm... zrezygnował. Z tego co wiem - dość ostro.
Prawdopodobnie jedynie jego Zatoka (Cove) się tam znajdzie. Ale też dobrze.

Co do wydania - na chwilę obecną zdaje się to być jedną wielką niewiadomą. Z jednej strony wyciekła wersja alfa, która jest co prawda niezbyt grywalna, ale jest dowodem na to, że to nie jest wcale pic na wodę. Z drugiej jednak oficjalne forum dodatku padło i jakoś nie słyszałem o niczym w zastępstwie - ostatnie sensowne wieści dotyczące Hoty są jeszcze z 2010 roku i dotyczą filmików do kampanii.

Mamy w sumie do czynienia z dodatkiem widmo - są jakieś dowody na jego istnienie, ale tylko nieliczni widzieli na oczy cokolwiek grywalnego. :P

Oby ten stan nie trwał zbyt długo...


Tu był link, ale go teraz nie ma.

Na HotA czekam dość długo ( tak jak wszyscy ) i wydaje mi się ze tego Sanktuarium nie skończą .

Sanktuarium może i nie ale Zatoke SKOŃCZYLI!!
Z kąt to wiem? Bo mam ten zamek i na serio jest 10 miast! Ale pewnie już nie którzy nim grali. To miasto nie ma ani jednego błędu (no jeden miałem ale to malutki). 1 budynek nie ma jeszcze celu tak jak Graal. ALe jednostki są super i przyjemnie się nim gra - tylko muzyki nie ma a tak to jest dokładnie
zrobiony.
Oto kilka screenów z mojej specjalnej mapy:
Miasto bez rozbudowy
Kapitol (kupno budynków)
Na mapie przygody Zwróćcie uwagę na statek (armata jest zamiast altyleri)
Kapitol (wykupione wszystko)
Zamek
Walka

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 28.08.2011, Ostatnio modyfikował: Innos

A skąd masz ten zamek? Z tego co słyszałem ten projekt już porzucono i nie da się tego znikąd pobrać.

Taki projekt zarzucono? To jak postawić wieżowiec i zrezygnować z jego ukończenia. Pograłbym czymś takim.

EDIT: Nie piszę, że nie masz racji, po prostu się dziwię.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 28.08.2011, Ostatnio modyfikował: Alistair

No to może źle słyszałem ale w takim razie skąd to można pobrać? Byłbym wdzięczny gdyby ktoś podał linka.

Kiedyś wyciekła wersja alfa HoTy. Kto sobie ściągnął, ten ma. Kto nie zdążył, ten nie ma :>

Autorzy prosili, aby nie rozpowszechniać tej wersji, więc raczej nigdzie tego nie pobierzecie.


Zjadłeś wszystkie rozumy...
Wymówkę ci zrobię:
Czemuś ani jednego nie zostawił sobie?

Cześć,

@Innos: autorzy HotA prosili o nie rozpowszechnianie wersji alfa - uszanuj to.

Pozdrawiam


If you get a chance, take it. If it changes your life, let it.
Nobody said it would be easy, they just said it would be worth it.

Hmmm a ja się domyślałem gdzie się podział mój wczorajszy post i się domyśliłem.
Ehhh skoro tak adminku więc proszę.
ale wpiszcie sobie w google heroes 3 horn of the abyss a znajdziecie jak się dobrze przypatrzycie
Przynajmniej tyle mogę...

Ciekawie to wygląda


Potęga w liczbie
Nekropolia is main Live of Heroes III

Mi się zdaje że Hota nie wydadzą :(
Albo go wydali ale tylko w rosji

Innos

Mi się zdaje że Hota nie wydadzą :(

Mało prawdopodobne. Stworzyli już wersję alfa, a wszystko wskazuje na to, że nadal nad tym pracują, choć ich oficjalne forum padło.

Innos

Albo go wydali ale tylko w rosji

Lol.

Ale serio - prędzej czy później byśmy się dowiedzieli. :P


Tu był link, ale go teraz nie ma.