Village

Behemoth`s Lair

Wywiad z Tabrisem

Permalink

Ulubiona część Heroesów to IV. Mój znak Zodiaku, to formalnie Rak, naprawdę Lew..


Permalink

Jak masz na imię?


Permalink

Tabris...


Permalink

Jesteś dosyć dobrym twórcą map. Jakie mapy wolisz, rozbudowane fabularnie czy wielkie z dużymi potyczkami?


Permalink

Skąd się wzięło Twoje zainteresowanie fantastyką? Pamiętasz swoje najwcześniejsze spotkanie z tym gatunkiem?
Jakie książki czytasz? Ulubiony sposób spędzania wolnego czasu, jeżeli nie w domu?


Permalink

To dziwne, ale ja dość rzadko gram w scenariusze. Znacznie częściej po prostu oglądam je przez edytor. A wówczas potyczki nie istnieją... Toteż barrdziej doceniam fabułę. Jednak najbardziej cenię rzadkie, autorskie rozwiązania, pewne elementy nietypowe. To dla mnie najważniejsze.

Pierwsza przygoda z fantastyką? Czy ja wiem? Bodajże "Narrenturm" pana Sapkowskiego... Ulubiony sposób spędzania wolnego czasu to spacerowanie, domyślnie po lesie. (Bycie z Mazur zobowiązuje) Skąd zainteresowanie fantastyką? Jest ciekawa!
Jakie książki czytam? Różne różniste. Np.: Lenina nie wszystko przeczytałem, bo też i Lenin nie wszystko napisał...


Liczba modyfikacji: 3, Ostatnio modyfikowany: 19.10.2008, Ostatnio modyfikował: Tabris

Permalink

Która z kampanii w HIV spodobała Ci się najbardziej (podaj trzech faworytów - z podstawki, oraz dwóch dodatków)?


Permalink

Podobają mi się kampanię z wersji podstawowej, szczególnie "Pół-umarły" oraz "Cena pokoju". Toteż bohaterowie z tych kampanii najbardziej przypadli mi do gustu. Kampanie z dodatków to żal. Ostatnio grałem kampanię Von Tarkvina z WoW i błąkałem się parę miesięcy po mapie jak idiota, bo nie raczyli w warunkach zwycięstwa napisac, że trzeba zająć wszystkie Nekropolie.


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 5.01.2012, Ostatnio modyfikował: Tabris

Permalink

Dwa pytania, krótkie, mogą wydawać się infantylne, ale mówią sporo o pytającym:
- wóz czy przewóz?
- jajko czy kura?


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 28.10.2008, Ostatnio modyfikował: Tullusion

Permalink

Wóz. Jajko.


Permalink

Czy lubisz odpowiadać na głupie pytania, takie jak to?


Permalink

Z którym żywiołem się najbardziej utożsamiasz?


Permalink

Jaki jest twój ulubiony kolor?


Permalink

Ulubiona książka? Ulubiona postać historyczna i dlaczego?

Permalink

Jaka jest twoja ulubiona gra?


Permalink

Laysander

Czy lubisz odpowiadać na głupie pytania, takie jak to?

Lubię im głupsze pytanie, tym głupsza odpowiedź, im głupsza odpowiedź, tym zabawniejsza.

Seraf

Z którym żywiołem się najbardziej utożsamiasz?

Z wodą.

Nebirios

Jaki jest twój ulubiony kolor?

Trzy kolory; Biały, niebieski, czarny

Sanctum

Ulubiona książka? Ulubiona postać historyczna i dlaczego?

Ulubiona książka? Hmm. "Boży Bojownicy" pana Sapkowskiego. Co do postaci jest to książę Franciszek Ksawery Drucki-Lubecki. Bo zbudował podstawy kapitalizmu w Kongresówce i był przeciwnikiem powstań narodowych.

Nebirios

Jaka jest twoja ulubiona gra?

Empire Earth II. Nie grałem od półtora roku...


Permalink

Czego się boisz?


Permalink

Bezmyślości


Permalink

Jak to było z tym Wężem?


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 21.12.2008, Ostatnio modyfikował: Kordan

Permalink

Czy będziesz tu tak dłgo, że zostaniesz Gerontem?