Najświeższe Nowiny

Osada 'Pazur Behemota' » Najświeższe Nowiny » Nowy regał w Bibliotece

Nowy regał w Bibliotece

W Starożytnej Bibliotece jak zwykle ruch był niewielki. Osadnicy zima zwykli raczej wygrzewać się przy ognisku, niż przesiadywać w zimnych murach biblioteki. Nikt nie zauważył, że popołudniu gremliny zamontowały w kącie nowy regał. Prawdopodobnie tylko bibliotekarz znał jego przeznaczenie... no i jeszcze jedna osoba.

Irydus zatrzymał się przed drzwiami biblioteki i wytarł w wycieraczkę ubłocone buty.

- Ach ta piękna, biała zima. - Westchnął i otworzył drzwi biblioteki. Siedzący za biurkiem bibliotekarz spał. Nie chcąc go budzić, elf ostrożnie, na palcach, podszedł do nowego regału. Na, święcącej nowym lakierem, półce położył trzy pergaminy i wyszedł.

Dzisiaj w Starożytnej Bibliotece pojawił się Słownik Osadnika. Na razie skromnie, tylko z trzema pergaminami, ale w najbliższym czasie z pewnością ich przybędzie, bo w osadzie nie brakuje charakterystycznych pojęć. Liczę także na waszą pomoc. Bibliotekę mogą redagować wszyscy, zachęcam więc do tworzenia swoich pergaminów.

Dnia 2 stycznia 2012, 23:30, Irydus
avatar Agon 19 stycznia 2012, 20:59
Przyda się wiedza o możliwościach packi. Teraz będę wiedział z dokładnością do 1 sekundy ile czasu mi zostało do ponownego pojawienia się na Ognisku.
avatar Silveres 24 stycznia 2012, 21:17
Agon, chciałeś powiedzieć do ponownego pacnięcia...
avatar Silveres 24 stycznia 2012, 21:17
Agon, chciałeś powiedzieć do ponownego pacnięcia...