Najświeższe Nowiny

Osada 'Pazur Behemota' » Najświeższe Nowiny » Drugi etap Konqrsu

Drugi etap Konqrsu

W budynku Kroniki Imperialnej - tymczasowo okupowanym przez Zarząd Konqrsu Zajawkowego - światło paliło się jeszcze długo po tym, jak reszta Thomeheb dawno zapadła w sen. To Tabris i Silveres dzielnie przekopywali się przez kolejne nadesłane arkusze pełne propozycji zajawek. Ten pierwszy z nosem w indeksie już istniejących, natomiast drugi palcem ubabranym we fioletowej farbie oznaczał niezgodne z regulaminem.
- O. Ta jest naprawdę dobra - przerwał ciszę elf - Sam bym zagłosował. Słuchaj tego...
Kot nigdy nie dowiedział się na którą zajawkę chciał zagłosować Silveres, gdyż pierwsze promienie wschodzącego słońca wpadające przez okno przypomniały im, że już czas...

Drugi etap II Konqrsu Zajawkowego właśnie wystartował. Tym razem Jaskiniowcy będą wybierać spośród swoich własnych propozycji te, które na stałe zimą znajdą się przy Ognisku. Konqrs trwa do 01.10.2015, godz. 23:59.

Korzystając z okazji chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy zgłosili swoje propozycje. Równie mocno chcę zachęcić do głosowania, bo naprawdę warto. Moim zdaniem nadesłane przez Was zajawki są naprawdę godne uwagi i z przyjemnością zobaczę je przy Ognisku. :)

- w pierwszym etapie wzięło udział 16 osób;
- nadesłano 294 propozycji;
- jedynie 22 zajawki nie znalazły się w drugim etapie;

Dziękuję.

Dnia 20 września 2015, 12:08, Silveres
avatar Laxx 20 września 2015, 12:09
Proszę :D