Imperium

Pytania i prośby

Bardzo dziękuję.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 8.08.2008, Ostatnio modyfikował: Nuk


Zjadłeś wszystkie rozumy...
Wymówkę ci zrobię:
Czemuś ani jednego nie zostawił sobie?

Dlaczego "klawisz" Szukaj nie działa? Bo od kilku miesięcy trwają prace konserwacyjne :/ I jak na razie nie nie widać żadnych postępów. (Nie żebym marudził co do pracy w tę Jaskinię zaangażowanych, jak i do tej funkcji, ale jednak wyszukiwarka na pewno by mogła pomóc, w szczególności nowicjuszom).


Sens waszego życia uchwycicie wtedy, gdy zaczniecie zastanawiać się nad śmiercią i nietrwałością.

Ostatnie dwie próby uruchomienia działającej wyszukiwarki skończyły się niemalże puszczeniem serwera z dymem, bo go przeciążyło ponad wszelkie sensowne granice. A że nie jesteśmy na tym serwerze sami, nie mogę wyszukiwarki uruchomić dopóki nie będę pewien, że to się nie powtórzy.


Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger...

Ech, pewnie zostane wyśmiany, ale muszę się dowiedzieć - czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć, jak się robi linki ?


"Jesteś taki głupi, że jakby Cię ktoś zabił, to zapomniałbyś umrzeć!"

Każdy ma prawo zapytać. ;)

Prześledź przyciski na górze okna pisania postu, druga od lewej.


Koniec może być początkiem.

Hmmmm... Mógłbyś to uściślić, bo nie mogę znaleźć ? :(


"Jesteś taki głupi, że jakby Cię ktoś zabił, to zapomniałbyś umrzeć!"

Def

Hmmmm... Mógłbyś to uściślić, bo nie mogę znaleźć ? :(

W oknie edycji posta jest kreator linków, podpisany dosyć sugestywnie "Link" ;) Jak wspominał Kons, przycisk drugi od lewej.

Pozdrawiam
Nuk


Talent określa co człowiek robi, nie określa, kim człowiek jest.(...) Kiedy wiesz, kim jesteś, możesz dokonać wszystkiego.

Dziwne... Nie mam tej opcjii... Czy aby na pewno rezydenci mogą robić linkii ?


"Jesteś taki głupi, że jakby Cię ktoś zabił, to zapomniałbyś umrzeć!"

Def, spróbuj kliknąć Ctrl+l, powinno wyświetlić ci się okno do umieszczania linków... Pozdrawiam ;)


" Opowiadania to niewielkie okienka do innych światów, innych umysłów i snów. To podróże, które pozwalają odwiedzić drugi koniec wszechświata i zdążyć wrócić na kolacje. "

Erick

Ctrl+l

Jeszcze dziwniejsze... Mi wyskakują 'ulubione'... :(... Jest jeszcze jakiś sposób ?

Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 29.06.2009, Ostatnio modyfikował: Def


"Jesteś taki głupi, że jakby Cię ktoś zabił, to zapomniałbyś umrzeć!"

[+url=http://osada.heroes.net.pl]Osada[/url]
Usuń tylko plus na początku nawiasu i będzie wyglądać jak to na dole.

Osada


Zjadłeś wszystkie rozumy...
Wymówkę ci zrobię:
Czemuś ani jednego nie zostawił sobie?

Osada
Chyba się udało, ale gdybym chciał zrobić inny link, albo ten popularny : 'tu' ? To co muszę zrobić ?


"Jesteś taki głupi, że jakby Cię ktoś zabił, to zapomniałbyś umrzeć!"

[+url=http://osada.heroes.net.pl]tu[/url]

tu

[+url]http://osada.heroes.net.pl[/url]

http://osada.heroes.net.pl


Zjadłeś wszystkie rozumy...
Wymówkę ci zrobię:
Czemuś ani jednego nie zostawił sobie?

Na wszyskich bogów jakich znam ! :D Jestem Twoim dłużnikiem - dzięki !!! :D :D

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 29.06.2009, Ostatnio modyfikował: Def


"Jesteś taki głupi, że jakby Cię ktoś zabił, to zapomniałbyś umrzeć!"

Def

Czy aby na pewno rezydenci mogą robić linkii ?

To nie kwestia rangi, tylko wyszukiwarki. Korzystanie z Internet Explorera 6 i 7 wiem, że nie ma opcji edycji postów. W bardziej cywilizowanych wyszukiwarkach się pojawia...


Zrozum, że jesteś wolny i czyń co chcesz.

Prośba do wszystkich, którzy używają Firefoxa lub znają jaskiniowca korzystającego z tej przeglądarki - upowszechniajcie metodę wprowadzenia korekty błędów ortograficznych zawartą w tym linku (dzięki MiB!). Trudności modyfikacji są śladowe, a komunikacja przy ogniu poprawi się w znacznym stopniu. Czasami aż oczy bolą od byków sadzonych przez niektórych dysfunkcjonalnych.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 30.06.2009, Ostatnio modyfikował: Tullusion


I pomarli oboje bez pieszczoty, bez grzechu,
bez łzy szczęścia na oczach, bez jednego uśmiechu.

Ja mam taki mały problem, a mianowicie nie mogę wysłać swojej Karty Postaci do Vokiala, nie dochodzi PW, co jest przyczyną tego (?) błędu i kiedy on zniknie ?


I've got no choice
All the world I've seen before me passing by
You don't care about how I feel
I don't feel it anymore
You don't care about how I feel
I don't feel it anymore

To spróbuj do mnie albo do do Jaszczurzego wysłać tą kartę.


Przetoż jako przez jednego człowieka grzech wszedł na świat, a przez grzech śmierć; tak też na wszystkich ludzi śmierć przyszła, ponieważ wszyscy zgrzeszyli.

Rz 5,12

Też chyba nie doszła. Siedzi ta wiadomość w " do wysłania" i się nie rusza.


I've got no choice
All the world I've seen before me passing by
You don't care about how I feel
I don't feel it anymore
You don't care about how I feel
I don't feel it anymore

Trzeba trochę poczekać to wyjdzie... goniec musi założyć buty. Jeżeli natomiast nie będzie wychodził za długo to faktycznie jakiś problem techniczny.

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 7.07.2009, Ostatnio modyfikował: Konstruktor


Koniec może być początkiem.