Village

Behemoth`s Lair

Wywiad z Darkeną

Permalink

Sulia postawiła na stoliku duży dzban soku pomarańczowego oraz klika kubków. Zerknęła na zegar wiszący na ścianie Oberży.

- Już czas. - Elfka skierowała się do drzwi i otworzyła je szeroko. Po chwili zadumy to samo zrobiła z oknami. - Nigdy nie wiadomo, który sposób wejścia wybierze.

Sul wróciła do stolika i przysunęła do niego ulubiony fotel. Usiadła, poprawiła fałdy sukni i czekała... Najpierw w jednym z okien pojawiły się włosy, ognistoczerwone, a za nimi ich właścicielka. Dziewczyna zgrabnie przeskoczyła przez parapet i cicho wylądowała na podłodze. Sul zmrużyła oczy. Ona i cisza. Coś nie tak. Gość rozejrzał się w poszukiwaniu Gospodyni, a gdy ją zauważył uśmiechnął się szeroko na jej widok. - Nic nie zniszczyłam! Widziałaś?

- Nawet nie wiesz, jak mnie to cieszy. - Sul odwzajemniła uśmiech i gestem dłoni zaprosiła drugą elfkę do stolika. - Zaczynajmy, Darki. Pierwsze pytania?


Liczba modyfikacji: 2, Ostatnio modyfikowany: 26.08.2010, Ostatnio modyfikował: Sulia

Permalink

Czemu nikt przez długie miesiące nikt nie chciał Ci zadać pytania?


Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 26.04.2011, Ostatnio modyfikował: Tabris

Permalink

To może ja zacznę.
Jaki jest twój ulubiony kolor, aktor, potrawa, cytat i dlaczego?


Permalink

Mój ulubiony kolor to zielony, aktorem jest...

A sorry, to było pytanie do Darkeny:)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 5.01.2011, Ostatnio modyfikował: Mateusz

Permalink

To ja może tak z odskoczni zacznę, ponieważ zauważyłem ostatnio wręcz fanatyzm na punkcie moich prac mistycznych :) I chciałbym się dowiedzieć, w czym leży źródło tego jakże głębokiego zainteresowania :)


Permalink

A ja mam pytanie, kiedy odpowiesz na pytania? ;)