Najświeższe Nowiny

Osada 'Pazur Behemota' » Najświeższe Nowiny » Dzień narodzin Smoków - koniec I etapu

Dzień narodzin Smoków - koniec I etapu

- No, panowie! - rozentuzjazmowany Field wkroczył do niewielkiej salki ze stertą pergaminów pod pachą. Niezbyt przytomni ze względu na wczesną porę pozostali członkowie Doraźnego Konsylium do spraw Oceny Opowieści popatrzyli niezbyt przytomnie na nowego Grododzierżcę. Elf spojrzał na wszystkich ze szczerym uśmiechem, który zdążył mu zrzednąć w momencie, gdy zobaczył niezbyt zachwyconą twarz, a właściwie pysk, Acid Dragona.
- Ja rozumiem, że tajne, i tak dalej, ale nawet Muzeum w Yrdath by mnie prędzej zmieściło - warknął smok. - A tak, ja na zimnie i jeszcze musiałem przeciskać głowę przez to okienko, żeby was widzieć.
- Erm... no dobra, to załatwmy to czym prędzej i obiecuję, że kolejne spotkanie będzie w lepszych warunkach - odpowiedział szybko Field, po czym rzucił pergaminy w powietrze. Te błysnęły, gdy wymazywane z nich było imię uczestnika, po czym pofrunęły w stronę każdego z członków Konsylium.

Przyszła do nas szczęśliwa siódemka prac, które już na pierwszy rzut oka zachwycają swoim kunsztem i wyobraźnią autorów. Dziękujemy bardzo wam wszystkim za wysłanie zgłoszeń - już teraz zabieramy się do czytania opowiadań. Tymczasem przypominamy o jaskiniowej wigilii 22 XII i prosimy o cierpliwe oczekiwanie do 24 XII na wyniki - nie będzie to łatwa praca :)

Dnia 19 grudnia 2011, 7:22, Imbryczkolot Field