Najświeższe Nowiny

Osada 'Pazur Behemota' » Najświeższe Nowiny » Golem kontra banici

Golem kontra banici

Panowie Olo i Xander
za używanie słow niecenzuralnych, nabijanie punktów przez ocenianie i komentowanie nieprzeczytanych opowieści oraz schizofrenię (to jedna i ta sama osoba jak wskazuje IP, z którego się logowano) zostają wyrzuceni z Osady i otrzymują status banity, który oznacza niemożność powrotu do naszej społeczności.

Jest to okazja, by nadmienić, że mechanizmy obronne Osady zostały właśnie wzmocnione:
Przy rozdawaniu kluczy Rada Starszych ma teraz do pomocy golema, który krzyczy, gdy zauważy, że banita próbuje ponownie przekroczyć próg Osady. Golem ostrzega też, gdy więcej niż jedna prośba o klucze spływa z tych samych ust. W dodatku Golem odbiera klucze skazańcom i zamazuje wszelkie ślady po nich w Osadzie. To ostatnie czyni obecnie tylko na wezwanie Barda, ale wkrótce będzie posłuszny całej Radzie.

Niech będzie to ostrzeżeniem dla wszystkich, którzy słowem nieprzemyślanym a niecenzuralnym szafować zwykli, jak też szalbierstw się dopuszczać próbują. Z ogromną łatwością można ich teraz za mury wyekspediować...

A na koniec małe udogodnienie dla mieszkańców: dzięki celnej uwadze gOOmiAcKa strona Mieszkańcy Osady wzbogacona została o dopiski, kto z osadników posiada szkic postaci. Ułatwi to zaglądanie do właściwych profili tym, którzy szkice czytać lubią.

Dnia 1 grudnia 2002, 0:00, Bard WWalker

Komentarze dla tej nowiny zostały wyłączone. O przyczynę pytaj Wysoką Radę.