Najświeższe Nowiny

Osada 'Pazur Behemota' » Najświeższe Nowiny » Jesienna edycja Szczerbatej Szczęki!

Jesienna edycja Szczerbatej Szczęki!

Dla przeciętnego, niezaznajomionego z dziwactwami Osadników obserwatora, sytuacja, która miała właśnie miejsce przed budynkiem Gorących Dysput musiała się wydać kompletnie groteskowa. Kotokształtna istota krzyczała wniebogłosy, z powodu średniej wielkości czaszki, która namiętnie wgryzała się w jej stopę. Co ciekawe, owa szczęka wydawała się nie mieć zębów, a jedynie żuchwę - wyjątkowo mocno zaciskającą się obecnie na swej ofierze.
- Puszczaj podstępny padalcu! - Silveres kolejny raz z trudem zwalczył chęć rozbicia Szczerbatej Szczęki o najbliższe drzewo. - Oddam cię do adopcji, łajzo jedna!
Prośby i groźby na nic jednak się zdały. Na całe szczęście elf po krótkiej chwili zdołał się wyswobodzić i zamknąć swego przeciwnika w worku.
- To twój nowy dom - mruknął tylko - Laysander nie miał takich problemów z tym wrednym, stetryczałym, egoistycznym...

Na szczęście Jaskiniowi specjaliści radzą sobie na przesłuchaniach wyjątkowo skutecznie. Toteż już po kilku chwilach tortur i groźbie użycia szczoteczki do zębów, Szczerbata Szczęka wysepleniła wszystko, co wiedziała. I to, czego nie wiedziała w sumie też...
Nie mniej jednak - zapraszamy do wyboru najlepszych tekstów, które jesienią można było usłyszeć na Ognisku! Głosowanie zakończy się 11.12.2014, więc lepiej nie zwlekać.

Dnia 1 grudnia 2014, 18:51, Silveres