Imperium

Wiedźmin

Trotom

Fajna gra, rozbudowana, Chociaż niezła bo polska ;)

LOL ...

podobnie jak przedmówca ,grę dostałem blisko po premierze(taki zestawik dla kolekcjonera)
Przyssałem sie i tylko sen mógł mnie od komputera oderwać .Przez tą grę się strasznie opuściłem w szkole , ale zdałem żeby nie było ,że jakiś maniak...
AH te rozterki przespać się z babką ,czy wyjść do zbuntowanych wieśniaków hehehe .

Gre stawiam prawie najwyżej w mojej kolekcji ,fabuła miodzio ! bo wciąga.
grafika + animacje ładne tylko podczas rozmów postacie co zdanie wykonywały jedną z trech posiadanych sekwencji ruchów (strasznie mi się to rzuciło w oczy) ale nie spowodowało to w żadnym stopniu ,że gra sobie u mnie zaminusowała , spodobał mi się motyw z frakcjami , albo pomagasz temu zakonowi do którego należał Zygfryd albo (no właśnie zapomniałem ich nazwy , chodzi mi o elfy i krasnoludy).
Ocena ogólna
9.9/10
Oczywiście czekam na drugą część , jednak na moim kompie na pewno nie pociągnie :<
No i firmowo
Pozdrawiam ;)

Miałem na myśli, że to jest dobra (może nawet najlepsza) polska gra. Spodobała mi się także nazwa, a przede wszystkim fabuła.

Pewnie już wszyscy wiedza, ale na wiosnę 2011 szykuje nam się sequel tej genialnej gry. Dostępnych jest już trochę filmików, np. ten:

http://www.youtube.com/watch?v=otRU79Rdh_0

Wiedźmin 2 to przede wszystkim:

* nowy, świetny silnik
* więcej swobody
* lepszy system walki
* lepsza grafika
* silnik Havok do fizyki
* kontynuacja fabuły z pierwszej części
* wiedźmin wreszcie nauczy się skakać :)

I wiele innych. Mówiąc krótko - więcej tego, co było w pierwszej części. Szykuje się hit.

Z ciekawostek dodam, że twórcy Witchera nie tylko się odrobili ale i zebrali ponad 2 mln. zł zysku - jak na polskie warunki to świetny wynik.

Nie wiem jak wy, ale ja nie będę zwlekał jak w przypadku pierwszej części zamówię sobie kolekcjonerkę. :)

Liczba modyfikacji: 1, Ostatnio modyfikowany: 3.05.2010, Ostatnio modyfikował: Konquer


Play the middle if you want to survive.

A ja się zastanawiam kiedy będzie można na koniu pojeździć Wiedźminem. W pierwszej części bieganie w kółko mimo ładnie wyglądającego świata było za którymś razem nużące. Ewentualnie można by skorzystać z energii podczas podróży i np. umożliwić tryb biegania albo jakiś eliksir przyspieszający poruszanie się.


Q chwale Jaskini
Pozdrawiam Namariee

Niestety twórcy podkreślają, że nie będzie żadnej jazdy na koniu. Chociaż mnie akurat nie nużyło bieganie w pierwszej części bo świat w sumie był niewielki.


Play the middle if you want to survive.

Niedługo premiera trzeciej części, będzie można jeździć na koniu. Ktoś czeka? Ktoś zmienia komputer specjalnie dla Geralta?


Ten, który walczy z potworami, winien uważać by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy w ciebie.

Na najniższych ustawieniach, wyłączonym bloomie i hdr ( jedynie jakość tekstur max ) i oczywiście rozdzielczość niska - to na moim powinien bez problemu ukulać. Ale nie przeczę - za pół roku może więcej i tak będę maszynę nową kupował.


Ale nie zabili go…co ja bym uczynił na ich miejscu. To dowodzi, że nie są godnymi mnie przeciwnikami, nie przeszkodzą w mej misji.